SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
no dziś wyjątkowo wcześnie ,bo mimo iż nastawiłem budzik na 5 to sam sie przebudziłem przed 4 i zerknałem szybko na tel jaki tam wynik SAS vs GSW, mysle - moze byc ciekawie i wstałem obejrzeć mecz, niestety Spurs po swietnym starcie dali potem ciała i ogólnie końcowki już nie oglądałem pojechałem na 6 rano , zrobiłem swoje i do domu

Teraz praca ,a wieczorem na 19.30 do fizjoterapeuty, muszę być dobrej myśli ale chyba jednak skończy się to jakimś wolnym od treningów siłowych. Zawsze k***a tak u mnie jest, jak idzie , są chęci - mobilizacja do trzymania michy, trenowania, to sie cos musi sp******ić, taki pech już od wielu lat, ale nie poddałem się wczesniej to i teraz nie odpuszcze, nie zamierzam przerzucać się na szachy ani siedzenie na kanapie cały dzień i tyle w temacie. Gdyby nie te kontuzje i przerwy z nimi zwiazane pewnie juz dawno miałbym formę , która w pełni by mnie satysfakcjonowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
co raz więcej podobieństw się pojawia między nami :D bo u mnie tez często jak wszystko pięknie idzie wypadała najczęściej jakaś kontuzja lub coś innego co "uniemożliwiało" treningi... tak sobie tłumaczyłem, a tak na prawdę widzę teraz jaki głupi byłem bo jest milion innych sposobów, żeby zachować formę i nie rezygnować z aktywności i przez to kulam sie lekko 10 lat z siłownią w kratkę, 10 miesięcy i pol roku przerwy, pol roku silowni i rok przerwy i tak w kółko, ostatnio była praca w delegacji i sobie tłumacyzłem ze nie ma tam jak ćwiczyć, aż powiedziałem dość, rzuciłem pracę żeby sobie ułatwić warunki do treningów i teraz nic mnie nie oddciągnie, w przedostatni dzień w poprzedniej pracy rozwaliłem nadgarstek ale jak powiedziałęm ze wracam na silownie to wróciłem i ze łzami w oczach robiłem treningi ale wytrwałem i wyleczyłem sam rozciąganiem (mam nadizeję) bo lekarze mówili że "przeciez wszystko z nim jest dobrze" :) Nie można się poddawać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jestem troche do tylu, ale faktycznie jak problem z nadgarstkiem dotyczy cieśni, to pod żadnym pozorem nie ucikamy tego, bo sam problem zespolu ciesni dotyczy wlasnie ciasnoty w obrebie stawu, a dodatkowo zakladajac opaski uciskowe w miejsce problemu przyczyniamy sie do poglebienia dolegliwosci.

PS: tych kotletow to 2 razy tyle bedziesz musial nalepic, jak wpadne na trening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
DJ_DoDo
co raz więcej podobieństw się pojawia między nami :D bo u mnie tez często jak wszystko pięknie idzie wypadała najczęściej jakaś kontuzja lub coś innego co "uniemożliwiało" treningi... tak sobie tłumaczyłem, a tak na prawdę widzę teraz jaki głupi byłem bo jest milion innych sposobów, żeby zachować formę i nie rezygnować z aktywności i przez to kulam sie lekko 10 lat z siłownią w kratkę, 10 miesięcy i pol roku przerwy, pol roku silowni i rok przerwy i tak w kółko, ostatnio była praca w delegacji i sobie tłumacyzłem ze nie ma tam jak ćwiczyć, aż powiedziałem dość, rzuciłem pracę żeby sobie ułatwić warunki do treningów i teraz nic mnie nie oddciągnie, w przedostatni dzień w poprzedniej pracy rozwaliłem nadgarstek ale jak powiedziałęm ze wracam na silownie to wróciłem i ze łzami w oczach robiłem treningi ale wytrwałem i wyleczyłem sam rozciąganiem (mam nadizeję) bo lekarze mówili że "przeciez wszystko z nim jest dobrze" :) Nie można się poddawać :)


DJ - ja nie zamierzam się poddawać po takich pierdołach, zaraz sobie przypominam jak ludzie wracają po bardzo poważnych wypadkach, złamaniach, zerwaniach itp i to mi daje kopa. Po prostu ja też nie mam roku by w spokoju sobie go przepracować, bawie sie w tą siłownie ponad połowę życia z różnymi przezrwami i nie zamierzam łatwo odpuszczac z byle powodu ,ale też czasem trzeba zrobić chwilę przerwy aby nie narobić sobie gorszych problemów. przez które moze mnie czekac dłuższa przerwa. Cóż najwyżej pare dni pod rząd cardio wleci ;)


TomQ-MAG
jestem troche do tylu, ale faktycznie jak problem z nadgarstkiem dotyczy cieśni, to pod żadnym pozorem nie ucikamy tego, bo sam problem zespolu ciesni dotyczy wlasnie ciasnoty w obrebie stawu, a dodatkowo zakladajac opaski uciskowe w miejsce problemu przyczyniamy sie do poglebienia dolegliwosci.

PS: tych kotletow to 2 razy tyle bedziesz musial nalepic, jak wpadne na trening


Tomq - niby cieśni nie ma , przechodzilem proste testy ostatnio i było wszystko ok, dzisiaj będę miał jeszcze jakieś . Mi cały czas się wydaje, ze jakos z 3 tyg temu mnie to po prostu przy podnoszeniu czegoś , jak zwykle, jedną ręką lekko zakuło, potem się to powtarzało na treningu, potem trenowałem z lekkim bólem - zakładałem sciagacz było lepiej, a w domu po powrocie znowu gorzej i tydzien temu miałem mocniejszy masaż + rozciaganie a potem proste zabiegi rehabilitacyjne (jonoforeza ,ultradzwieki itp) z rana boli jakby częściej i troche mocnej, a w ciagu dnia juz jest lepiej. Oceny się nie podejmuje bo nie wiem, moze po dzisiejszej wizycie bedzie cos lepiej i uda sie zrobic nogi jutro, a weeekend zrobie sobie wolny i poneidzialek moze tez i ocenię we wtorek czy jest poprawa

Co do kotletów , na zdjeciu był 1kg fileta ale wiem ,ze dla takiego Bydlaka jak Ty to na 2 razy nie boj sie , jak w koncu kiedys sie zgadamy to przygotuje specjalnie cos dobrego, a i burgerownie jakas dobra mozna w Lodzi tez dodatkowo zaliczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w Łodzi to słyszę stale od szefowej, że w manufakturze w SPHINXie sa mega steki wołowe, nie dość że przepyszne to słuszne porcje :P ja osobiście nie wiem nie widziałem, ale sprawdzę kiedyś choć muszę się psychicznie nastawić na to bo wydać 60zł na jedno danie to są opory przed wyciągnięciem portfela :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776903
TomQ-MAG a jak przeciwdziałać cieśni?

Banan Diablo 3 świetna gra jaki czas temu skatowałem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
rion10
TomQ-MAG a jak przeciwdziałać cieśni?


no wlasnie tutaj robi sie problem


bo samo położenie wiezadła jest bardzo trudne by w jakiś konkretny sposob mozna bylo je masowc, rozbijac, mobilizować,
nie chce być tutaj złą wróżką, ale jak ktos bedzie mial tendencje to powstania tego typu problemu, chocby z wrodzonej slabej rozciagliwosci wiezadla w obrebie nadgasrtka wlasnie, to bedzie pewnie szybko kwalifikowany do zabiegu przeciecia.

od siebie zalecalbym wykonbywac mobilizacje wszystkich ruchów jakie da rade wykonac nadgarstek, jak i rozbijal wszystkie mięśnie przedramion, dłoń np. pileczka do lacrossa lub nawet mniejszymi kulkami, ja wykorzystuje łuske z działka pokładowego


1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Wyczuwam, że do tej łuski Anubis przyłożył swój paluszek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak na łusce widnieje numer zakładu 21 to tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
chyba łuska to pozostałość po strzale do banana bo tu już prawie 10 a wpisu z rana brak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej