SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
dlatego ,ze pewnie jest to kolejny bląd i jutro bedzie poprawiony
pod zdjeiami dodałem linki do oryginałów z imgura, fotki są z zewnetrznych stron i tak zaciagane na serwery sfd i dlatego ich nie widac, jednak jak to poprawią to powinny sie wszystkie pokazac

Tak czy siak,szkoda nerwów
ide spac, bo w planach pobudka o 5 i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Dzieki za jak zwykle swietna relacje i foty! Jest jest z tym pieprzenia, wiem bo sam mam kanal na yt o podrozach na moto i porzadne wrzucenie i opisanie filmiku zajmuje czasu, to miniaturka, to ustawienia itp...jeszcze jak maszynowo wrzucasz parenascie naraz. A gdzie montaz, segregacja...

Fajne foto z Marianem, silka u niego kozak, za niedlugo pewnie tam znow bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
szacuneczek za relacje i montaż tego wszystkiego :) wymaga to sporo wysiłku, ale najważniejsze, że dieta w miarę utrzymana i trening zrobiony :D Marian dobre nogi, Twoje o dziwo coś na tym zdjęciu "gorzej" wyszły :P ludzie zazwyczaj w czekają na weekend żeby odpocząć, a Ty w weekend czekasz na dni robocze żeby odpocząć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Czawaj
Dzieki za jak zwykle swietna relacje i foty! Jest jest z tym pieprzenia, wiem bo sam mam kanal na yt o podrozach na moto i porzadne wrzucenie i opisanie filmiku zajmuje czasu, to miniaturka, to ustawienia itp...jeszcze jak maszynowo wrzucasz parenascie naraz. A gdzie montaz, segregacja...
Fajne foto z Marianem, silka u niego kozak, za niedlugo pewnie tam znow bede



No jest niemało. Szczególnie z dużych zawodów , a te naprawdę mnie trochę zdziwiły . TO mniej roboty będzie na MP za 2 tyg w Kielcach, albo po prostu mi one przez ostatnie 2 lata szybciej mijały , tutaj był maraton straszny, mogli to trochę lepiej rozłozyć i dodać coś w sobotę ale poinformować o tym odpowiednio wcześniej, a nie stoję sobie na weryfikacjach, Marian z ziomkami czekają w kolejce na ważenie/mierzenie, a tu nagle spikera krzyczy na całą salę 'UWAGA UWAGA DRASTYCZNA zmiana planów i dzisiaj również wychodzą klasycy' - taka informacja podana dopiero na weryfikacjach, gdzie część osób już poszła do domu po ważeniu , patrzę na Marian to się zrobił blady
wiele osób podobnie , szum na hali , każdy panika - a to brak bronzera, a to co zrobić z ładowaniem, tysiąc mysli w głowie. k***a ,to jest niepoważne , takie informacje powinny być w regulaminie odpowiednio wczesniej i tyle, przecież można było mniej więcej po zgłoszeniach przewidziec ile osób w danej kategorii bedzie, na szczęście odwołali po chwili tą zmianę i poszło według planu ale w sobotę był czas na to by rozegrać np. klasyka ,wtedy niedziela byłaby dużo luźniejsza. Może za rok już nie popełnią takiego błędu

DJ_DoDo
szacuneczek za relacje i montaż tego wszystkiego :) wymaga to sporo wysiłku, ale najważniejsze, że dieta w miarę utrzymana i trening zrobiony :D Marian dobre nogi, Twoje o dziwo coś na tym zdjęciu "gorzej" wyszły :P ludzie zazwyczaj w czekają na weekend żeby odpocząć, a Ty w weekend czekasz na dni robocze żeby odpocząć :D


Co do fotki z Marianem , mi się średnio podoba bo wyszedłem jak leszcz, ale w końcu stoję koło gościa dzień po obżarstwie po zawodach i to w mega formie. Nogi gdy są po treningu wyglądają sporo gorzej niż na zimno ,u mnie jest to spora różnica. Co do reszty się na razie nie przejmuje, wiem że muszę przetrwać jeszcze kilka tygodni redukcji i wtedy pomyślę co dalej

No ja na szczęście za pracujący weekend mam do odebrania dni w tygodniu wolne, ale wiadomo jak to jest - i tak wtedy odpalam czasami kompa ,nawet zerknę na forum i zaczynam jakby nie było...pracować

Fotki z wczoraj już widoczne , zarówno u mnie, jak i w wielu innych dziennikach itp, na szczescie to chociaz poprawili oby na stałe...


Dzisiaj był trening, ale brak czasu by cos opisać ,pozniej dam moze znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
teraz dopiero nadrabiam zaległości dzięki że wpadłeś na trening bo czułem się tak fatalnie ze sam pewno bym się nie zmobilizował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Nie ma za co było miło , zaraz wrzucę do Twojego bloga krótki filmik z treningu Twojego

niedługo nadrobię też wypiskę u siebie z wczoraj i dzisiaj - były grane treningi, chociaz przeziebiony jestem od kilku dni ale nie na tyle by odpuszczać

Pytanie na szybko - pojawiły się jakieś fajne białka jaj ? gdzies widziałem inne niż te kartoniki z allegro , jakies w butelkach, wychodzą podobnie cenowo? Data ważnosci mniej wiecej ile? jak ktos sie orientuje to rzućcie info, czas trochę 'wzbogacić' dietę o białka bo nie wyrzucam żółtek , a jednak będę mogl robic troche czesciej omlety z samych bialek + np. 1 cale jajo i wrzucać w dni treningowe jak nie mam pomyslu lub czasu na jakies inne , mięsne posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W butelce 185 za 12 litrów. W kartonie 130. Allegro. Rano sam sprawdzałem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
git, biore w kartonie , ale nie takie ilości jak ifbb pro Bzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
Kuba ostatnio w kartonie brałem też w selgrosie z tego co kojarzę to cena na 100% poniżej 10 zł za karton 1L
Wiec jak masz kartę to śmiało uderzaj : >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ok, nadrabiam wypiski, żalić się nie będę bo jak zwykle jest na co ale od rana pozytywne nastawienie, sporo energii i tego się będę trzymał

11.04.2017

KLATA + PLECY 1
- orbitrek + bieżnia + taśmy mobilizacja barków
1a. Podciąganie neutral 10p / 8p. +2.5kg x4serie
1b. Wyciskanie sztangi skos 10x40 / 10x45 / 10x50 / 8x55 / 8x55
2a. Wiosłowanie sztangą 12x40 / 10x50 / 10x50 / 8x60 / 8x70
2b. Wyciskanie hantli poziom 12x16 / 12x18 / 10x20 / 10x22
3a. Ściąganie szeroko nachwyt 4x10 x 40 / 45 / 50 / 50
3b. Wyciskanie hantli skos (30st) 3x10 x 18/20/20
Czas: 35 min
+ Interwały Orbitrek 9x(20+40) + 13 min
Taśmy

Bardzo krótki jak widać trening, robiony praktycznie bez przerwy dłuższej niż 30 sek. Wszystko dlatego, żeby podkręcić w ten sposób intensywność, ponieważ ciężary jak widać zaniżone - na razie takie trenowanie mi pozostały, póki nadgarstek się jakimś cudem nie naprawi..
Efekt końcowy bardzo dobry, polecam takie połączenie każdemu
Przed treningiem 2 tabletki tussi ,które dostalem od Mariana nie brałem nigdy wcześniej, pobudziło w miarę fajnie (popite kawą) , na pewno nie mocniej niż np. shellshock czy bombshell, ale trochę inaczej. Potliwość mocna i mega susza w gębie , takiej to nigdy nie miałem po żadnym spalaczu, po każdej serii musiałem sie napić wody
Może kiedyś wypróbuję na redukcji większą ilość, teraz mam jeszcze 2 tabsy to sobie kiedyś wrzucę ponownie

Micha:
Pilnowana ale trochę zaniżona, tzn białka wpadło pewnie w okolicy 200g ,ale węgli trochę mniej z racji takiej iż dzisiaj muszę wyjesć ciasto do pizzy co się wiąże z kolejną domową pizzą , tym razem poszukam bardziej fit składników może wleci jakiś tuńczyk/mozzarella itp ,ale ciasta nie oszukam Dlatego wczoraj trochę mniej węglowodanów, a dzisiaj m.in 1 lub 2 posiłki LC ,aby później zjeść bez wyrzutów sumienia pyszną 'pickę'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium