SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7442
Ja mam post ok 17 godzin (19:30 do 12:30).
Moge go bez problemu przeciagnac o 2-3 godz i nie bede glodny ale jak juz zaczne to caly dzien bym zarl :F

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
myslalem kiedys o IF ale przy moim trybie pracy i życia , pewnie ciężko byłoby mi utrzymać znacznie krótszy okres postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Następnym razem zamawiam tę szarlotkę i białą czeko

Mam kolegę, fana wszelkich tatarów- też mówi, że z woła dobrze przyrządzony bije na głowę rybne. Szczerze jeszcze nie próbowałem, ale jest otwarty Haha, no z tym wcześniejszym chodzeniem spać, by nie korciło podjeść czy dołożyć kcal, to znakomicie rozumiem Przy 100g węgli w ciągu dnia na 100% bym chodził nie w sosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
mi jakoś te 100g nie przeszkadza ale sporo mam w inne dni,
ogólnie i tak nie mam żadnej mocnej obcinki kalorii , węgli też nie jest mało (szczególnie jak na mnie niejadka węglowodanowego ) ale jest ok, zobaczymy co ten tydzień przyniesie , na razie jest wszystko wg założeń ,dziś za mną 4 dzień treningowy, jutro 5-ty, jeden OFF był , w niedzielę same aeroby

Micha trzymana w 100% , dzisiaj MC wiec 260g B / 250g WW / 50g T




Trening bardzo fajny , nigdy tak dużo powtórzeń na plecy nie robiłem ,w sumie na klatkę też nie %) a już combo w superseriach robi niezłą robotę (w 1ss musiałem zmienić gironda dips na pompki z nogami na podwyższeniu ,niestety jak lubię pompki na poręczach, tak nie mogę obecnie szaleć póki nie naprawię do końca ciągle strzelającego łokcia, będę niedługo miał skierowanie na rezonans i się tam okaze za jakis czas co w nim jest nie tak, a na pewno cos jest).

Masakryczna jest też składanka na koniec jedynie 90 powt w każdej z pojedynczych składanek
Ciężary tam gdzie mogłem pozwiększałem, taka gilotyna to dla mnie nowość zupełna i ciężar może śmieszny ale muszę trochę uważać na moje barki - wszystko jest ok i zapas siły też ale nie będę się rzucał na jakieś duże obciążenia tutaj.
Plecy na wyciągu i na wiośle w hantlach względem ostatniego treningu lekko zwiększyłem i jest jeszcze jakiś zapas ale tutaj już nie tyle siłowo tylko chodzi o wytrzymałość bo jak widać zakres powtórzeń nie jest niski i muszę się na to przestawić w takie dni

Po treningu mimo pośpiechu bo musieliśmy gdzieś podjechać , udało się zrobić według założeń interwały i aero. Mega zadowolony zjadłem 50g ryżu + banan + borówki ,polane 50g WPI z AN i dopiero co wróciliśmy do domu, gdzie teraz przyjdzie czas na opóźniony solidny posiłek potreningowy - będą to pulpety z mielonego fileta indyka z resztą pierdół %)


Z posiłków dzisiaj foty tylko śniadania


i tej naszej pysznej zupki , która może nie do końca na zdjęciu wygląda ale jest zaj**ista i szybka do roboty, dzisiaj wleciały 2 takie porcje co dało łącznie 120g ryżu (po 60g na posiłek) , 450g piersi z kurczaka (225g na posilek) , reszta to passata, puszka pomidorów krojonych i przyprawy



Jutro barki+łapy, w niedzielę off od siłki ale nie od aerobów - w planach rano na czczo 40-45min w domu lub na siłowni, no i nie mam w planach żadnego melanżu (w końcu...)



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-29 22:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
mogę śmiało stwierdzić że omlety już robią wrażenie a ja jestem ich smakoszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21360 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zupka klasa. Jak tylko zacznę coś co będzie przypominało dietę to na pewno wrzucę tego trochę.
Idę o zakład, że wjeżdża w pół minuty taka porcja

Zwłaszcza, że można sobie to idealnie przyprawić.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Przede wszystkim jest to smaczne i co ważne szybkie do zrobienia. Renia ofc kiedyś wykombinowała bo miała ochotę na swoją ulubioną zupę pomidorową ;)

Jak mnie zawsze wk***ia krojenie miesa na drobne kawałki, potem przyprawianie tego - bo nie potrafię jak niektórzy rzucić całej piersi lekko sypnąć z jednej i drugiej strony i wrzucić na grilla czy patelnię; bo potem są w środku duże kawałki jałowego mięsa - tak tutaj nie ma tego problemu

W przypadku tej zupy, wystarczy pierś pokroić tylko na 2-3 kawałki, posypać solą i pieprzem.
Następnie wrzucić na patelnię (zdecydowanie polecam w tej kolejności, pierś mimo iż gotowa nie wychodzi sucha jak wiór i smakuje inaczej niż wrzucona po prostu bezpośrednio do gara i gotowania) i chwilę tylko przysmażyć ,a potem już przerzucić do większego garnka , dolać passaty np. tej biedronkowej z ziołami lub jakiejkolwiek innej , dodać pomidory krojone z puszki (ewentualnie my ostatnio jeszcze trochę papryki , pora to już co kto ma pod ręką i lubi) i tak naprawdę to wszystko.
Przytrzymać na średnim ogniu z 15-20 min i gotowe.

Zupka faktycznie wchodzi w chwilę o wiele szybciej niż miałbym jeść tą porcję ryżu i mięsa w normalnej formie. Poza tym nawet bez przyprawiania jest bardzo smaczna Ja wczoraj tą co na zdjęciu tak właśnie zjadłem bo zapomnieliśmy przyprawić i mi smakowała nawet lepiej niż dzień wczesniej doprawiona różnymi ziołami i bardziej na ostro.


Omlety wychodzą ok ,dodaję ostatnio pół łyżeczki kakao lub nawet kawy rozpuszczalnej to ma fajny aromat i kolor.
Do tej pory nie widzę żadnej różnicy w smaku czy konsystencji odkad uzywalem białek jaj z kartonu więc chyba spoko. Jedynie nie wiem jak długo moge je trzymac otwarte w lodówce bo coś tam przeczytałem ze chyba tylko 24 h , to w tak krótkim czasie tego nie przejem Stosując tylko do omletów to mam na jakie 4-5 razy


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-30 13:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
taka zupa to poezja, szczególnie jak masz dużo żarcia już, u mnie 2 torby ryżu z piersią w takiej formie wchodziły lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Białka jaj jak otworzysz to w lodowce tydzien spokojnie daja rade;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej