SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Galaretek z wódka jeszcze nie próbowałem - ale pomysł całkiem fajny. Trzeba będzie przetestować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Bardzo fajna sprawa na domową (i nie tylko) imprezkę, szybkie w przyrządzeniu i nawet ładnie robią w głowie mimo ze w jednej okolo 15ml wodki bylo i poczatkowo smakowała jak zwykla galaretka to po chwili juz czuć wyraźnie alkohol

Za mną DNT, więc rano 30min aero, z racji ładnej pogody wybrałem teren a nie rowerek w domu


Micha pewnie będzie jeszcze dopracowywana pod kątem konkretnych posiłków, na razie robię takie wstępne rozeznanie , szczegolnie ciekawie bedzie w dni HC kiedy trzeba będzie wrzucić 450g ww , to niby jutro ale juz wiem ze jutro bede cały dzień bedzie troche zakrecony, wiec tym bardziej trzeba bedzie się troche napocić aby zrobić trening i jeszcze jeść solidnie

Dzisiaj wygląda to tak


Musiałem coś na szybko wykombinować na śniadanie, po szybkich zakupach i wpadł twaróg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522419
muszę wyczaić w biedronce te bułki wysokobiałkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ja trafiłem na nie własnie po raz pierwszy wczoraj, dlatego wzialem - bardzo smaczne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
9 czerwiec 2016 04:21 chyba NBA oglądał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
ASNF
muszę wyczaić w biedronce te bułki wysokobiałkowe


juz samo połaczenie bułki z białkiem brzmi dziwnie, cóż to za rodzaj białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
anubis84
9 czerwiec 2016 04:21 chyba NBA oglądał


nie mogło byc inaczej, moi Cavs zostali rozjechani w dwóch pierwszych meczach wielkiego finału, wiec dzisiaj musieli wygrać aby zachować cień szansy na wygraną , zrobili swoje i zmiażdżyli GSW 120-90 , walka trwa jest 1-2 i mam nadzieje,ze mecz numer 4 ktory w paitek również wygrają doprowadzając do remisu w serii i dając chociaz jakis cień nadziei na walke w meczu nr 5 ...jednak jak mam być szczerzy to czarno to widzę, brakuje głębi składu, ławka nie istnieje (a miala byc mocną stroną), jednak trzeba wierzyc poki pilka w grze ::)




BOOOOM



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-09 11:24:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
kotowkat
ASNF
muszę wyczaić w biedronce te bułki wysokobiałkowe


juz samo połaczenie bułki z białkiem brzmi dziwnie, cóż to za rodzaj białka?


nie wiem, ja jedynie znalazlem wartosci tutaj http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Bulka-wysokobialkowa-Biedronka.html o ile sa prawdziwe , takie wprowadzilem sobie do dziennika, nie zamierzam do tego przywiazywac jakiejs uwagi bo u mnie pieczywa w diecie praktycznie nie ma, wczoraj jakos musiales sie ratowac na szybko ;)
izolatu białka to pewnie w tej bułce nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
pewnie tak , kupiłem dwie więc wczoraj drugą zjadłem mam nadzieje,ze troche soi mi nie zaszkodzi

Wczoraj, tak jak pisałem dzien na wariackich papierach, nie do końca idealnie wyszło mi z jedzeniem ale nie mogłem wybrzydzać - śniadanie miałem juz przyszkowane, z racji że w domu były małe dzieci ktore dostały naleśniki to i mi kilka zostało, one jadły z nutellą no to sobie też nie pożałowałem

Trening wcześniej niż zwykle, po powrocie praca.
Następnie 4h poza domem w aucie, ale koniec końcu nie wygląda to najgorzej, niestety zabrakło czasu aby skoczyć na zakupy i uzupełnić braki w lodówce, dziś już się powinno udać więc trochę ustabilizuję michę :P

Trening tylko po śniadaniu, ale nutella dała radę wszędzie dorzucony ciężar i na pewno nie był to nigdzie mój max, musiałem się streszczać więc tym razem MC połączyłem w serii łączonej z dolnym wyciągiem do brzucha i wyszła z tego niezła seryjka


Czas trening 50min , do tego troche tasm/rozciagania i interwały - gdzie dodałem jeden więcej i obecnie robię 7 (2 dni temu popieprzyło mi sie i zrobiłem 8 na orbitreku)


Micha - dzień HC , powinno być około 450g ww , nie do końca mi to wyszło ale będzie poprawa . Już wiem ,ze spokojnie jestem w stanie to zjeść, szczególnie jak doładuję sporą porcję bezpośrednio po treningu Białka po treningu nie bede pił 60g tylko mialem swoją porcję 40g ale na siłowni były gratisowe czwartkowe szejki wiec wpadla dodatkowa porcja ;) doliczyłem wiec okolo 20g






Wjechało także trochę dodatkowej suplementacji prozdrowotnej



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-10 09:42:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej