SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Oczywiście chodziło o kopytka. Wyglądają cudownie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
georgu
Oczywiście chodziło o kopytka. Wyglądają cudownie.


Nogi banana Ci się podobają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
23.03.2017

DNT , Rano - 35 min aerobów

Cały dzień spędzony u lekarzy, czuje się gorzej wymęczony niż po najcięższych dniach na siłowni + w pracy.
Porażka jakaś w tym polskim nfz jak dobrze, ze nie musze z tego korzystać na co dzień ;) Następne badania okresowe do pracy dopiero za 3 lata i poszukam już innego miejsca niz to gdzie byłem dzisiaj, bo to była jakas masakra, jak przyjechałem okolo 8 tak z krótką przerwą ,gdy musiałem wyskoczyć coś zjeść , wróciłem do domu o 14.30 - przez ten okres, na samych 'badaniach' spędziłem może max z 25 min , reszta to kolejki, czekanie w kolejce, ustępowanie w kolejce, zaklepywanie miejsca w innej kolejce , czekanie w rejestracji 1.5 h zanim łaskawie poproszą mnie z wypełniona przez mnie kartą do badań, osób na sali z 100 - z czego połowa za wschodniej granicy , potem pomyłka w badaniach - miałem mieć jakies testy audiometryczne okazało się, że ktos cos zle wypełnił i ich wcale robić nie musiałem - kocham takie sytuacje

Cały dzień przepadł tak naprawdę na niczym, ledwo wróciłem do domu i zjadłem ,a musiałem jechać do drugiego lekarza - tym razem już przez pzu ogarnięte więc wszystko poszło cacy , po skierowanie na pakiet badań, nie wszystko udało się na skierowaniu wypisać ale znaczną część mam ,a resztę sobie dopłacę . Badania zrobię pewnie jakoś za tydzień.

Jedyny plus z tych porannych to fakt ,ze mimo iż spędzam dużo czasu przed komputerem wzrok mam bardzo dobry. Przeszedłem kilka badań i mam nadzieje,ze jak najdłużej tak pozostanie, bo jakoś w okularach siebie nie widzę (fakt są jeszcze soczewki, ale oby jak najdłużej mnie to nie spotkało) . Do tego reszta badań też ok. Jestem zdrowy i zdolny do pracy oraz psychicznie gotowy by prowadzić pojazd

Micha dzisiaj - dzień LC



po aerobach, śniadanie



Wymuszony posiłek w przerwie od czekania w KOLEJCE sadzilem ,ze zjem w domu - niestety musialem czekac na wyniki badan, kombinowałem co by zjesc by nie jechac do jakiegos fast fooda ; no i znowu taka miejscówka ,gdzie nakłada się samemu wybrane składniki na wagę, tych frytek co widać na talerzu zjadłem max połowę - ch**owe, zimne i twarde dojadłem sporo surówki i mięso , pewnie lepiej bym wyszedł jadac do dobrej burgerowni,ale wtedy chyba miałbym już węgle na dzień zamknięte



Mielony filet indyka + ryż



Zdjęcie kiepskie ale w smaku świetny - chudy twaróg + sporo dodatków



Jutro nogi , więc będzie musiało wjechać więcej jedzenia , zaraz spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
wypraszam sobie, nie jemz koryta

DjDodo - zakładaj, to mega pamiątka i fajna sprawa
Ja swoje pierwsze' dzienniki' na forum jako jeszcze testy suplementów mam sprzed ponad 11 lat , ale poukrywane bo wstyd co tam się działo

ale te ostatnie mam i nie zamierzam poki co z nich rezygnowac, to bardzo ułatwia troche lepsze prowadzenie sie i mnie osobiscie w jakis sposob motywuje, a ze i tak spedzam przed kompem codziennie w pracy min 8 h to napisanie paru postów tutaj nie problemem


to muszę się w takim raize wbić w dział trening początkujących i wymyśleć parę mądrych słów na start :P może zrobię zdjęcia jakieś do porównania ale to w weekend lub poniedziałek :)

haha zanim zobaczyłem zdjęcia czytałem sobie ten rozpisek z PT i w głowie "o proszę jak ładnie dietę prowadzi, że ma miejsce na frytki" a to sie okazało koniecznością :D ten omlet poranny Twój tak mi się podoba, że chyba oprócz gadania go w końcu podkradnę do siebie, tylko czekam wciąż na więcej kcal żeby było pole do popisu, bo jak mam teraz jeszcze mały limit to nie ma co szaleć i wole kaszę z kurczakiem wmontować bo dłużej trzyma :D

EDIT:
Ja ostatnio robiłem badania do prowadzenia samochodu służbowego, to w publicznych mój brat spędził 3,5-4h, ja poszedłem do prywatnego lekarza i zajęło mi to jakieś 25 minut od wejścia do wyjścia z podpisanym papierem :D


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-03-24 08:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Wiedziałem, że jak zaglądnę do Ciebie do dziennika to tylko smaków sobie narobię na popołudnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo

Ja ostatnio robiłem badania do prowadzenia samochodu służbowego, to w publicznych mój brat spędził 3,5-4h, ja poszedłem do prywatnego lekarza i zajęło mi to jakieś 25 minut od wejścia do wyjścia z podpisanym papierem :D



i to był mój błąd, bo mi zadnej roznicy nie robiło czy to bedzie prywatnie czy nie oraz jaki koszt badań - i tak firma zwraca,
po prostu poszedłem tam gdzie byłem ostatnio, nie dosc ze kawał od domu to porażka na całej linii z tym czasem

Już nie popełnię tego błędu i nastepnym razem odpowiednio wczesniej umowie sie gdzieś, gdzie bedzie zero kolejek. Tam gdzie byłem wczoraj i tak musiałem placic, ale chyba robiłem to jako jedyny lub jeden z nielicznych, wiec stad tam takie kolejki. Niestety chciałem isc na łatwiznę, nie poswiecilem paru minut na poszukanie innego miejsca , ktorych w Łodzi pewnie pełno to mam nauczkę

Rion - przestań marudzić, tylko zacznij w końcu też jeść normalnie, ile można wpieprzac ryż z kurą i brokułem
podziwiam niektore osoby naprawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Ryż z kurą to już nie pamiętam kiedy jadłem ale u Ciebie takie pyszności, że zawsze smak na coś wskoczy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
24.03.2017

NOGI 2

- rozgrzewka + mobilizacja 20 min
1. Wykroki chodzone (2s rozgrz) 15x7 / 15x8 / 12x9 / 12x10 kg
2a. Suwnica nisko średnio 15x60 / 15x80 / 12x100 / 12x120 kg
2b. MCNPN sztanga lub uginanie podudzi ze sztangielką leżąc / MCNPN 12x20 / 12x30 / 12x30 / 12x40 kg (podkładki pod palce)
3a. Suwnica wysoko obunóż 4x15-12 15x60 / 15x70 / 15x80 / 12x90
3b.Uginanie obunóż siedząc 4x15-12 15x30 / 15x35 / 12x40 / 12x40
Czas: 44 min
+ 35 min aero

+ rozciąganie , roller

Skrót treningu:




Dzisiaj pierwszy raz trening rano bez normalnego posiłku tylko WPC+tłuszcz , a dokładnie 15g oleju kokosowego rozpuszczonego w kawie i zmieszane z białkiem.
Obciążenia wszędzie trochę musiałem zmiejszyć w porównaniu do poprzedniego tego samego treningu, bo czułem jeszcze nieźle obolałe uda po ostatniej wizycie (w srode wieczorem) u fizjo. Na dodatek, chwilkę pewnie mi zajmie przestawienie się na trening po takim mixie.

Z każdą kolejną serią było co raz lepiej. MCNPN ze sztangą robiłem rzadko, lepiej jakoś czuję hantle, ale po ostatniej radzie od Czawaja aby wrzucić coś pod palce stóp chyba przekonam się też do sztangi, faktycznie dużo szybciej czułem pracę dwójek , nawet na tym śmiesznie niskim obciążeniu. Pozostaje kwestia ustabilizowania pozycji, bo trochę dziwnie mi się robiło to ćwiczenie po dłuższej przerwie i pierwszy raz z podkładkami pod palcami - dałem początkowo 1.25kg i wydawały mi się za cienkie, znowu 2.5 kg nie wiem czy nie za wysokie Muszę to jeszcze parę razy przetestować i będę wiedział co mi odpowiada najlepiej. Teraz pewnie i tak nie czas by poprawiać dane rejony, ale jak przyjdzie okres dokładania kilogramów to zamierzam sporo pracy włożyć w poprawę tyłu uda i wziąć to pod uwagę w kolejnym planie treningowym.

Micha dzisiaj jak dla mnie na pewno sporo węgli , chociaż dla niektórych to tyle co 1,5 -2 posiłki niejadek ze mnie w tej kwestii ;)

po wstaniu - wspomniane 40g wpc + 15g oleju kokosowego + kawa

bezpośrednio po treningu , wafle ryżowe wyjątkowo zamiast ryżu bo dopiero rano go ugotowałem i ciepłego wolałem nie pakować do pojemnika z resztą dodatków


posiłek około 1.5h od zakończenia treningu



Dalej czekają mnie jeszcze pewnie z 3 posiłki i poznym wieczorem lub jutro wrzuce podsumowanie dnia w kwestii michy

Ogólnie samopoczucie świetne, po tych porannych treningach - zupełnie inaczej czuję się w pracy, wydaje mi sie,ze wszystko ogarniam 2x szybciej . Kryzys przychodzi pod wieczór, ostatnio bije swoje rekordy w godzinach , o których kładę się spać ale trzeba korzystać póki jeszcze jest okazja by pospać bez nocnych pobudek ;) wiec specjalnie z tym nie walczę, chociaż nie oglądam też nba w tym miesiącu w ogole, bo taki przejściowy - nudny moment sezonu regularnego, wiec jestem bardzo ciekaw jak to moje poranne trenowanie bedzie wygladalo jak się zaczną PlayOffy i dobre meczyki o 2-2:30 w nocy ,wtedy raczej zaraz po nim musze sie juz szykowac na 6 rano na siłownie ,bo inaczej nie ma sensu isc spac na 30-60 min

Teraz tylko przestawić się na ten poranny mix i mysle,ze rowniez siłowo nie bedzie spadków, dzisiaj był wszedzie zapas, po prostu obniżyłem sam zachowawczo . Przede mną weekend - wyjazd do Bytowa na zawody jutro po południu, tak więc zapewne 2 dni NT i 2 dni LC ... chyba ,ze jutro z rana zrobie jeszcze trening siłowy - wypada klata+plecy, nadgarstek dziś nic nie bolał, miałem mu dać odpocząc do poniedziałku, ale może lepiej jutro zrobić siłowy, w niedziele OFF, a w poniedziałek kolejny siłowy albo aeroby. Ciężka rozkmina
Jak nie jutro siłowy to na 100% aeroby z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tak odnośnie dzisiejszych dyskusji, mam coś z dedykacją dla Banana.... jeszcze ciepłe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
smacznego

ja tam wolę trochę inaczej, co nie oznacza że gorzej

2x filet indyka mielony, passata, przyprawy + parmezan


twaróg chudy, ciemne pieczywo + dodatki



Bilans dnia:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej