SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Dokładnie, nie da się
Do śniadania było m.in. 50g fatu i wszystko w pzdu, już głód mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
prz1993
Gdzie nie wejdę to lepsza szama


Czawaj
Dokładnie, nie da się
Do śniadania było m.in. 50g fatu i wszystko w pzdu, już głód mam


popuri
Omlet z chocapiciem :D


Oj tam , oj tam , nie każdy się do zawodów szykuje by sobie nie pozwolić na kulinarne fantazje

Swoją drogą ten omlet z chocapicem był kozacki, najlepszy jaki jadłem od dawna


Dzisiaj cały dzień poza domem, okolo 20 wrocilem z wyjazdu służbowego - sporo pracy, niebawem pierwsze efekty ;)
a potem mimo zmeczenia, od razu uderzyłem na trening - i nie zaluje,ze to zrobiłem, zaraz wpis wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Od 9 do 20 poza domem, traska niezbyt długa ale droga powrotna z Wawy straszna, śnieżyca , mróz , skupienie na autostradzie mocno męczy Dobrze ,ze pojechałem jednak na trening , bo zrobiłem go w mega tempie, dzięki czemu pompa była świetna, do tego interwały poszły już sporo lepiej niż ostatnim razem (mimo obolałych po wczoraj nóg)

Jestem zadowolony i padnięty, zaraz kima minimum 8h dzisiaj , bo ostatnio to się nie udaje. Wczoraj spałem tylko 4h, chociaż to zamierzone i 'moja wina' , oglądałem rewelacyjny mecz Wizards vs Cavs*, który przedłużył się o dogrywke i jak zacząłem o 1 w nocy tak poszedłem spać około 4:15, a już o 8 pobudka i pakowanie na wyjazd


KLATA + PLECY 3 - 07.02 (wt)
1a. Ściąganie wąski neutral 20x25 / 15x35 / 15x45 / 12x50
1b. Pompki z nogami na podwyższeniu 4x max 15 / 15 / 15 / 15 powt
2a. Wiosłowanie hantlami 20x10 / 15x12 / 12x14 / 12x16
2b. Gilotyna skoks lekki 20x30 / 15x35 / 12x40 / 12x50
3a. Przyciąganie wyciągu dolnego V 3x15 x45
3b. Ściąganie nachwyt maszyna 3x15 x40
3c. Rozpiętki poziomo hantle 3x12 x10
3d. Krzyżowanie dolnych wyciągów 3x12x 5

Czas: 37min
Interwał 6x20/40 + 10 min aero


Micha:

1. Śniadanie, reszta wczorajszego pysznego dania


2. Na wyjazd miały być kotleciki z indyka, ale nie było czasu tego formować i się pieścić, więc całość przyprawionego mięsa wylądowała na patelni , zalane passatą i był równie pysznie



3. Przepyszny burger , w przerwie w pracy podczas nagrywania materiałów video z pewnym pakerem ;)


4. Standardowy zestaw po treningu


5. Nie mam siły zjeść już nic więcej, musiałem jeszcze troche rzeczy nadrobic na kompie i zaraz padnę jak zabity, kcal i tak wpadło dzisiaj sporo więc albo wypije sama odzywke albo wczesniej usne
Zamówiłem sobie też kilka rzeczy do wzbogacenia mojej ubogiej , obecnie , suplementacji - jutro jak przyjdzie paka to dam znac co i jak


* dla fanów NBA, skrót tego wczorajszego meczu i najważniejsze momenty najlepszy mecz , póki co, tego sezonu!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak tylko wejdę już na wyższe kcal to ten Twój potreningowy zacznę ładować, właściwie to już nie mogę się doczekać i może na następnym ładowaniu sobie wciągne takie coś :)

Jak masz 1 a 1b to jest to superseria? Wtedy wychodziłoby że 3a-d to gigantseria? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dokładnie 1a+1b to superseria z tych dwóch ćwiczeń, a w przypadku powyższego 3a...3d to seria złożona z tych 4 ćwiczeń jedno po drugim, polecam spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
tego burgera to bym wciągnął jak złoto..
a po treningu nie wiem, nie lubie kombinowac, daje albo ciastka albo batony albo czekolade jeden uj co banany i zelki hehe

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ja też pewnie z czasem po treningu cos bede zmieniał, ale na razie dopiero co na nowo wrzuciłem cokolwiek bezposrednio po i na razie mi pasuje taka opcja :)

Burger naprawdę klasa sama w sobie, pieczone na miejscu ziemniaczki w zestawie, bardzo dobra sałatka oraz najlepsze - rewelacyjne bułki wypiekane podobno na miejscu z sezamem itp całość oceniam bardzo wysoko, jedna z najlepszych burgerowni jakie miałem okazje odwiedzić i zapowiada sie ,ze w najblizszym czasie będę tam częściej %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja musze odwiedzić pare miejsc ktorych nie odwiedzilem wczesniej w trojmiescie to pewnie też będę wstawiał . Bo jedna bardzo chwalona burgerownia jak ostatnio byłem, dała mocno dvpy, w kartach burgery super a idziesz i nie ma nic ,albo zamawiasz i po 30 minutach dowiadujesz sie ze jednak tego mięsa nie ma .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
pomyłka , nie tutaj

ale zaraz wrzuce info o suplach bo przyszly :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium