SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
CZWÓRKI
Ostatni ten sam trening - tutaj



Trening udany, wszędzie trochę dodane. Seria nr 4 z tym wchodzeniem na skrzynie to jest niezły hardcore
Na koniec 30 min aero




Micha - wyjadania po świętach cd

dzisiaj x3




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Barki + Dwójki
Ostatni ten sam trening - tutaj

Średnio zregenerowany po wczorajszym dośc późnym treningu, dzisiaj za to byłem już o 12 na siłce.
Jutro bym pewnie zrobił jeszcze kolejny, 4-ty pod rząd ale z racji wyjazdu do Opola - pewnie nie będzie na to okazji, więc zapowiada się 4 lub 5 dni przerwy do kolejnego treningu.



Wszędzie w głównych ćwiczeniach zwiększone obciążenie. Ogólnie średnio dzisiaj na treningu, jakoś bez weny i polotu ale najważniejsze, że do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jedziesz pomóc pakować paczki?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
BzykuDG
Jedziesz pomóc pakować paczki?


może dla Ciebie co? dorzucę Ci tam jakąś karnitynę lub trochę cla by redukcja milej leciała

jadę na spotkanie z Bossami, co 2-3 tyg siedzimy przy okrągłym stole i omawiamy przyszłość firmy - w tym wypadku także moją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No to przydałoby się, bo już chwilę czekam . CLA i L-karnitynę! :*

To życzę udanych negocjacji!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bananku i co wiesz juz ze na Śląsku cie nir ma na 100?%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Niestety Marian, sporo się dzieje obecnie i zmiany dosięgnęły także moją działalność dotyczącą relacji z zawodów - pozostaną w tym roku tylko największe imprezy i raczej nie więcej niż 1 x w miesiącu jeżeli chodzi o wyjazdy, z racji iż w kwietniu mamy MP to wiadomo, że to najważniejsza impreza (nawet zakładając, że kto wie czy ilość startujących na Śląsku i poziom - nie będą większe)
Szkoda, że się nie zobaczymy, ale na 99% mnie nie będzie.
Chyba, że coś się zmieni po jutrzejszej wizycie w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to czekam na dobre info o zmianach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kuba, te profilowe to aktualne jakieś. Przyznaję, że mam zaległosci m.in. w Twoim dzienniku ale jak to jest aktualna forma to ruszyłeś dosyć. Jedno się nie zmienia tylko....dalej fotki żarcia przyprawiają o zawrót głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Marian - dla mnie dobre info będą takie, by zostało tak jak jest to w planach

Grzesiek - no to było tak sprzed miesiąca, bo tutaj dawałem te foty, fakt jak teraz na to patrzę to wiem, że mam za sobą kiepski marzec, niby po miesiącu ważę dodatkowe 2-2.5kg więcej ale pas też sporo do góry i te foty dały mi teraz kopa

Wrócę z urlopu to czas się ogarnąć, mimo jeszcze większej ilości obowiązków na głowie, które mnie czekają od samego powrotu - ale może właśnie tego potrzebuję, większego zap******u, wtedy będzie mi łatwiej wszystkiego pilnować i trzymać lepiej żarcie, bo z tym ostatnio mam problem. Poza tym zacznie mi się praca poza domem, więc albo zrobię sobie żarcie jak dawniej w pojemniki, albo skończy się głodzeniem lub jedzeniem na mieście, a wiadomo do czego to szybko doprowadzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium