SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Oooooo coś takiego mi chodziło
Super Panowie!
Niemało na tych rozpiętkach macie Ten hamer żółty na barki z technogymu, fajne ergonomiczne urządzenie Banan- jedyne co to najszersze poszerzyć, dół brzucha spalić i jest kozak Łydki jak moje

Miłego weekendu! Korzystaj z Rodzinką!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kurde te nogi jak z innej parafi hehe. Bardzo ładnie jest biorąc pod uwagę ostatni czas (grille itd. )
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Nogi super no i bic dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Doj**aliscie do pieca @Kuba gdybys nie napisal wagi to bym nigdy nie powiedzial ze jest ponizej 80kg Tak jak chlopaki napisaly, nogi jakby wklejone Photoshopem Jak na takie rekracyjne cwiczenie co miales przez urazy jest naprawde dobrze Jak sie rozkrecisz to bedziesz na bank ladnie szedl do przodu. Tylko mniej tych weekendzikow Bro Bo pizza chodzi za mna od tygodni a ty juz 3 weekend z rzedu wcinasz brzydalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870108
Pisałem już Łukaszowi - Banan na prawdę nieźle wyglądasz, po tych wszystkich ostatnich akcjach zdrowotnych spodziewałem się dużo gorszej wersji Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Czawaj
Oooooo coś takiego mi chodziło
Super Panowie!
Niemało na tych rozpiętkach macie Ten hamer żółty na barki z technogymu, fajne ergonomiczne urządzenie Banan- jedyne co to najszersze poszerzyć, dół brzucha spalić i jest kozak Łydki jak moje

Miłego weekendu! Korzystaj z Rodzinką!



Dzięki fajnie, że coś nagraliśmy bo to zawsze urozmaicenie chociażby wypisek do bloga. Tym bardziej u mnie, gdzie ostatnio mało tego typu materiałów.
Ogólnie ten hamer na barki to jedna z niewielu maszyn, z których korzystam. Cała siłka jest w nie zaopatrzona wiec wybór spory, ale wiadomo trzeba się skupić na podstawowych ruchach z wolnym ciężarem, ale akurat w tym wyciskaniu nadgarstek mnie nie boli tak jak ma to miejsce w przypadku wyciskania sztangą , które Łukasz miał w planie, wolałem to ćw odpuścić niż ryzykować.
Brzuch trudno było spalać na tym co jadłem przez cały sierpień ale teraz powinno być już trochę lepiej, chociaż na pewno na 2 tyg urlopie nie będę się spinał nad jakąś dietą z drugiej strony nie będzie wlatywała co tydzień pizza %) Z najszerszym się zgodzę, chociaż akurat na tym foto na pewno najszerszego nie przypiąłem odpowiednio (często zapominam o tym, ze prezentując jakąś partię trzeba też przecież napinać inne ale to jest już sztuka i wyższa szkoła jazdy, którą trzeba będzie kiedyś wdrożyć jak chce się pokazać w lepszej formie nawet na zdjęciach w blogu )
Zapomniałem też troche o brzuchu i wygląda na bardziej wydęty niż wtedy był ale i tak obecne ~80cm w pasie to wynik zadowalający (napisałem 'był' bo dziś już jest na pewno większy no cóż, taki weekend... )

Weekend był zaj**isty, dawno tak nie podładowałem akumulatorów, mimo że wpadło niemało %% to jednak całe 2 dni czas spędzony w dobrym towarzystwie, na powietrzu, bez pośpiechu, bez pracy, bez korzystania z telefonu czy komputera, po prostu pełny chillout - to jest to!


BzykuDG
Kurde te nogi jak z innej parafi hehe. Bardzo ładnie jest biorąc pod uwagę ostatni czas (grille itd. )


dzięki Bzyku i rutkow! Bice o dziwo zawsze były moją słabą partią (i nadal długo taką pozostaną) ale przy pozie przodem przynajmniej widać, że są one długie i przez to wrażenie się poprawia, zupełnie inna bajka jest bokiem, a poza tym długie ramiona, chude kości itp, trzeba lat treningów i ich rozwoju by jakos to było, a niestety ramiona obecnie przez nadgarstek trenowane są lekko i tutaj się niewiele pewnie zmieni w przyszłości...

Bzykuś - Grille to akurat najmniejsze zło z tego wszystkiego co było w ostatnim czasie ale w końcu kiedy jak nie teraz, sierpień był naprawdę mocno obsadzony, co tydzień impreza, spotkanie ze znajomymi, jednak laba dobiegła końca ;)


Gugcio
Doj**aliscie do pieca @Kuba gdybys nie napisal wagi to bym nigdy nie powiedzial ze jest ponizej 80kg Tak jak chlopaki napisaly, nogi jakby wklejone Photoshopem Jak na takie rekracyjne cwiczenie co miales przez urazy jest naprawde dobrze Jak sie rozkrecisz to bedziesz na bank ladnie szedl do przodu. Tylko mniej tych weekendzikow Bro Bo pizza chodzi za mna od tygodni a ty juz 3 weekend z rzedu wcinasz brzydalu


sam jesteś brzydal
no miałem się tą wagę nie chwalic, ale z drugiej strony jest ile jest i co poradzić
ja mam tak - jak już pisałem - gdy nie trenuję leci mi waga, nie było inaczej więc przez ostatnie miesiące, jednak aby nie został przy tym obwisły, spory brzuch - dobrze ,ze dorzuciłem sporo aktywności, na którą mogłem sobie pozwolić, dzięki temu na pewno tłuszczu trochę spaliłem i teraz nawet na leciutkim okresie wprowadzającym do treningu widzę tego efekty na siłowni, po prostu wygląda to całkiem fajnie, waga jak na mnie niska, ale już się tym nie przejmuje bo jak widać to tylko cyfry, nie raz i nie dwa wyglądałem gorzej ważąc 6-8 kg więcej
weekendy pizzowe, kończę dzisiaj %)


prz1993
Pisałem już Łukaszowi - Banan na prawdę nieźle wyglądasz, po tych wszystkich ostatnich akcjach zdrowotnych spodziewałem się dużo gorszej wersji Ciebie


a takie słowa od Mistrza to już miód na moje serce hehe
cieszę się, że tak jest i mam nadzieje,ze jeszcze w tym roku zaczniemy pracować nad nową wersją mnie , na przyszłe lato ;)
sporo zależy od historii z nadgarstkiem ale trzeba być dobrej mysli, a z racji zakonczenia wakacji - jak już pisalem wyzej - konczy się u mnie powoli okres letniego, weekendowego szaleństwa ;) co na pewno też nie wpływa(ło) nigdy na poprawę sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Z weekendu nie mam za dużo zdjęć, bo starałem się trzymać nawet telefon z dala od siebie wtedy nie kusi człowieka odpalanie internetów, przeglądania facebooka i marnowania wolnego czasu na te wszystkie głupoty

Wpadła oczywiście domowa pizza, tym razem jednak skromnie po 1 sztuce na parę - tak więc zostało ciasta i dzisiaj będzie pizza jako posiłek potreningowy
Do tego sporo grillowania i m.in dużo fileta z indyka, warzyw, pyszne omlety na śniadanie od Reni, jajecznica, pasta jajeczna, twarożek itp itd






Najlepsze podsumowanie tego weekendu to wiadomość od znajomego po powrocie do Warszawy:
"był to jeden z najcudowniej spędzonych weekendów tego lata - jedliśmy przepyszne rzeczy, odpoczywaliśmy, bawiliśmy się mega, poznaliśmy Franka, czuliśmy się u Was dosłownie jak w domu Oby udało nam się powtórzyć takie spotkanie jak najszybciej"



dzisiaj od rana powrót do rzeczywistości, ale tak byłem naładowany pozytywną energią po weekendzie, ze nie wiem kiedy minęło mi już ponad 7 h przy komputerze, więc niedługo koniec i będę się zbierał na trening zastanawiam się jeszzce czy zrobić zaległe barki+łapy, czy jednak nogi, chyba podejmę decyzję dopiero na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No - pizza wygląda lepiej niż z pizzerii.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
prz1993
Ile bym dał za taką pizze...


Daj z godzinę i składniki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium