SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ostatnio nie jest najgorzej ale faktycznie trzeba się przyłożyć mocniej i taki mam też plan od lipca. Wracam z urlopu 29.06, dzien - dwa na aklimatyzację i powinno być lepiej ,Panowie gdybyście wiedzieli jakie ja mam problemy i rozne zawirowania obecnie na głowie to byście zrozumieli , ze nie jest lekko jednak jeszcze fatu jest do zbicia sporo i będę dążył do tego aby przez lipiec i sierpień mimo iż co chwila będą różne pokusy weekendowe i nie tylko , poprawić się jeszcze znacznie


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-21 08:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Udało mi się wyrwać na szybki trening , już ostatni przez najbliższe 8-9 dni
Zrobiłem całe ciało , prócz nóg , które były wczoraj na zasadzie superserii w większości

1. Wyciskanie sztangi skos + podciąganie różne chwyty 4ss
2. Wyciskanie hantli poziom + wiosłowanie sztangą 4ss
3. Krzyżowanie drążków wyciągów dolnych 3s
4. Prostowanie drążka wyciągu górnego + uginanie ramion ze sztangą łamaną 4ss
5. Składanka na barki bok + przód + tył x2
6. Francuskie + modlitewnik 2ss
+ interwały 2min + 7x20/40 + 2 min

Całość zajęła mi około 50min łącznie z interwałami

Na śniadanie z racji że kupiłem tatara, a trzeba powyjadać takie rzeczy do powrotu, poszły kanapki mocy



Myślałem ,ze lepsze światło będzie na nowej siłowni w szatni, nie ma tragedii ale to nie to samo co na żywo


Na miejscu chyba mam siłownię ale raczej nie będę marnował na urlopie czasu na treningi, co najwyżej może jakieś aeroby delikatne aby się za bardzo nie zapuścić


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-21 14:15:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
SuperBanan :) .

Dobra forma, jest baza do zwiekszania obwodow.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Powiem Ci, że klasa. Na prawdę fajną przemianę w ostatnim czasie zanotowałeś.
Reasumując praca w domu plus ukochana, która dba o Ciebie robią robotę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no nie do końca tak jest z tą pracą w domu, powiem więcej jest przeciwnie niż jak musiałem dojeżdżać do pracy, rozleniwia to człowieka i wiedząc że ma się kuchnię na miejscu i niby wszystko pod ręką - nie zawsze się pilnuje robienia posiłków
Jak musiałem jechać do pracy i byłem 9-11h poza domem albo zrobiłem michę i miałem, albo trzeba było wydawać pieniądze i jeść na mieście lub ratować się w inny sposób

Pomoc Reni oczywiście istotna, nie raz pomoże i przygotuje jakiś posiłek sama od siebie, albo jak nie mam czasu i jest łatwiej, ale przede wszystkim najważniejsze jest to ,że systematycznie trenuje i nie mam żadnej przerwy; to jest główny czynnik dzięki któremu idę do przodu, oby to trwało jak najdłużej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Grunt to dobra organizacja i codzienna rutyna wtedy widać, że ma to sens. A u Ciebie widać, że Ci służy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522417
no to udanego urlopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Już po urlopie, wypocząłem mega. Kreta świetne miejsce, mam mnóstwo materiałów video nagranych za pomocą gopro i na pewno powstanie z tego fajny film ale kiedy to nie wiem...na razie nadrabiam zaległości w pracy.

Po weekendzie już takze ruszę z regularnymi wypiskami i robieniem dalej formy , która myslalem ,ze mocno podupadnie.
Nie patrzyłem na to co jem i ile czego pije, by nie wariować. Jednak nie jestem mega fanem leżakowania, więc cały wyjazd nie był typowym januszowatym - leżeniem plackiem na plazy, sporo czasu w wodzie, a takze na 3 dni mielismy wynajete auto itroche wyspy pozwiedzaliśmy ,w tym przepiekną plaze Balos , gdzie czekalo nas (na miejscu sie zorientowalismy) typowo górskie okolo 30min zejscie i potem podejscie , tak wiec było super

Naładowane akumulatory na maxa, bardzo ładna opalenizna, az chce sie żyć

Wrzucę parę foteczek, dzisiaj rano na czczo odwiedzilem silke i to będzie chyba jedna z istotniejszych zmian na LATO - treningi mega wczesnie czyli moze nawet okolo 6 , albo 7 rano i chyba na czczo (przegadać to jeszcze musze) - zrobilem szybki trening o 6.45 na zasadzie kilku obwodów kompleksów sztangowych + 15min aerobów, pomiar rano wagi wskazał praktycznie to samo co przed urlopem (88.1) , w pasie wyszło tylko okolo 1.5cm wiecej a jedzenia sobie na pewno nie żałowałem, ogolnie pomiary mnie mocno podbudowały bo myslalem,ze bedzie znacznie gorzej


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-30 13:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Parę fotek



najpierw z zejścia na Balos,a potem już na samej plaży..jak w raju i namalowane to wszystko


napinka w basenie


widok z miejscówki w restauracji gdzie bywalismy bardzo często


oczywiście godnie reprezentowałem barwy forum tutaj na Elafonisi - miejsce jeszcze piękniejsze i fajniejsze niż Balos, polecam każdemu kto wybiera się na wschodnią Kretę


takie klimaty również na porządku dziennym


na naszej plazy przy hotelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nie robiłem z siebie głupka i nie cykałem wszystkiego co jadłem - ale byłby z tego mega zbiór
jednak pare razy cos cyknalem , to wrzuce






mięsa codziennie w roznych postaciach wpadało bardzo duzo
sniadania takie sobie i sredni wybor, glownie lecialy rozne formy jajek
kolacja jak i obiady na bogato , mega duzo owoców bo smakowały zupelnie inaczej niz w PL (cytrusy, gruszki, arbuz itp) oraz co jakis czas deser,bo nie byłem w stanie po np. zjedzeniu 400-500g miesa na raz zmieścić w siebie jeszcze słodkosci %)

po pierwszych 2 dniach gdzie pilem i jadlem co sie dalo, potem sie troche ogarnalem
pieczywo mieli tam bardzo slabe (suche jakby z tydzien mialo , kazdy rodzaj) wiec na sniadania lecialo tylko B+T, potem ogarnialem sie tez z weglami do innych posilkow, ale rekompensowałem to sobie na pewno alkoholem


dzisiaj jak wspomnialem - pozytywne zaskoczenie najpierw po wstaniu na wadze i pomiarach, a potem na silowni

bedzie z tego cos na ten wrzesień


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-30 13:54:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej