SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Subwaya bym opierniczył.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
anubis84
Subwaya bym opierniczył.


tylko jak to w makro wliczyć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
bardzo prosto

Jak ktoś makro nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to była straszna hipokryzja z mojej strony, bo 4 dni chorowałem i użyję słów które niedawno gdzieś podsłyszałem "byłem na pełnej świni" :) ale od jutra już kulturka, nawet dzisiaj się lekko ograniczałem, no może nie tyle ograniczałem co miałem wyrzuty sumienia jak coś do ust brałem :)

Tak patrząc na te Twoje posiłki to mnie najbardziej intryguje ten zestaw ryż z bananem i żelkami :D pewnie potreningowy :) takiego zestawu jeszcze nie widziałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no no , żelki banan i ryż po treningu - zalane porcją białka (ale już na siłowni bo nie lubię jeść takiej papki zrobionej wcześniej 1,5h) to fajny posiłek zaraz po treningu , czasami będę go modyfikował jak już ustalę makro na poszczególne dni, na pewno w dni HC będzie tam więcej węgli bo ja niejadek do ww jestem i najłatwiej mi je upchac po treningu bedzie, na razie tak na oko sobie daję nie za dużą porcję

Jak wszystko dobrze pojdzie to do poniedziałku już sobie ogarne all ,skonsultuję z Mistrzem wyżej (jak znajdzie chwilkę) i cisnę

zaraz wrzucę info z dzisiaj, było już lepiej niż wczoraj - ale i tak zabiło mnie 6 interwałów , a jeszcze niedawno śmigałem po 11-12 na dłuższym czasie sprintu...jednak liczę na to , że za jakś czas do tego wrócę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Jak ktoś trzyma poziom jedzenie, to taki subway nie wiele zmieni nawet jak raz na tydzien wleci dodatkowe parę set kalorii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
W tym poniższym treningu nic nie zmieniałem względem poprzedniej jesiennej rozpiski bo wygląda mi on na optymalny pod kątem ilości serii/powt itp.

Ciężary będą zaniżone zapewne w każdym najbliższym treningu bo muszę na razie sprawdzać jak sprawuje się leczony łokieć , np. dzisiaj nic nie bolało ale podczas wyciskania pierwszego przeskakiwanie w nim było mega głośne, z każdym powtórzeniem . Jednak może to już taka jego natura będzie, od drugiej superserii już nic nie słyszałem.

KLATA + PLECY 1
-5min bieżnia + rozgrzewka góry ciała
1a. Podciąganie neutral 10/8/6/6/6 bez obc
1b. Wyciskanie sztangi skos 10x45 / 8x55 /6x60 / 6x65 / 6x70 kg
2a. Wiosłowanie sztangą 12x60 / 10x60 / 8x70 / 8x70 kg
2b. Wyciskanie hantli poziom (dałem zamiast sztangi - bo przy sztandze na płaskiej czuję od dawna niestety co jakiś czas dziwne kłucie w barku i po prostu nie będę ryzykował kolejnego kuku) 12x18 / 10x20 / 8x22 / 8x24 kg
3a. Ściąganie szeroko drążka wyciągu górnego nachwyt 4x10 powt. x 35 / 45 / 45 / 50 kg
3b. Wyciskanie hantli skos 3x10 powt. x 14 / 18 / 20 kg
Czas treningu: 49min (będzie z czasem krócej, dzisiaj nie szalałem mega z tempem , a i dużo ludzi na siłowni robiło swoje musiałem parę razy czekać na wolny sprzęt)
+
interwały 6x20/40 + 10 min bieżnia chód
na koniec mobilizacja łopatek na taśmach, mój standardowy zestaw który wykonuje od lat i odpukać nie mam jak dawniej problemów większych z barkami


Jak napisałem w poprzednim poście - szału z kondycją to na razie nie ma Interwały postanowiłem rozpocząć właśnie od 6x20/40 , z kolejnymi tygodniami będę starał się to wydłużać/zwiększać ilość interwałów.
Dzisiaj dodatkowo było ciężej bo wczoraj zrobione nogi (po przerwie dłuższej) + aero -> więc dzisiaj czułem je dość solidnie podczas kręcenia na rowerku, jakby ważyły po 100 kg jedna
Sam trening za to wjechał bardzo przyjemnie, takie superserie klatka+plecy potrafią ładnie spompować górę ciała

Micha:

1. Omlet posmarowany masłem orzechowym + jabłko + polewa z Whey'a AllNutrition


2. Wygląda niepozornie, ale tak nie było kotleciki ale tym razem w środku już z ryżem, na oko dałem porcję i było tego trochę za dużo pewnie coś koło 300g indyka , ryżu nie dodaliśmy za dużo bo pierwszy raz tak były zrobione ale coś tam było ;)


3. Bułka żytnia + tatar


4. Bezpośrednio po treningu mix + 30g izolatu


5. Przed chwilą jakieś 45min po treningu kolejna porcja puleptów z ryżem oraz talerz krupniku %)


Nie liczę jeszcze kcal i BTW ale dziś było znośnie w porównaniu do wcześniejszych dni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jadlem kiedyś takie kanapki :) mega. A tak poza tematem , przegladalem insta i widziałem twoje zdjęcie z 2015 i wygladasz jak moj sobowtor myslalem ze to ja hahaha

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
WTF ja nie mam instagrama chociaz pare razy mnie korciło by założyć ,ale nie chce robic niektóym konkurencji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej