SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776558
Nogi zawsze miałeś w świetnej formie i co by nie mówić dalej się fajnie trzymają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
zobaczymy jak to będzie, oby tak jak piszecie

Wczoraj intensywny dzień , mało snu - w nocy pobudka na rozczarowujący mecz nr 1 finalów NBA , od 3 do 6 , potem próba dospania chociaż z 1-2 h ale Franek był niespokojny i nie wiem czy w ogóle mi się udało zasnąć ,moze na chwile :)

Nastepnie praca, wizyta u dentysty (na szczęście niewiele miałem do robienia po kilku latach przerwy i na ten moment mam wszystkie zęby zdrowe , co mnie bardzo cieszy) , dalej wizyta u fizjoterapeuty
- ocena nadgarstka bardzo pozytywna , za 4 dni zdejmuję stabilizator i otrzymam wskazówki co dalej, wczoraj na nadgarstek trochę zabiegów + przedramię
- plecy masaż oraz
- praca nad nogami , ja p******ę jaki ból , jest jeszcze co robić ale wczoraj wyłem tam na stole ; głównie chodzi o to ,ze już odzywają się problemy z kolanami ,a to wszytko powiązane jest z tym co pisałem nie raz, lata grania i skakania w siatkę ,potem przejscie na klamoty wiec zmiana o 180st w aktywnosci , brak mobilizacji, rozciagania etc... pospinane wszystko

korzystam z okazji, ze mam i tak przerwę i chcę również nogi podreperować, dlatego w domu maszynka do pola magnetycznego leci również na kolana od wczoraj, fizjo będzie dalej nad nimi pracował, a dodatkowo w planie w przyszłym tygodniu mam pijawki na obydwa kolana na raz

Także muszę wyluzować z aktywnością i dlatego robie sobie weekend OFF , niech się nogi zregenerują po tym co wczoraj zostało im zaaplikowane - zalecenie to 2 dni wolnego , bo czuje sie dzisiaj jak po solidnym treningu nóg ostatnio poszedlem dzien po wizycie u fizjo na trening dwojek (bylo niezle) ale brak odpoczynku nie wplywa pozytywnie na ogolny proces regeneracyjno-naprawczy

Na wadze dzisiaj wartość, której nie widziałem chyba od 5-6 lat , więc czas podładować i to solidnie bo wczoraj wpadły tylko 3 posiłki + 50g izolatu z racji zabiegania, wieczorem wleci solidny grill i spotkanko rodzinne z powodu kilku małych okazji , ktore sie nazbierały na poczatku czerwca




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776558
Tydzień temu byłem u fizjo na rozluźnieniu czwórek ohh myślałem, że się popłaczę z ból ale później czuć różnicę więc ból się opłaca

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Na wszystko w życiu jest czas i miejsce
Kontuzja jest, ale masz co zrobić z czasem, pochłaniają Cię wspaniałe zajęcia i możesz w pełni delektować się ojcostwem i rodziną
Super, że rośnie w Tobie ten głód i ta agresja do treningów! Sam nie mogę się doczekać aż dołożysz do pieca, bo potencjał jest ogromny. Pokazałeś też jak szybko robisz postęp, serio, wg mnie w 2016 roku, odkąd poznaliśmy się na MP do potem, urosłeś i jakościowo też było coraz lepiej. Co to oznacza? Moment wrócisz z nawiązką. Przy okazji z zażegnanymi bólami, zresetowany, zdolny przenosić góry.

To ma też swoje złe strony- poczekaj jak wpadniesz do Krakowa i zrobimy trening z paroma metodami Platza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 349
"dzięki za kolejne wskazówki , na pewno się przydadzą

Odnośnie peptydów ,juz zamówione z uk. Miał być mix ale biore jednak sam bpc ,pewnie teraz kilka dni i jak dojdzie paka napiszę cos wiecej
Kim jest Twoja małżonka , trzeba pogrutalować jej trafnej decyzji ,ze namowila Ciebie do założenia konta....a tym bardziej do udzielania sie akurat w moim blogu"

Moja żona to też Renatka, a wiesz jakie Renie są XD Namawiała mnie do założenia bloga ale teraz z tymi wszystkimi problemami jakie mam to nie byłoby to przydatne dla nikogo. Co do peptydow daj znać jak będzie po pierwszym dniu. Ja po pierwszych dwóch dniach jak się obudziłam rano byłem w szoku bo nie czułem bólu w kolanach(bilem w barki). Ogólnie jak dla mnie dobry środek. Teraz leci zamówienie na kolejną serię. Do tego praca z fizjo i ćwiczenia rehabilitacyjne na siłowni(chociaż sobie popatrzę jak inni trenują) . Banan kup jeszcze vit c, (u mnie leci ponad 1g z samych supli) msm masz z tego co kojarzę, mam jeszcze flex z an. PS jak z telefonu dodać jakąś minkę?


Zmieniony przez - Frendzel13 w dniu 2017-06-03 14:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
rion10
Tydzień temu byłem u fizjo na rozluźnieniu czwórek ohh myślałem, że się popłaczę z ból ale później czuć różnicę więc ból się opłaca


czwórki z całych nóg to akurat największa przyjemność , skala bólu u mnie wyglądałaby tak (najmniej bolesne -> najbardziej):
- czwórki -> dwójki -> łydki -> pasmo biodrowo piszczelowe




Czawaj
Na wszystko w życiu jest czas i miejsce
Kontuzja jest, ale masz co zrobić z czasem, pochłaniają Cię wspaniałe zajęcia i możesz w pełni delektować się ojcostwem i rodziną
Super, że rośnie w Tobie ten głód i ta agresja do treningów! Sam nie mogę się doczekać aż dołożysz do pieca, bo potencjał jest ogromny. Pokazałeś też jak szybko robisz postęp, serio, wg mnie w 2016 roku, odkąd poznaliśmy się na MP do potem, urosłeś i jakościowo też było coraz lepiej. Co to oznacza? Moment wrócisz z nawiązką. Przy okazji z zażegnanymi bólami, zresetowany, zdolny przenosić góry.

To ma też swoje złe strony- poczekaj jak wpadniesz do Krakowa i zrobimy trening z paroma metodami Platza


hahaha, chętnie wpadnę na taki trening ja jestem zawsze pozytywnie nastawiony na tego typu spotkania (jak tylko czas pozwala...) , tym bardziej jak można podpiąć to pod jakąs ustawkę lub nagrywki treningowe SFD, to wtedy jadę jak do pracy, nagrać materiały, zmontować film itp = przyjemne z pożytecznym

Dzięki Tomku za tak miłe słowa, widzę że sporo osób wierzy tutaj w mój potencjał to naprawdę fajnie czytać.
Możliwe, ze jakiś tam jest, tylko ze ja go jeszcze nigdy nawet w 50% nie wykorzystałem


Frendzel13

Moja żona to też Renatka, a wiesz jakie Renie są XD Namawiała mnie do założenia bloga ale teraz z tymi wszystkimi problemami jakie mam to nie byłoby to przydatne dla nikogo. Co do peptydow daj znać jak będzie po pierwszym dniu. Ja po pierwszych dwóch dniach jak się obudziłam rano byłem w szoku bo nie czułem bólu w kolanach(bilem w barki). Ogólnie jak dla mnie dobry środek. Teraz leci zamówienie na kolejną serię. Do tego praca z fizjo i ćwiczenia rehabilitacyjne na siłowni(chociaż sobie popatrzę jak inni trenują) . Banan kup jeszcze vit c, (u mnie leci ponad 1g z samych supli) msm masz z tego co kojarzę, mam jeszcze flex z an. PS jak z telefonu dodać jakąś minkę?



Oj Renie to niezłe aparatki ale bardzo kochane
Blog - fajna sprawa polecam, faktycznie najlepiej prowadzić je jak się jest w treningu ,bo tak jak mam teraz obecnie to niewiele tutaj mogę popisać. Gdyby nie fakt, ze po prostu wiele osób z forum znam osobiście , a one mnie to mogę czasem popisać na inne tematy. W innym wypadku czekałbym aż się podreperuje i dopeiro wznowił ale prawdopodobnie jak już wrócę do treningów to założę nowego bloga,a tego zamknę , tak będzie przejrzyściej.

Odnośnie BPC - będę pisał na bieżąco , biłeś w barki ..to przy okazji pytanie domięśniowo czy podskórnie? bo ja zamierzam podskórnie w przedramię by było bliżej kontuzjowanego nadgarstka / łokcia. Zakupione już mam insulinówki i najprościej byłoby mi to tak podać ,zeby się nie kłuć głęboko - tym bardziej jak to ma być 2x dziennie przez kilka tygodni, z tego co czytałem to nie ma różnicy w działaniu

U mnie też wszystko będzie połączone, u fizjo 3-4 x w miesiącu jestem , do tego mam otrzymać odpowiednie zestaw do ćwiczenia w domu ,aby wprowadzić tą rękę do ruchu po 3 tyg unieruchomieniu nadgarstka. Mam flexa z AN i leci druga pucha codziennie około 20g + msm zacząłem od 10g przez kilka dni ,potem 5g ,a teraz już bede dawał mniej 1-2g dziennie, nie wiem czy to cokolwiek daje, ale jak wsystko łącznie przyniesie zamierzony efekt to będę zadowolony. Vit.C i kilka innych prozdrowotnych łykam obecnie, leci jak mi się przypomni mniej więcej 1-2 g vit.C , 1-2 tab vit.d3 fote z sfd, omega-3 2-3 kaps dziennie, wapń , magnez i kompleks wit-mineralny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Weekend - odpoczynek

Wpadło trochę dobrego jedzonka, w sobotę lekkie podrinkowanie, wczoraj na wieczór również uzupełnienie minerałów;)


Między innymi jedzenie, grill to standard kiełbasa, kaszanka, karkówka, a dodatkowo na próbę steki z udźca wołowego (za długo przetrzymane, nie miałem wyczucia, więc podeszwa ) oraz dla Reni pstrąg







Tata ma dzisiaj swoje święto i kończy 31 lat a Franuś miał wczoraj imienki ,więc nie obylo się bez pysznego tortu



Dzisiaj po pracy zamierzam spróbować iść pobiegać ,zależy jak się będę czuł po wstępnej rozgrzewce na stacjonarnym rowerku. Gdyby coś było nie tak to zrobię trochę km na rowerze w terenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Same dobre rzeczy.. Jak patrze na jedzenie z grilla to mi się żołądek przewraca bo nie mam gdzie z kim i jak zrobić. Już z 3 lata nie jadlem nic grillowanego, ale w tym roku napewno coś wymyślę.. I wszystkiego najlepszego :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 349
Najlepszego! Ja robiłem zastrzyki podskórnie. 90% w barki, kilka w kolano i łokieć. Mogę powiedzieć że szybciej działa tam gdzie wstrzykniesz ale tak czy siak działa na cały organizm. Zobaczysz że poczujesz też różnicę w kolanach. Ja przed bpc nigdy nie robiłem sobie zastrzyków. Nie boli nic, czasami piecze chwilę w miejscu wstrzykniecia substancji. Nie zaobserwowałem nic dziwnego (jakieś skutki uboczne) w czasie stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Tak chwalicie, że sam się zastanawiam, czy nie wypróbować na swoich najbardziej sfatygowanych stawach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej