SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
prz1993
Ja pewnie jakoś po 11 w sobotę pierwsze wyjście. W niedzielę już chyba z Lasicanem i Caykiem nie będziemy...

kurczę, coś sobie ubzdurałem że tym razem w ekstremalnej startujesz i na niedzielę się szykowałem pokibicować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Banan


no tylko trochę wiocha zakładać paski do 30-40 kg sztangi


ŻAdna wiocha - zakładasz i tyle. Szczególnie że masz problemy z nadgarstkiem. Wiadomo że teraz się narobiło szeryfów od poprawnej techniki - retrakcja, depresja itp. - ale w przypadku pasków to jeśli by się ktoś czepiał to znaczy że mało wie o treningu. Żadna ujma używać we frontach pasków.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
sam na frontach używam pasków z powodu ograniczonej mobilności, bo nadgarstków pod sztangę nie podłoże.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Tak, Przemo startuje w sobotę. Wstępny rozkład jazdy macie tutaj https://www.sfd.pl/REGULAMIN_GRAND_PRIX_POLSKI_W_KiF_2017_oraz_DEBIUTY_2017_SUMMER_EDITION,_Warszawa-t1151215-s0.html#post-0 i tutaj "Wyświetl Harmonogram zawodów w pełnej rozdzielczości: http://bit.ly/2w1u9D9 (program zatwierdzony bedzie po weryfikacjach)

Szybkie info z wczoraj, był trening nóg , więc odpowiednio pojedzone ;)



pieczona polędwica z dorsza - kosa , szybko i smacznie



Kolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
No to teraz nie ma opcji- zastanawiałem się nad MCD w sb po treningu, już wiem, że będzie
Bawcie się tam dobrze, będę kibicował zza monitora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
anubis84
sam na frontach używam pasków z powodu ograniczonej mobilności, bo nadgarstków pod sztangę nie podłoże.


ja cały czas robie fronty i nigdy pasków nie używałem , poprostu robie inny chwyt , sztange trzymam na barkach i trzymam ja z góry rekoma , dla mnie mega wygodny chwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
z tej rozpiski wychodzi, że Przemek wyjdzie duzo później niż 11 o ktorej wspominal. W 2 bloku dopiero ale i tak pędzę juz z samego rana, bo debiutantów w klasyku tez jestem ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
rutkow
anubis84
sam na frontach używam pasków z powodu ograniczonej mobilności, bo nadgarstków pod sztangę nie podłoże.


ja cały czas robie fronty i nigdy pasków nie używałem , poprostu robie inny chwyt , sztange trzymam na barkach i trzymam ja z góry rekoma , dla mnie mega wygodny chwyt

Jak równo się ułoży sztangę to tak na serio taki chwyt jest bardzo wygodny nawet na dużych ciężarach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
też stosuję chwyt krzyżowy ale wtedy na krtani mi sztanga siada za bardzo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868863
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium