SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Nie wiem nie wiem czy z górki będzie , tak jak pisze Nithingal to te martwe rozciągające chyba nieźle dadzą kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Koniu151
oranżadki jak smakują? Dają radę?


Na razie wypiłem jeden smak pink lemonade - bardzo fajny i orzeźwiający, dodaję 2 saszetki na 1,5l wody gazowanej i jest super smak , bez cukru Inne smaki będę testował później .

nightingal
Spompujesz dwójki uginaniami, a później niewielkim ciężarem porozciągasz tymi ciągami. Będzie fajnie






Spróbuję wykonywać jak na tym filmiku. Pompa będzie bardzo dobra bo wjechały niezłe posiłki przed treningiem -ale już o tym napiszę wieczorem

Dobra rozgrzewka zrobi swoje, dzisiaj w planie tylko 4 ćw + brzuch, więc moge troche wiecej czasu poswiecic na rozgrzewkę niż wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 36005 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679557
ogólnie w rumunie chodzi o ruch bioder i na tym się powinieneś skupić. Czyli nie skupiasz się na ciągnięciu ciężaru góra dół a na pracy bioder tył przód, co ma przełożenie na wędrowanie sztangi góra - dół.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jeśli musisz podpierać się o pralkę/zlew, wstając z kibla, to znaczy że trening był udany
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
DZIEŃ 29 cd

Trening:


Trening bardzo udany. Spokojnie będzie krótszy o jeszcze około 10minut, ale dzisiaj byłem później niż zwykle i już zapomniałem co to znaczy tłum na siłowni...niestety dlatego też nie nagrałem żadnego filmu ale wydaje mi się ,że MC rumuński poszedł mi bardzo fajnie. SUper czułem pracę dwójek, ciężar delikatnie zwiększałem co serię i w sumie żaden nie zrobił mi jakiegoś większego problemu.
Po dobrej rozgrzewce 20minutowej i pierwszych seriach uginań w leżeniu na brzuchu , czułem , że nogi są już świetnie rozgrzane i trenowało się bardzo dobrze. Jutro może być gorzej rano ale jak "boli to rośnie"

Micha:
Całość dzisiaj mniej więcej tak.



To jeszcze raz, przypomnienie przepysznego śniadanka


jakaś ochota na taką owocową sałatkę mi dzisiaj przyszedł - co w składzie ? widać na rozpisce z dziennika



Potem w 20min zrobione tortille i na trening

Po treningu standardowy mix 20g bcaa + 50g carbo
Długo zajął mi powrót do domu, zjadłem blisko 2h od skończenia treningu :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
DZIEŃ 30

Mija miesiąc od założenia bloga, szybko ten czas leci no ale jeszcze kilka zostało do wakacji więc trzeba cisnąć dalej. Dziękuję za blisko 20 tys wyświetleń !
Jutro trening, dzisiaj dzień wolny , ważny dzień - moja narzeczona zakończyła naukę i obroniła pracę MGR
Nie będzie jakiegoś wielkiego świętowania ale dzisiaj totalny luz jeżeli chodzi o jedzenie.
Jakoś specjalnie też nie miałem od rana apetytu , jutro będzie lepiej, musi być bo w końcu "plecy się same nie zrobią" ;)

micha:
coś tam pewnie jeszcze wleci, było też parę frytek i takie tam wiec ogolnie na pewno >3000kcal


Zdjęć smakołyków nie porobiłem ;)


Mała recenzja - biała czekolada z AN Whey'a


Do tej pory zdecydowanie najlepszy smak z tego białeczka ,dużo lepszy niż zwykła czekolada - która jest też bardzo dobra.
Wersje z cookies nie powaliły mnie na kolana, ale ten smak zdecydowanie tak.
TO będzie na tą chwilę kolejny jaki wezmę w większym opakowaniu




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-06 21:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21390 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
co ja pacze ze dobre zarcie masz, jajeczka z majonezem ajjjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
A jak Cienki - nie ma miejsca na suche jaja

Przemek - mała próbka bo tylko 1 porcja ale naprawdę bardzo smaczna, jak zawsze byłem zwolennikiem czekol>biała czekolada, tak tutaj jest na odwrót


Po dniu odpoczynku ochota na trening bardzo duża, nie mogę się doczekać lekko zmodyfikowanego dnia treningu grzbietu i tricepsów
Jeszcze tylko muszę uzupełnić trochę zapasy w lodówce bo mięsa brak i lecimy z tematem , coś czuje ze wczorajsze lekkie czitowanie odbije się bardzo pozytywnie na dzisiejszym treningu


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-07 11:12:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej