SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Micha dzisiaj
Jak pisałem dzisiaj o zmianach w diecie dowiedziałem się już po 2 posiłkach ,ale w ciągu dnia postarałem się by makro się zgadzało i jakoś to wyszło Chociaż posiłki mega nietypowe nawet jak na mnie dzisiaj
Od jutra postaram się codziennie wrzucać już zrzut z PT





Tak - to jest tatar, a dokładnie tatar usmażony na odrobinie masła klarowanego + kopytka
Oczywiście profanacja ,ale kiedyś tak zrobiłem z ciekawości i smak petarda , a dzisiaj zrobiłem nie dlatego, ze mi się przypomniało (chociaż dobrze - może bede korzystał bo wchodzi też 3x szybciej niż surowy) tylko dlatego, ze zapomniałem o tym ,ze mam tatara ,a był z datą do wczoraj i wolałem nie ryzykować, mimo że dobrze wyglądał ,by go jeść na surowo. Super odmiana, jak ktoś nie lubi lub nie może się przekonać do tatara - spróbujcie tak, smakuje naprawdę fajnie i szybko się robi oraz spożywa


Pierś z kurczaka w sosie chrzanowym + ryż/rukola


'na mieście' musiałem wcześniej wyskoczyć i nie zdążyłem zjeść w domu, wybrałem najmniejsze zło 'menu day' gdzie samemu wybiera się co chce z multum opcji do wyboru - 2 x pierś z grilla + pieczone ziemniaki i surówka

Na koniec dnia wjechała wlasnie makrela wędzona

Wizyta u fizjo , głównie plecy, łokieć, nadgarstek też wzięty pod lupę - trochę nastawiania + elektrostymulacja na koniec. Do tego bardzo bolesne rozbijanie ud , to dopiero po raz drugi i trochę pewnie jeszcze będzie z tym roboty.

Jutro dzień wolny od pracy, ale czas polatać po lekarzach , m.in jadę do znajomego internisty po skierowanie na badania lekarskie, które mam nadzieje uda sie zrobić w ramach pakietu opieki medycznej jak ostatnio, 2 x w roku robię taki komplet badań.
No i ranek to badania lekarskie do pracy + psychotesty sprawdzimy czy po 2 latach nadal jestem normalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
te 2360kcal to DT czy DNT? nie za mało jak na początek redukcji? :)
muszę Ci podziękować, bo dzięki Twojemu dziennikowi zdecydowałem się na GABA i to była moja najlepsza decyzja w ostatnim czasie jaką podjąłem :) od kiedy ją biorę to zupełnie inny człowiek, samopoczucie bajka, a dzisiaj to już w ogóle mógłbym o 5 rano wstać i z marszu wchodzić na martwy ciąg tak energia mnie rozpierała :D mam nadzieję, że w pracy nic mi nie popsuje humoru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Ma rotację, w dzień MC ma być 2400kcal (liczone tylko z właściwych źródeł), no więc i tak wyszło ciut mało W dzień jest sporo więcej. Poza tym - jaki to początek redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
to dzien DT - poza nogami , wtedy jest HC

to nie jest poczatek redukcji , juz ponad 7 tyg lece :) i tym razem chce to zrobić tak by był dobry punkt wyjsciowy do wrzucania na siebie suchego mięska

Edit: o Przemek już się wpisał no pierwsze dni troche bede musial 'załapać' by to dobrze wliczac bo jak wpisuje do dziennika to wrzucam wszystko nawet pierdoły, ale jak ma być bez nich te ~2400 kcal to tak bedzie , wczorajszy dzien nie był jeszcze dokladnie wg rozpiski jak juz pisalem

dzisiaj bedzie lepiej

Gaba - super sprawa, ja lykam caly czas 2kaps ed bo tyle mi odpowiada , bralem wiecej i raz bylo lepiej , raz gorzej - wstawałem mega zamulony i dobre 10-15min 'dochodzilem do siebie'
teraz przy 2 kaps jest idealnie, co raz mniej problemow z pobudka okolo 5:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja miałem poprawioną jakość snu po GABA z początku, ale nie było ideolo, bo za dużo wody piłem na noc, bo w ciągu godziny przed snem lekko 1-1,5l wpadało, i teraz wieczorem ograniczam i nie budzę się w nocy na wizyty w toalecie i spanie jest perfekcyjne :) ja biorę w prochu ale nie wiem ile dokładnie, na oko 2-2,5g bo od 3g już mi waga reaguje więc nie przekraczam tego jak sypię pół łyżeczki :)

Początek redukcji określiłem dlatego, że w końcu zaczęła się kontrolowana dieta, bo wcześniej było delikatnie :)

Też wychodzę z tego założenia jak Ty, że przygotowuję bazę do wrzucania mięsa, miałem już w tym tygodniu wg pierwotnych założeń reverse mieć 2500kcal, ale jeszcze przetrzymałem na 2200 i na bieżąco wprowadzam zmiany w diecie i się przesuwa to trochę w czasie, ale działa też tutaj chyba uraz psychiczny, bo jak zbiłem z 103,5kg do 78kg to pomimo że stosuję racjonalne zasady, non stop się dokształcam w całym moim czasie wolnym to w podświadomości siedzi strach przed zalaniem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Znam już w miarę na tyle swój organizm i wiem co jeść by nawet "na oko" odżywiać się lepiej niż większość tych osób co liczą co do grama i kalorii diety cały rok w jakichś programach i kalkulatorach

Dlatego te pierwsze 7 tyg tak leciałem, teraz chce podkręcić głównie dlatego ze im szybciej osiągnę zadowalający efekt tym prędzej zacznę dorzucać do pieca i mam nadzieje, ze mimo sporych zmian w życiu niebawem oraz nadchodzącego lata dam sobie radę jeszcze lepiej niż w roku ubiegłym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oby na lato forma była dopieszczona, trzymam kciuki :) za jakiś czas możesz mieć trochę problem z regeneracją przez wstawanie nocne i to przez parę lat :P
ja też mam nadzieję niedługo zakończyć ten etap walki z takim samym założeniem i to mnie trzyma od cheatów, że im prędzej osiągnę cel pośredni, tym prędzej dołożę kcal i nie będę już więcej głodny :P też czasami się zastanawiam nad założeniem takiego bloga jak Ty który byłby dla mnie dodatkową motywacją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Te korytka to bym zjadł

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
wypraszam sobie, nie jemz koryta




DjDodo - zakładaj, to mega pamiątka i fajna sprawa
Ja swoje pierwsze' dzienniki' na forum jako jeszcze testy suplementów mam sprzed ponad 11 lat , ale poukrywane bo wstyd co tam się działo

ale te ostatnie mam i nie zamierzam poki co z nich rezygnowac, to bardzo ułatwia troche lepsze prowadzenie sie i mnie osobiscie w jakis sposob motywuje, a ze i tak spedzam przed kompem codziennie w pracy min 8 h to napisanie paru postów tutaj nie problemem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium