SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Coś tam powoli się wyłania ..


Na treningu próbka Optimum nowego Bcaa o którym napiszę coś więcej jak wyjem wszystkie 4 saszetki i ocenię obydwa smaki itp


Micha dzisiaj wjechała konkretna








Próba zrobienia naleśników a'la Bzyku bardzo przeciętnie udana, ale ogólnie nie byłem nigdy specem od naleśników, tutaj jeszcze wjechała na salony użyta przeze mnie pierwszy raz mąka kukurydziana i mąka ryżowa, nigdy nie miałem z nimi do czynienia , więc potrzebuje chwile aby nauczyc sie dobierac odpowiednie proporcje itp....były bardzo smaczne ale glownie dzieki 'nadzieniu' z bialka AllNutrition i truskawkowej polewy, a ciasto takie sobie, na dodatek bardzo bezkształtne czego moze nie widac na fotce, ale zdecydowanie za geste to chyba zrobiłem tym razem




Muszę trochę mniej białka jeść w ciągu dnia w posiłkach i tłuszcz też obetnę, bo jako ostatni miał wpadać posiłek B+T ,a ja już po tym co skończyłem przed chwilą mam zapotrzebowanie w dzień MC w 100% ogarnięte ...nadal trwa u mnie jednak taki tydzień rozpoznawczy i pewnie niedługo będę to lepiej rozkładał



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-13 21:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tren + Susta?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
leci aż miło , pompa była dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Troszkę prywaty, jakby ktoś potrzebował wspomagania na mocne treningi gdy latem brakuje ochoty lub powera ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiaj LC

rano 30min aerobów na rowerku stacjonarnym (15km) , miedzy 1 a 2 posiłkiem (posiłki przesunięte w czasie ale od 3 do6 ogladalem nba i musialem troche to przestawic)

wieczorem niespodziewane kolejne okolo 20km na rowerze w terenie (blisko 1,20h jazdy) jestem zgonem



pOranny omlet ktory Renia mi przygotowała to miazga (przepis od okruszka z kuchni sfd )






Zamówiłem na próbę 2 syropy z myprotein , tak mocno zachwalane przez poważnych graczy na SFD

czekolada i krówka/karmel

nie zamawialem od nich , jak mi przypasuja to tak pewnie zrobie (wieksza ilosc lub sie z kims zloze), zobaczymy co to warte moze jutro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
wszyscy dziś tego omleta z marchewką chyba robili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj znac jak syropy, bo tez wlasnie sie nad nimi zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kurde, widzę że wziąłeś smaki, o których Ci mówiłem... Mam nadzieje, więc że Ci podejdą . Wiktor, ten Butterscotch mógłbym zjeść z butelki na raz hehe.

Banan, czy w związku z sytuacją Sopotu i związku dalej robisz relację?
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
czikita naprawdę? Renia już na próbę sobie zrobiła przedwczoraj, wyszedł bardzo dobry więc wczoraj ja miałem gotowe śniadanie
Wiktor dam znać, pierwsza w ruch pojdzie pewnie czekolada bo to zawsze moj smak nr 1 , jak nie bedzie dobra to pomysle czy warto otwierac druga butlę


Bzyku
Jeżeli nie będą to zawody pod szyldem PZKiFTS to zapewne nie , ale czekam na info 'z góry'
ja jestem oczywiście nastawiony na wyjazd Ale nie współpracujemy z iinnymi federacjami jak i nie robimy relacji z 'pokazów' tak więc nie wiem czego się spodziewać, zapewne lada dzień się wszystko wyjaśni


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-15 08:53:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej