SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Marian - no na pewno warto, szczególnie jak ktoś musi robić te badania częściej z róznych powodów , to pozwoli sporo zaoszczędzic, trzebaa tylko miec skierowanie od np. jakiegos znajomego lekarza u mnie wystarczył taki ogólny, rodzinny i nie było problemów ze skierowaniem na badania wiekszosci od morfologii po hormony


Dzisiaj dzień bez treningu. Od rana wleciał omlet, który ostatnio smakuje mi najbardziej w wersji z kremem ala nutella (nutella też jest pod ręką ,ale wyjadam poki co , jest bardziej 'Fit' , do tego polewa z truskawek zmiksowanych , pyszności




Następnie wleciało około 250g gulaszu wołowego, którego fotki nie wrzucam bo wyszła z telefonu kiepska, a gulasz jest tak pyszny, że nie zrobię mu takie antyreklamy brzydkim zdjęciem


W planach była wizyta w grocie solnej, gdzie już parę razy byliśmy w ostatnim czasie - aby trochę dla ciała innych atrakcji dorzucić ,a nie tylko klamoty ;) Niestety jak dojechaliśmy na miejsce okazało się ,ze dzisiaj grota wynajęta na urodziny jakiegoś dzieciaka i wszystko zajete %)

Skonczyło się na spotkaniu ze znajomymi i wizytą w bacówce zjedzony filet z kurczaka z surówkami, bez dodatkowych węgli bo wleciało trochę %%

Cały dzień też przerzucam materiały od Mastiego ,który jest w San Marino ,gdzie na zawodach Pro i Amatorskiej Olympii przez weekend będzie startowało sporo zawodników i zawodniczek z Polski,zapraszam do tematu https://www.sfd.pl/San_Marino_Pro_2016_i_Amateur_Olympia_San_Marino_2016_2_4.12.2016_-t1122540-s13.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Weekend treningowo i pracująco...

Sobota - trening łap, spontan jak wszystko ostatnio:
- pompki na maszynie 5s
- prostowanie z linkami wyciągu górnego z zatrzymaniem w napięciu 4s
- uginanie z hantlami metodą SST (15p małym ciężarem + 5p dużym ciężarem + 12p małym + 5p dużym + 30 sek napięcia izometrycznego)
- uginanie ze sztangą na modlitewniku z wolną fazą ekscentryczną
- coś tam na dopompowanie już nie pamiętam %)
+ 5min bieżni + 5x 20/40 interwały rowerek + 10min bieżnia na uspokojenie tętna

Niedziela - trening nóg, specjalnie nie miałem dzisiaj ochoty na nic mocniejszego i wydawało mi się , że taki trening jak zrobiłem będzie w miarę lightowy, a ledwo żyję i chodzę
- rozgrzewkowo 4 ćwiczenia pod rząd sporo powt (x2 serie łączone) : uginanie 1nóz, prostowanie obunóż , przywodzenie, odwodzenie)
- wykroki chodzone (x4): 15p na nogę / 12 p / 10 p / 10 p (kończyłem z 16 kg)
- superseria (x4) uginanie 1 nóż z napięciem w szczytowym momencie i wolnym opuszczaniem + prostowanie obunóż podobne tempo jak uginanie
- żuraw (x3) mało powtorzen bo juz miałem dość
- łydki na suwnicy + trochę wypychania (x3 s)
+ rozciąganie czworogłowych i dwugłowych (okolo 10min)
+ Aeroby 30min bieżni chód pod górę , średnie tętno

coś tam spuchło


Pompa wczoraj dobra z rana bo wleciał na śniadanie omlet z lodami


Wspominany gulasz ,także gościł na talerzu w weekend


i taki tam schab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Zjadłbym takiego schabowego a mi nie wolno

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
bardzo dobre nogi.
Dobrze ze wrociles do blogowania

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
anubis84
Zjadłbym takiego schabowego a mi nie wolno


niby dlaczego, masz zakaz ? %)


Tytanov- też się cieszę, nie wiem na jak długo , bo jak miałaby być jakaś przerwa to nie wiem za bardzo o czym będę tutaj pisał
może jakieś chociaz zdjecia michy powrzucam wtedy,aby sie troche bo jej trzymania zmobilizować, zeby sie nie skonczylo codziennie na cheat-dayach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zawsze możesz wrzucać zdjęcia codziennych cheat day'ów

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Banan
anubis84
Zjadłbym takiego schabowego a mi nie wolno


niby dlaczego, masz zakaz ? %)


Tytanov- też się cieszę, nie wiem na jak długo , bo jak miałaby być jakaś przerwa to nie wiem za bardzo o czym będę tutaj pisał
może jakieś chociaz zdjecia michy powrzucam wtedy,aby sie troche bo jej trzymania zmobilizować, zeby sie nie skonczylo codziennie na cheat-dayach ;)


Bo redukuje i nie ma miejsca na takie smakołyki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777407
Daj pan spokój zjedz raz dziennie a porządnie, nie ograniczaj się redukcja to nie koniec świata

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Anubis i redukcja , się dzieje
Dajmy mu więc spokój Rion może w końcu nasz forumowy Syzyf coś zmieni w swojej sylwetce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium