SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
chyba nie piliście czystej hcl argininy lub estryfikowanego bcaa
i dobra rada, nie próbujcie

beta-alanina, glutamina, kreatyna to przy tym delicje bcaa juz troche gorzej ale glownie ze wzgledu na gorsza rozpuszczalnosc

jednak z reguly i tak sie te suple z czyms miesza, wtedy sporo lepiej jak mamy chocby 1 smakową wersje

np. mix bezsmakowego bcaa + b-a + argininy (+kreatyna co jakis czas) przed treningiem swego czasu to była po kilku razach udreka, zamiast sie cieszy, ze za chwile potrenuje i będzie dobra pompa to myslalem tylko o tym,ze czeka mnie wypicie tego gówna no i sie piło, z czasem juz zmieniałem i dodawalem cos do smaku, zeby sie po prostu nie meczyc

teraz wiec wole jak chociaz mam np. przedtreningowke smakowa, a reszta juz mi nie robi roznicy co tam dosypuje bo i tak jest znośne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
haha, jeszcze kiedys były Gainery o smaku wody morskiej, niektorzy pamietaja %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Piłem wszystkie z wymienionych. Nie ma tragedii. Spirulina chyba najgorsza, ale i tak ujdzie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja spiruline i chlorelle kupiłem w zeszłym tygodniu w prochu, tylko tak się jeszcze zastanawiam z czym to jeść, bo myślałem o jogurcie/kefirze żeby wrzucać po 5g/3g (bo podobno takie proporcje tych dwóch trzeba trzymać zeby najlepiej działało) :D

Straszycie.... ja dostałem w poniedizałek kreatyne pure i beta alanine tez pure :D zaczynam żałować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
tego sie akurat nie masz co obawiać, betka ma nawet swój charakterystyczny taki jakby lekko słodkawy posmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
08.03.2017

30 min aerobów po południu


Micha:




Niebawem 2 godzinna wizyta u fizjoterapeuty, a po powrocie wpadnie jeszcze jakiś posiłek B+T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
ten pierwszy posilek to kosmos :) ale smacznie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
dla mnie smakowo z supli najgorsze co pilem to MSM, nosz kur... nie podchodzi mi maks tez smak gorzki, pomimo, ze sa bardziej egzotyczne smaki na rynku, to tez gorzki smak msm mnie przesladuje jednak.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
oj tak, zdecydowanie MSM góruje, nie wyobrażam sobie jak to musi smakować po rozpuszczeniu w wodzie, ale ja zawsze walę łychę do japy i zapijam colą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
MARIAN 17
ten pierwszy posilek to kosmos :) ale smacznie wygląda


omlet z masą dodatków : masło orzechowe, odżywka, truskawki, kiwi, banan ,gruszka, gorzka czekolada), do tego zrobiony w bardziej puszystej formie bo z malym dodatkiem wody , myslalem poczatkowo ze sie nie dosmażył , ale Renia powiedziala ,ze tak ma być był mega i spory objętościowo

Msm nie próbowalem w prochu , tylko w jakichś mixach więc to nie to samo ale czysta arginina - te pierwsze co były na rynku jak mało kto miał jeszcze arginine w prochu, np. z pumpfooda niemieckiego ,to był też tragiczny gorzki smak z posmakiem słonego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej