SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522419
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W końcu jakiś porządek tej!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nareszcie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
BzykuDG
Daj znac jak ta przedtreningowka, bo tez o niej mysle



Wziałem dziś tylko 1 miarkę ,pompa mega dobra, pobudzić jakoś nie pobudziło specjalnie ale dziś od rana miałem dużo roboty i ogólnie już dawno taki zmulony na trening nie szedłem. Z reguły gdy się tak czuje to na treningu nastawienie zmienia się o 180 stopni i jest kozacko, ale dziś niestety tak nie było


prz1993
Widzicie, nie mam moda a mogę banować!
Następny taki wybryk w dzień LC to ban na tydzień, w HC - na 3 dni!


Ok tak będzie, najwyżej mnie zwolnią z SFD lub wezmę sobie urlop co by nie było przypału


Dziś bary i łapy:


Już ostatnio było mega pompująco na tym zakresie powtórzeń, dziś to samo. Tym bardziej,ze z racji zajętej przez 4 typów jednej maszyny do wyciskania na barki, nie chciało mi się czekać i przestawiłem kolejność ćwiczeń, po 5 składankach podciągania do brody liny wyciągu dolnego + unoszeń do przodu hanli , miałem już dość %)
Potem wyciskanie na maszynie i najgorzej było w 1 i 2 serii, jednak im więcej ciężaru (no i mniej powt) tym lepiej.

Problemy zaczęły się na superserii na łapach, nie tyle o ilość powtórzeń chodzi - chociaż ta dobiła ale stary-nowy problem z łokciem, którzy przy każdym zgięciu ramienia w francuzie strzykał i to niestety praktycznie non stop czego już dawno nie było. Niestety wiem ,ze to nie jest ok i muszę jakoś przeczekać jeszcze kilka-kilkanaście tygodni zanim się tym porządnie zajmę , więc będę musiał po prostu coś tutaj zmienić . Francuskich wyciskań po prostu nie lubię ale już nie o to chodzi, robię nawet to co nie sprawia mi mega przyjemności , jednak o ile w ruchach np. prostowania linek/drążka górnego wyciągu , czy to do tyłu pojedynczo ramienia, albo innych ustawień z linkami w bramie ten łokieć jest ok, o tyle odpadają od dawna pompki i francuz raczej też.

Ogólnie po tych 5 superseriach i lekko obolałym łokciu + na dodatek zajętym długi czas modlitewniku na maszynie, trochę musiałem skrócić trening i zrobiłem tylko 1 składankę na koniec złożoną z 4 ćwiczeń + osobno prostowanie+uginania hantlami.
Mam nadzieje, że to chwilowe i jak zmienię ćwiczenie to będzie wszystko na tyle ok by już dociągnąć te ostatnie tygodnie treningowe do jakiejś tam przerwy



Micha dzisiaj MC - 260g B / 210g W / 50g T - nie chce mi sie wrzucac wszytkiego do dziennika PT , poszło:


(x2)
+ po treningu 50g ryżu + 200g jabłka + 50g izolatu AN

Teraz, musi polecieć twaróg na noc bo niestety mięso się skończyło i niewiele mi zostało w lodówce, albo drugi omlet zaraz rzucę monetą %)



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-10 10:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiaj samopoczucie znacznie lepsze, wczoraj jakiś gorszy dzień.

Trening nóg za mną.
Ostatni taki sam był 27 lipca - tutaj wypiska, dostałem zj**ki od Przemka za ciężary w wykrokach i mcnpn , więc zwiększyłem ciężar na tyle na ile mogłem. W wykrokach na pewno jest dalszy zapas, w MC musze chyba pomyśleć o trochę krótszym ruchu bo pompa na prostownikach jest zdecydowanie za duża i przeszkadza mi w robieniu serii , siła to nie problem . Targało się w MC i 210 kg kiedyś ;) chociaż wariant na prostych nogach to dla mnie cały czas prawie ,ze nowość...



Ogólnie nogi dobite niesamowicie, nie miałem ochoty na 35min aerobów ale je zrobiłem i jestem z siebie dumny %)



Micha dzisiaj - HC day



Z owoców będzie w najbliższym czasie dominowało jabłko, mamy ich sporo . Zostały ugotowane , bez dodatku cukru tylko z cynamonem i będę dodawał je do omleta rano jak i posiłku po treningu - co widać na zdjęciach poniżej, są przepyszne





Wleciały także dzisiaj szaszłyki na jeden z posiłków


Potreningowa papka , trochę za dużo wody do białka i wyszło za rzadkie ale i tak było przepyszne ,a już tym bardziej po takim wyczerpujących wytrzymałościowo treningu jak dzis.


Jutro w planach trening sporo wcześniej , więc mało czasu na regenerację , wypada klata+plecy



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-10 22:00:17

Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-10 22:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Patent z gotowanym jabłkiem muszę spróbować - tak jeszcze nie jadłem omleta a wygląda rewelacyjnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
z tym cardio to pewnie coś takiego było ? :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nightingal
Patent z gotowanym jabłkiem muszę spróbować - tak jeszcze nie jadłem omleta a wygląda rewelacyjnie.


dokładnie to pewnie były prużone a nie ugotowane, bo na małym ogniu długo się to wszystko dusiło
taki plus , ze mamy domki jednorodzinne i zarówno Reni rodzice mają sporo owoców, jak i u mnie niedaleko trochę tego jest, w tym roku wysyp


tak więc trzeba korzystać, tak samo z borówkami - ile to $$ zaoszczędzonych na tych owocach

Gienek - dokładnie jeszcze jak jestem na bieżni i czasem coś robię na telefonie ,a to z kimś piszę, a to lookam na forum to jakoś czas mija ,ale wczoraj ostatnie 15min dłużyło mi się jak 1,5h


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-11 12:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Sobota się zbliża, powtórka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kuba kiedy ty to wszystko zjesz? też mieszkam w domku ostatnio sąsiadka obdarowała, mnie pełnymi siatkami , moreli już się przejadłem, nieco , ale trzeba jeść to bardzo dobre żródło beta karotenu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium