SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
BzykuDG
Jak te kokoski? Ja odpuściłem ze względu na kosmiczną ilość fatu dla mnie. Skład też nie porywa...


A co z tymi koleżankami którym obiecałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie będę sobie tuczył loszek...
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nightingal
Patrzę i WPC ostrovit się zaplątał w paczce. Mi jakoś nie podchodzi w ogóle. No chyba że coś się ostatnio zmieniło w kwestii rozpuszczalności tego białka i smaku. Daj znać jak wypróbujesz jak się ma to białko do białek SFD i AN.


Night - foto dla jaj, z tego dla mnie 2 paczki rafaello i pancakes na próbę reszta pomoc dla powodzian ja nie potrzebuję nic z supli obecnie, może wrzuce jakąś kreatynkę od połowy pazdziernika, jak ruszę z jakimś etapem bardziej masowym

Ostrovit podobno się poprawił, ale ja i tak bym go dla siebie nie kupił skoro w lepszej cenie jest an i sfd , nawet bym nie ryzykował 1 sztuki , po co kombinować jak jest cos sprawdzonego :)

BzykuDG
Jak te kokoski? Ja odpuściłem ze względu na kosmiczną ilość fatu dla mnie. Skład też nie porywa...


zjadłem 2 szt i schowałem głęboko w szafce, mam nadzieje,ze o nich zapomnę dziś DT więc też chcę trochę ograniczyć fat , a tu jakbym zjadł paczkę to miałbym 50g ale ogólnie bardzo fajne smakowo, nie spodziewałem się szczerze mówiąc, że będą tak dobre :) bo batony mnie trochę zawiodły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Powoli sie rozkrecasz widze byle bez urazow a bedzie coraz lepiej. Gulaaz miazga do tego 1,5kg ziemniakow i wiadro mizeri i bylbym w raju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Też zastanawiam się jaki sens jest wypuszczać takie produkty, jak skład niewiele lepszy od oryginałów, poza większą ilością białka No, ale...
Pobudka 5:30 to sama przyjemność!
O widzisz przypomniałeś mi o gulaszu w najlepszej konfiguracji, czyli z kaszą gryczaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak już wyżej zostało napisane - ten gulasz wygląda obłednie. natomiast warzyw i owoców z właśnego ogródka - zazdroszczę - nie dość że na wyciągniecie ręki, to jeszcze wiesz, że z pewnego, bo własnego źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Gugcio - ziemniaki poszły wieczorem do ostatniego posiłku, który był pięknym zwieńczeniem aktywnego wtorku. Mógłbym jeść takie na kilogramy

Czawaj - do urlopu zapewne tak właśnie będę trenował, czyli od rana , siłownię otwierają od 6 wiec w sam raz - zrobić trening, ogarnąć się i wrócić akurat do pracy. Odnośnie gulaszu, z kaszą jest bardzo dobry, ale jednak wariant z gotowanymi ziemniaczkami i świeżym koperkiem przebił wszystko

Padme - trochę tego jest,teściu pilnuje, kto wie - może i mi się kiedyś spodoba ;) na pewno mamy pomidorki, ogórki, cukinię, borówki, sałatę, koper i wiele innych zielonek, było też trochę truskawek, jeżyn i pewnie coś jeszcze o czym nie wiem

Wczorajszy dzień mocno aktywny, poza treningiem z samego rana, po pracy trochę relaxu na basenie - trzeba łapać opaleniznę, póki mamy chociaż trochę słońca w to lato
Następnie pod wieczór Renia wyciągnęła mnie na przebieżkę, ona bardzo szybko od zera (po przerwie, ciąża itd) doszła do już 30 min ciągłego biegu i pewnie na tym nie skończy U mnie 14 dni od ostatniego biegania.....i czułem się wczoraj przez pierwsze 15min jakbym biegł pierwszy raz w życiu, wszystko od achillesów po biodra jakieś takie zastane na szczęście potem się rozkręciłem i kondycyjnie to bez problemu mógłbym przebiec znacznie dłużej ale ciało nie przystosowane i te odczucia mniej lub bardziej bolesne mnie na szczęscie ograniczają, żebym nie przesadzał bo potem kilka dni bym do siebie dochodził



Tak więc siłka + bieganie, sporo spalonych kcal, a bilans dzienny mniej wiecej wczoraj wyglądał tak:


Wydawało mi się , że zjadłem sporo a wyszło lekko ponad 2300 kcal no moze z 200 kcal wiecej doliczając jakieś niedopisane rzeczy, warzywa, więcej oliwy itp.
Posiłki wczoraj mistrzowskie od 1 do ostatniego, kolejna porcja gulaszu i przepyszne kotleciki z fileta indyka zapiekane w passacie z marchewką i posypane oscypkiem + pieczone ziemniaki MA-SA-KRA jakie to było pyszne





Dzisiaj planowo tylko aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Ale żarcie na fotkach takie, że od razu jeść się chce.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
nightingal
Ale żarcie na fotkach takie, że od razu jeść się chce.


dokladnie a ja koncowa faza redu i zrobiłem błąd ze tu wszedłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej