SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
jak masz spora zamrażarkę to tak mozna zrobić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776558
Właśnie w tym najczęściej problem. Co lepiej zamrozić owoce sezonowe czy wołowinę w dobrej cenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
mamy 2 lodówki w domu i czasami brak miejsca przy zakupie kilku paczek jakichs mrozonych warzyw/owoców, wiec o mrozeniu na zapas to sobie moge pomarzyć osobna zamrażarka to fajna opcja, ale bez przesady

ssanie dzisiaj od rana konkretne, za mna 2 posilki , drugi ledwo wciagnalem a juz bym zjadł kolejne, jednak trzeba poczekać trochę i wytrwać na tym dni LC, to w te dni najczęściej podjadalem ostatnim razem na recompie tym razem musi byc lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Ja to myślę o zakupie zamrażarki osobnej, gdzieś w garażu postawić czy gdzieś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja mam w domu dwie lodówki w jednej zamrażalnik do prawie pół lodówki i duży osobny zamrażalnik także z tym nie powinienem mieć teoretycznie problemu, aczkolwiek jak czasami nakupię kury i warzyw mrożonych to się w tej dużej ledwo mieszczę :D

Banan chyba mamy ten sam problem, w dni NT gdzie kalorii i węgli jest mniej to człowiek stale głodny a na dodatek nie idzie na trening to brak zajęcia przez dużą część dnia (przygotowania, czas przed czas po itp) i wtedy najłatwiej o pokusy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo
ja mam w domu dwie lodówki w jednej zamrażalnik do prawie pół lodówki i duży osobny zamrażalnik także z tym nie powinienem mieć teoretycznie problemu, aczkolwiek jak czasami nakupię kury i warzyw mrożonych to się w tej dużej ledwo mieszczę :D

Banan chyba mamy ten sam problem, w dni NT gdzie kalorii i węgli jest mniej to człowiek stale głodny a na dodatek nie idzie na trening to brak zajęcia przez dużą część dnia (przygotowania, czas przed czas po itp) i wtedy najłatwiej o pokusy :)



Dokładnie , brak treningu robi swoje, ale i tak nie moge powiedzieć, że nic nie robiłem no i dzień zaliczam pod kątem michy do udanych, nic nie podjadłem ;)

Jutro znowu dzień LC i pobudka wczesna na aero; w ciągu dnia nadgarstek trochę pobolewał, ale teraz jest jakby lepiej. Wieczorem znowu jakieś zabiegi i oby było w piątek lepiej - niby tylko nogi ,ale tam też ten staw jest obciążany, tak naprawdę praktycznie nic nie można trenować bez obciążania w pewnym stopniu nadgarstka...

Micha:

1. śniadanie


2. pomidorowa z kurczakiem


3 i 5 rewelacyjne smakowo kotleciki zrobione przez Renię (mięso mielone z piersi indyka + pieczarki + natka pietruszki, trochę bułki tartej) - to wpadło dziś x2


4.


Bilans:



Odkurzyłem też konsolę po długiej przerwie, bo ogarnąłem dopiero dzisiaj iż nie grałem w dodatek do mojej ulubionej gry z dzieciństwa ;) z racji iż teraz pod wieczór mam (jeszcze) troszkę luzu ,to chwila rozrywki nie zaszkodzi Fajnie sobie przypomnieć ,stare - dobre czasy, gdy się zarywało nocki grając w Diablo II





Zaraz spać, chociaż dzisiaj mecz na szczycie NBA - 2 najlepsze obecnie drużyny w lidze i kto wie ,czy nie starcie , które zdecyduje o tym kto będzie numerem 1 na koniec sezonu na Zachodzie.
Start meczu o 3:30 . Tak więc rozważam pobudkę około 4:45 akurat na drugą połowę i po meczu od razu na otwarcie siłowni o 6:00 - :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
7:08 i już po treningu :) i cały dzień na działanie.. tak można funkcjonować :) u mnie siłownia od 7:30 więc do pracy bym przybywał pewnie do 10 z dojazdami itp więc odpada :) ale od 6 jakby jakaś była to też bym rozważył opcję poranną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
a ja w trakcie ale potem jeszcze drugi ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej