SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Widoków sporo mam na zdjęciach ale jak się nie wchodziło w góry, to nie będe Was przynudzał fotami tego typu

Za to wrzucę to na co pewnie większość czeka, czyli jedzenie :) Przynajmniej tym się mogę pochwalić - niczego sobie nie odmawialiśmy, jedliśmy przyjemnie i smacznie, na miejscu mieliśmy full wyposażoną kuchnię więc też trochę pogotowaliśmy sobie sami, do tego okoliczne 2 zaj**iste karczmy z przepysznym jedzeniem i extra cukiernia kawałek dalej.

Alkohol delikatnie ale prawie codziennie, jakieś 1-2 piwka lub drink na wieczór.
Efekt końcowy? Jak zawsze chudnę po urlopach, tak tym razem skoro pojechałem dość wychudzony nie mogło być inaczej +2,5kg i jakieś +6cm w pasie Według tego co dziś zmierzyłem, a w dniu wyjazdu (13.09)

Nie przejmowałem się tym zbytnio ,bo miało zejść szybko i przyjemnie, a w obecnej sytuacji na razie nie wiem jak to będzie. Może sprawdzę kontrolnie wieczorem rowerek i zrobię delikatne aeroby, ocenię jak to będzie. Co do siłowni mam ochotę iść i zrobić jakieś fbw ,ale nie wiem czy nie poczekać już te parę dni i zrobić dalszy off. W obecnej sytuacji i tak nic to nie zmieni


Śniadania głównie tego typu:





Grzybów jak w całym kraju pełno, nie chodziliśmy specjalnie po nie bo nie byłoby co z nimi tam za bardzo zrobić, ale skoro wychodzę z domu i od razu przy nim widzę świeżutkie to 2 razy zebrałem, oczyściłem, obgotowałem i zrobiliśmy przepyszną jajecznicę





Granexy są bdb ,ale w końcu urlop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Nie mogło zabraknąć pyszności tego typu ;)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
tak bardziej standardowo również było





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Słodkości to akurat nie moja domena, ale czasem trzeba






ps. tylko jeden raz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tak dawno mnie tu nie było, że zapomniałem już o tym jaką rozdzielczość zdjęć dawać. Sorrry za troche za duze foty ,ale juz nie mam czasu ich zmieniać, przynajmniej widać lepiej detale

Moje ulubione posiłki, mimo tylu pyszności jakie widać powyżej , to i tak te domowe , samemu przyrządzone


żeby nie było, fit też się jadło (jarmuż, szpinak, itp )


aż mi ślinka leci jak to teraz widzę ponownie








To by było na tyle, więcej grzechów nie pamiętam.

Trzymajcie kciuki, moze kiedyś w końcu wrócę do zdrowia i potrenuję jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Poleciałeś z tym fotkami jedzenia
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja to bym chętniej te widoki pooglądała niż jedzenie

Przykro mi z powodu kontuzji, ale na pocieszenie powiem Tobie, że mój urlop i przerwa od treningów trwa właściwie nadal, bo walczę z plecami
Także łączę się w bólu

Jedynie dietą udało mi sie zrzucić wakacyjny nadbagaż, ale jeszcze został ten przed wakacyjny

Życzę dużo zdrowia i znalezienia przyczyny bólu!!
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Kuba Taja kontuzja to nie kontuzja . Ja mam zestaw przepuklin
: przepuklina kręgosłupa , pępkowa i przełyku . Teraz jeszcze rozerwany podgrzebieniowy
Sport to zdrowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2562 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78224
Banan super fotki, i jak pisze Sforcia, też bym góry zobaczył (swoją drogą zaraz wyjeżdżam na weekend w Beskidy).
Poczekaj te parę dni i potem potrenuj.
Szkoda ryzykować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium