SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ostatnio przed majówką szukałem w sklepie wafli ryżowych i znalazłem fajne składowo (trochę mniej kalorii miały niż wszystkie inne) i tak zerkam a tam świeci mi po oczach napis "Granex" to od razu żarówka i lecę na płatki i znalazłem w końcu u siebie Twoje płatki :D i już wiem też dlaczego tak chętnie je ładujesz..... makro te miodowe i czekoladowe kulki (łódeczki miały już gorsze) mają zacne :) ale nie mogłem też nie wziąć na próbę alternatywy dla ciniminisów, które uwielbiam :D


Możesz do tej firmy upomnieć się o udziały za reklamę bo skutecznie przyciągnąłeś nowego klienta :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776562
Banan
Czawaj

Głowa do góry, rozumiem Twoje wkruwienie, trzeba to wytrwać. Wrócisz zdrowszy i nadbudujesz

Zakładam temat o ustawce przed UMP, już chyba słynę z tego na forum


taa ja już tak wracam i wracam, a czas leci , niebawem '4' z przodu i pozamiatane będzie
jak sie zawsze cieszyłem ,ze nie mialem nigdy nic złamanego, kontuzji itp gdy inni ciagle w gipsie biegali lub cos im sie dzialo ,tak od kilku lat nie mialem 'sezonu' ktory moglem spokojnie przetrenowac, ostatni rok był wyjatkowo optymistyczny, wiec chociaz udalo sie na wesele zrobic życiówkę , a teraz znowu kaplica

Z tym tematem o ustawce zebys sie nie zdziwił jest jakis blad w tym dziale i tematy nie wchodza mimo dobrze opisanej daty, zgłoszone do it przed moim urlopem, podobno od dzisiaj poprawki wprowadzają więc moze niebawem bedzie ok


pizza jest rewelacyjna, taka mała pizzeria ktora od jakichs 20 lat jest blisko nas , najlepsza pizza jaka jadłem, probowalem wielu innych w sieciówkach typu da grassa, grube benki i inne cuda, oraz jakichs pizzeriach polecanych np. gdzies na wyjazdach ,ale i tak nic się równa z tą, jak więc ktoś będzie blisko okolic Andrespola to polecam pizzerię Paulo, albo sie juz tak do nich przyzwyczaiłem , sosy nie do podrobienia a i sam placek zawsze bardzo dobry
do tego maja rewelacyjna shoarme , no ale ona juz tez wleciała jakos niedawno wiec czas sie ogarnąć


Gdzie tam panie u Ciebie jeszcze 4 z przodu ale wstawanie nocne do dzieciaczka może mocno ograniczyć regenerację

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Jak widzisz po mojej dzisiejszej wypisce , przynajmniej dopóki trwa sezon nba o nocne wstawianie sie zbytnio nie martwię, a nawet je st mi to na rękę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776562
Ważne to łączyć ze sobą przydatne rzeczy na pewno się to fajnie uzupełni

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Coś tam należy skrobnąć raz na jakiś czas, chociaż nie ma za bardzo o czym.

Przedwczoraj - wolne

Wczoraj - w końcu ładna pogoda, więc wskoczyłem drugi raz w tym roku na rower i pojechałem na siłownię....zrobić aeroby
Równie dobrze mogłem pojeździć po prostu dłużej na rowerze, ale tak mnie ciągnie na gym , ze po prostu wolę tam wejść chociaż na te 30 min niż siedzieć w domu lub jeździć (póki co) w terenie , przyjdzie lato to na pewno będę dłużej smigał i nabijał wieksze ilosci km

Bilansik dnia to:
- 9km/27min rower
- na siłowni trochę ćwiczeń na nadgarstek , rozciąganie, dodatkowe 5x interwałów 20/40 + 10min na orbitreku



Micha w ostatnich dniach to po prostu jeść, to na co mam ochotę... wystarczy że nie mogę dźwigać, więc postanowiłem, że nie bede sie jeszcze katował nudnymi posiłkami, tak więc wczoraj




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiaj od rana wyrąbany w kosmos omlecior



Potem przygotowałem ~700g mięsa mielonego (indyk filet + wołowo-wieprzowe) , z masą przypraw, cebulą, czosnkiem, passatą, pomidorami w przyprawach - na później, będzie zrobiona z tego a'la zapiekanka w piekarniku. Dodamy makaron , poprzekładamy warstwy mieso/makaron , na wierzch starta mozzarella.



Potem znowu wizyta na siłowni, podobnie jak wczoraj rower jako środek transportu. Dzisiaj pogoda już do dupy, nie wiem czy ta wiosna kiedykolwiek do nas przyjdzie , może za miesiąc jeden dzień słońce ,a dzisiaj pochmurno, deszcz , aż chce sie żyć




Niecałe 8 km / 22 min jazdy łącznie, do tego na siłowni 5 interwałków i 15 min bieżni.
Z dobre 15-20 min dodatkowo schodzi mi na ćwiczenia rozciągająco-mobilizujące nadgarstek , ktore wykonuje na koniec.

Po powrocie 'potreningowy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ostatni w miarę sensowny trening zrobiłem 12.04 więc niedługo minie miesiąc ,a nadziei na 'lepsze jutro' nie widać

tak to wygląda,niby ważne, ze cokolwiek robię , chociaż nie taki był plan na ten rok i miałem zaczac dorzucać od mniej więcej tego poziomu (czyli zejścia do około 80-81 cm w pasie) kalorii , zmienić plan treningowy, dodać obciążenia.... no ale co zrobić , jest jak jest

moge sie cieszyć jedynie z tego,ze udalo sie zrzucic -12 cm w pasie przy około -4kg masy ciala przez ostatnie miesiące, zapewne byłoby jeszcze lepiej gdyby nie ta kontuzja



Pozostaje to jakoś utrzymywać aby się nie spaść do czasu ,aż w końcu bede miał zielone swiatlo to dzwigania. Muskli nigdy dużo nie było więc i tak nie ma za bardzo co spadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Biorąc pod uwagę peryoetie, to forma zaj**icho. Czwórki i plecy kozak!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
Kuba jest na prawdę rewelacja, patrząc na okres w jakim się znajdujesz. NIC nie sprzyja robieniu formy, a jednak Ci się udaje Brawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
tak jak panowie wyżej, jak na obecną sytuację forma jest konkretna, ciągłe rozjazdy i multum kontuzji na pewno nie sprzyja, a Ty jednak pokazujesz, ze można
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej