SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Dopiero wróciłem do żywych. Tak myślałem, że ten trening dwójek ładnie pójdzie. Najważniejsze to najpierw ładnie przepompować dwójki uginaniami nie szalejąc z ciężarem w pierwszych seriach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nightingal - o tym , że trening poszedł bardzo dobrze świadczą już 2 dniowe zakwasy na dwugłowych, jakich nie miałem jeszcze chyba nigdy

DZIEŃ 31

Trening:
Dzisiaj chyba najdłuższy z 4 dniowego planu - trening, plecy i triceps.
Trening
bardzo udany:



1. Zmieniłem drążek na taki bardziej profilowany niż równy (klatka do ćw CF) i było trochę trudniej, na pewno był szerszy chwyt

2. Wiosło bez większych problemów, nagrałem 2 serie ale w obu telefon był za blisko i dlatego daję tylko jedną w której coś tam widać, w drugiej niestety było jeszcze bliżej (a była to ta z 42.5kg), miał być ciężar stały w zasadniczych seriach ale póki co nie znam jeszcze swoich obecnych możliwości tutaj ;) Na pewno za tydzień ciężary pójdą w górę. Starałem się pilnowac lekko ugiętej nogi - tej co się na niej podpieram (zdecydowanie mniejsze napięcie wtedy w stawie barkowym ręki podpierającej) , druga noga mocniej w bok, zgodnie z opisem również nadgarstek lekko skręcony. Całość bez problemów.




3. OOO to ćwiczonko to ja lubię, ciężary rozpoznawcze bo dawno nie robiłem, będzie więcej za tydzień

4. Tutaj nigdy nie szalałem z ciężarami, już pisałem że nie jest to moje ulubione ćwiczenie ale wiem iż jest ono bardzo ważne w rozwoju tricepsów, więc powoli ale do przodu...

5. Na rozpisce nie załapały się wszystkie 3 serie, które są mega - dzisiaj nawet minimalnie więcej powtorzen niz ostatnio i gdzieniegdzie +2,5kg smieszne i male te ciężary się wydaje ale zanim się ktoś zaśmieje - polecam to wykonać wg rozpiski z planu treningowego na koniec całego treningu i zobaczyć co się dzieje z ramionami ;)

#sfdpower i nowe tanktopy już mamy



Micha:
Nie jestem jeszcze pewny ostatniego posiłku, może się coś pozmieniać ale mniej więcej skonczy się na około 3200-3300 kcal dzisiaj



Owsianka wybuchowa...bo z granatem że ja wcześniej jego nie jadłem, naprawdę rewelacja - pasuje idealnia do omleta ,owsianki i pewnie wielu innych posiłków


W ciągu dnia szybkie zakupy , miałem ochotę na steki - niestety wykupili mi wszystko

Za to trafiłem na coś takiego i powiem jedno:


AMAZING , przepyszne to było i do przygotowania w ...60 sekund (podsmażone na masełku klarowanym 30 sek na stronę), to z jakiegoś okresu promocyjnego w Biedronce , bardzo smaczne w delikatnej marynacie, kto ma szansę kupić niech nie zwleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Wydaje mnie sie, ze krotki ruch masz w tym wiosle Moglbys jeszcze wyzej wciagac tego hantla

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
imo bardziej dociągać, a opuszczająć hantla bardziej przed siebie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem to kupić to mięso w biedzie, ale jak przeczytałem, ile shittu tam dodali do tej marynaty do wrzuciłem to z powrotem do lodówki i wziąłem pieczeń wołową w mięsnym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Przy wiośle można bardziej wypuścić łopatki - czyli ciężar powędruje nieco niżej w fazie ekscentrycznej, ale ciągnięcie wyżej nie spowoduje, że najszerszy grzbietu mocniej się zaangażuje w pracę - włączy się wtedy maksymalnie tylny akton naramiennego i inna "malizna" przy łopatce. Nadgarstek możesz skręcić jeszcze mocniej, żeby nie stukać się sztangielką w uda. Na większych to już nie będzie wyjścia i koniecznie skręt będzie musiał być większy niż teraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
georgu
Wydaje mnie sie, ze krotki ruch masz w tym wiosle Moglbys jeszcze wyzej wciagac tego hantla


Krótki ruch przy takich długich ramionach? Przecież ja na dole prawie dosięgam nią ziemi
Nie widzę potrzeby ciągnięcia wyżej, co wyjaśnił night.

nightingal
Nadgarstek możesz skręcić jeszcze mocniej, żeby nie stukać się sztangielką w uda. Na większych to już nie będzie wyjścia i koniecznie skręt będzie musiał być większy niż teraz.



Rozumiem , że mam trochę do przodu wypuścić sztangielkę ?
Spróbuję za tydzień, bo na dół to już naprawdę będę dotykał podłoża - tego do końca nie widać na filmie. Z tym skrętem to nie widziałem ,że mogę mocniej -też będę musiał wypróbować nie chciałem przesadzać


Dudek - nie przesadzaj jakbym miał tak zwracać uwagę na to gdzie ile 'shitu' dodają do pokarmu to chyba musiałbym swoją hodowlę krów, prosiaków i kur otworzyć...nie jadam takich rzeczy na co dzień ,wpadło raz - pierwszy , pewnie jedyny; akurat szybki posiłek po treningu bo średnio mi się chciało bawić z filetami z kurczaka i ich przygotowaniem, nie popadajcie w skrajność ; a smak super, co by tam nie dodali , nie zerkałem nawet


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-07 21:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
A fakt - jakbyś za każdym razem miał stukać w podłogę - to nie ma sensu opuszczać niżej. To co ma pracować - pracuje już teraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Mi chodzilo tylko o ciagniecie wyzej, co wyjasnil Nightingal. Co do wypuszczania w przod to nie mam zatrzezen

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
weź się chudy za trening lepiej a nie mędrkujesz


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-07 21:33:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium