SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Pojechałem dzisiaj zrobić trochę aero na siłowni , bo pogoda nie rozpieszcza by iść na rower,a biegania dzisiaj nie było w planach bo jutro wizyta u fizjo , a poza tym muszę robić dłuższe przerwy miedzy bieganiem - wtedy na pewno nogi lepiej będą się regenerowały.

Ogólnie poszło tak dobrze , że dodatkowo jeszcze zrobiłem 3x superserie na dwugłowe+czworogłowe na maszynach, planka x3 i nawet złapałem 2 kg ( ) hantelki i zrobiłem kilkadziesiąt powt na barki , sporo przytrzymania izometrycznego.... acha i 10pompek - istne szaleństwo!!

Aero wleciały takie:
10 min rowerek intensywnie
+ 12 min orbitrek (w tym 10 interwałów 20/40sek)
+ 10 min bieżnia pod górkę

Byłem w szoku jak kondycja się poprawiła. Wg moich zapisek ostatnie interwały jakie robiłem i było to 5-7 serii były na początku maja. Wcześniej leciały dość systematycznie ale nie robiłem więcej niż 9 , dzisiaj mysle ze spokojnie bym zrobił i 15 a z każdym kolejnym też zwiekszałem sobie obciążenie. Wydaje mi się, ze to zasługa po pierwsze odpoczynku, po drugie nie robiłem ich po treningu siłowym, no ale też ogólnie obecny 'trening' powinien trochę tą kondycje i wytrzymałość poprawić, cieszę się , że chociaż tutaj notuje jakiś tam progres

Micha dzisiaj , z blisko 1,5kg mięsa mielonego (3 rodzaje) zrobiłem sobie sos do spaghetii, więc przez 2 dni będzie ono królowało na talerzu



ale też i nie zapominamy o owocach i omlecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ty sportowcu
Leci już BPC?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
śmiej się smiej , jeszcze Wam wszystkim pokaże

BPC leci 6 dni , nie za bardzo na razie czuję jakąś specjalną różnicę, więc postanowiłem się wstrzymać z wydawaniem opinii. Dopiero trochę ponad pół butli zeszło.
Od dzisiaj juz konkretnie staram sie bić jak najbliżej nadgarstka bo poki co szło raz w brzuch , raz w przedramię ; jednak w sam nadgarstek nie wiem jak to przybić tym bardziej w chrzastke trojkątną nie chce ryzykowac ze trafie w sporą ilość zylek ktore tam przechodza czy jakies nerwy dlatego bedzie trochę wyzej

ogólnie czuje jakbym się lepiej regenerował i dochodził do siebie zdecydowanie , chociazby po takiej próbie biegowej, ale nadgarstek niestety na pewno nie jest idealny, martwi to troche , jutro wizyta u fizjo - zobaczymy
3 tyg był unieruchomiony wiec nawet zwykle czynnosci domowe i proste cwiczonka dają mu teraz pewnie w kosc i moze dlatego takie odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Może wal w "błony" pomiędzy palcami. Gdzieś tak czytałem. Ok, w takim razie dalej czekam na opinie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nie wiem jak inni ale ja w błony chyba bym sobie nic nie wbił, na samą myśl mnie już boli

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Banan
Ogólnie poszło tak dobrze , że dodatkowo jeszcze zrobiłem 3x superserie na dwugłowe+czworogłowe na maszynach, planka x3 i nawet złapałem 2 kg ( ) hantelki i zrobiłem kilkadziesiąt powt na barki , sporo przytrzymania izometrycznego.... acha i 10pompek - istne szaleństwo!!

Aero wleciały takie:
10 min rowerek intensywnie
+ 12 min orbitrek (w tym 10 interwałów 20/40sek)
+ 10 min bieżnia pod górkę


W chuy miło to czytać!
Stopniowo i będzie tego coraz więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
BzykuDG
Może wal w "błony" pomiędzy palcami. Gdzieś tak czytałem. Ok, w takim razie dalej czekam na opinie


anubis84
Nie wiem jak inni ale ja w błony chyba bym sobie nic nie wbił, na samą myśl mnie już boli


tym razem musze sie zgodzic z Anubisem chyba nie zaryzykuje , udało się z pomocą Reni złapać jakąś fałdkę skóry blisko w miare nadgardstka i wieczorami poleci tam, a rano w przedramię po prostu

Po dzisiejszej 12 dawce stwierdzam, ze szybko mi się kończy flakon ; czyli prawdopodobnie poleciało więcej niż 2x250mcg , mialem dwa rodzaje insulinówek i cięzko na jednej z nich stwierdzić ile się nabrało byłem pewny ,ze 10j (czyli 250mcg) ale widocznie było w strzykawce wiecej niz 10j

prawdopodbnie jutro skonczy mi sie te pierwsze 5mg wiec wyjdzie na to ze poszło na dawkę około ~350mcg lub troszkę mniej ; nastepnym razem rozpuszcze już 5mg w 4ml wody , będzie łatwiej z wiekszymi troche ilosciami i nabieraniem tego, amator ze mnie


Czawaj

W chuy miło to czytać!
Stopniowo i będzie tego coraz więcej


Taki mam plan , powoli do przodu.
Juz w głowie sobie planuje jak to byłoby fajnie wrócić na siłkę , potrenować normalnie chociazby głupim ACT z 2-3 x w tygodniu nawet na samych gryfach czy innych smiesznych ciezarach, nakręca mnie to strasznie. Chetnie już bym poleciał i coś porobil, no ale jeszcze długa droga przede mną. Bo nawet jeżeli cos mnie boli to nie oznaacza ,ze sie wyleczyło , a ważne też będzie w przyszłości żeby unikać nawrotów , w koncu to tak drobny i delikatny staw. Jednak trzeba byc optymistą. Dzisiaj od rana jest naprawdę nieźle

Wieczorem jadę do fizjo,to na pewno podziałamy manualnie z nadgarstkiem + pewnie nogi , wiec nastawiam sie na kolejną rzeźnię ale i tutaj widzę poprawę po tym wszystkim co robię w kierunku ich poprawy więc zaciskam zęby i musze jakos te 1,5h przetrwać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
dzisiaj z aktywności - 4km spacerku z wózkiem

po wizycie u fizjo , dostałem taką zabawkę (powerball) do ćwiczenia m.in mięśni core w rejonie nadgarstka , od jutra leci 4x dziennie po 2min


jesteśmy obydwaj zadowoleni z co raz mniejszych napięć w rejonie nadgarstka/przedramienia, do tego rozbijanie nóg dzisiaj - mimo iż nadal mocno nieprzyjemne to ostatnim razem wydawało mi się sporo cięższe, także i tutaj jest jakiś progress, jutro raczej też wolne bo pewnie nogi będą mocno obolałe , ale jakas mobilizacja wpadnie w domu

Micha dzisiaj to głównie spaghetti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Czyli fizjo też zauważa poprawę- wszystko do przodu
Też miałem spaghetti wczoraj, wyszło świetnie- wprawdzie nie sypnąłem serem, ale i tak kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6211 Napisanych postów 75713 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753072
Myślałeś może o zabiegu endoskopowym przecięcia więzadła poprzecznego? Jak już nic nie pomaga, to chyba ostateczne rozwiązanie. Z reguły przynosi poprawę.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej