SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
jeden z moich ulubionych, ogólnie troche tych burgerów ostatnio sporo ...ale forma według mnie się poprawia, więc czemu mam sobie nie pojeść tego co lubię , proste

jak już pisałem, na razie wszystko bez większej spiny , cieszyć się dobrym jedzeniem , pilnować aero i intensywnie trenować - póki się tego trzymam i idzie do przodu ,to na pewno nie będę jadł kury z ryżem i popijał oliwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja juz dawno to pisałem to sie smiali ze syf jem teraz postrzeganie się zmienia bo coraz wircej osob taki system prowadzi. Nie na naszym poziomie katowanie aie ryzem i kura i wmawianie sobie ze to sie lubi

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9963
Zdecydowanie pokaźniejszy ten burger, aniżeli te moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale przecież my lubimy ryż z kurczakiem i brokułami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Podwójna czekolada jest na słodko, czy na gorzko?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ja jeszcze nie spróbowałem tego smaku, musze wykończyć resztki innych %)

okruszek1
Zdecydowanie pokaźniejszy ten burger, aniżeli te moje

u Ciebie bardziej fit wersja :D


Tymczasem trzeba się spakować, sprawdzić sprzęt do relacji i niebawem kierunek -> Puck, a jutro z rana Żelistrzewo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9963
Ja po prostu miewam przejawy narwanej ambicji hahah

Powodzenia na wyjeździe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
11.03.2017

Od rana 30 min aero



Śniadanie


Na trasie wpadła golonka z kapustą zasmażaną


Parę rzeczy w Biedronce (np. pstrag wedzony, losos wedzony na zimno, szynka z piersi indyka itd) aby jakoś przetrwać dzisiaj wieczór i jutro na zawodach, ponieważ nie chciało mi się brać żarcia i robić czegokolwiek na miejscu ;)
Jutro w hotelu mamy śniadanie, a po zawodach jakoś sobie poradzimy




Jutro lecimy na zawody na 9 ,aby spokojnie sobie zająć miejsce i rozłożyć się ze sprzętem. Start zawodów oraz relacji na forum/fb po 11:30 , zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
aż mi smaka narobiłeś :D na wakacjach się zajadałem takimi rybkami z lidla i bidy, żeby dokładać białka w całym tym ładowaniu w siebie węgli wakacyjnych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no wlasnie , nie wiem czy to nie jakis 'regionalny' produkt, bo u siebie w Biedronce takiego pstraga nie widzialem , smaczny ale duzo małych osci popsuło mi przyjemnosc jego jedzenia i wiecej go nie kupie

Zaczynamy powoli relację z Zelistrzewa, wiec chetnych zapraszam do sledzenia
- https://www.sfd.pl/-t1140815-s2.html#post1
- live bedzie na facebook.com/sfdpl

Poznałem kolegę Mateusza (MatiMlody) z forum , bardzo sympatyczny gość i widać było ,ze humor dopisuje, wiec będzie zapewne bardzo dobrze na scenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej