SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
narobiłeś smaka na tę zupę pomidorową i chyba przyszły tydzień będzie pod tym znakiem.... o ile będę mógł trenować
ale posta piszę z innego powodu, bo dzisiaj zrobiłem wielkie "WOW" na zdjęciach tego nie widać aż tak, ale na tym filmie z trickiem widać, że kawał chłopa jest, nabity jak autobus do Lichenia ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DJ_DoDo
narobiłeś smaka na tę zupę pomidorową i chyba przyszły tydzień będzie pod tym znakiem.... o ile będę mógł trenować
ale posta piszę z innego powodu, bo dzisiaj zrobiłem wielkie "WOW" na zdjęciach tego nie widać aż tak, ale na tym filmie z trickiem widać, że kawał chłopa jest, nabity jak autobus do Lichenia ile masz wzrostu?


a co się tam znowu stało, że nie wiesz czy będziesz trenował? anaboliczna pomidorowa to jest to tym razem było trochę za dużo mięsa i za dlugo gotowaliśmy i sporo wyparowało wody, zupy już nie ma, a miesko jeszcze zaraz muszę wyjeść samo

e tam kawał chłopa , skromne 85kg przy 181 cm wzrostu ; chociaż wczoraj poszło z 10g aakg przed treningiem to się na nim czułem jakbym ważył z 10kg więcej , pompa rewelacyjna

no i nie dawało mi spokoju to zdjęcie pleców, zrobiłem 40min aero na rowerku i cyknałem foto, mysle ze tutaj lepiej widać progres + próba najszerszego, nad którym muszę popracować bo nie mogę do końca rozciągnąć łopatek


już nie zanudzam fotami, teraz do poniedziałku/wtorku pewnie będzie spokój z blogiem, a foty kolejne wrzucę jak w końcu coś przytyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no to liczby zdecydowanie nie oddają rzeczywistości
u mnie przerwa przez zabieg wycięcia czegoś podobnego do odcisku pod stopą (na 100% musiało się przypałętać pod prysznicem na siłowni :-/ ), bo lekarz tylko spojrzał i od razu "chirurg i do wycięcia", chyba zacznę prezerwatywy na stopy zakładać bo klapki to za mała ochrona, w każdym razie kilka dni chodzenie będzie utrudnione
a co do zdjęć od tyłu to pierwsza myśl po ocenie formy - brakuje mi dwóch rzeczy: kij do bassebala i szalik z Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Jest bdb, na żywo na pewno jeszcze lepiej, ale to zaraz zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Foty beda jeszcze z ustawki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Witam po krótkiej przerwie.
Jeszcze spory zapieprz, ale od jutra już powinno być wszystko opanowane. Tak więc do rzeczy

Na początek takie pyszności w czwartek wieczorem, pierwszy raz w życiu robiłem placka ziemniaczanego Placek po węgiersku - całość wyszła przepyszna!




Piątek, rozpocząłem szybkim śniadaniem


Potem pośpiech w pakowaniu, a następnie podróż do Krakowa. Najpierw wizyta na weryfikacjach i porobienie zdjęć, a także posiłek przedtreningowy


Potem bardzo udana, kolejna ustawka treningowa Super Fajnych Dzików. Fotki z treningu tutaj , film powinien być dzisiaj

Masa fajnych osób od kilku nowych - po starych wyjadaczy z forum oraz grupy na FB. Była dobra pompa, mega atmosfera, dużo śmiechu, extra trening (co zobaczycie na filmie) , nie brakowało supli oraz pyszności od naszej Szefowej Kuchni Sylwii - która przyniosła fit słodycze: co jedno to lepsze

Coś tam próbowałem potrenować i prawie mi się udało. Wiosło poszło dobrze w rampie dorzuciłem 2kg od początkowej serii i skończyłem na 8x107kg, pozostałe ćwiczenia zrobione trochę lżej lub o serię mniej, aerobów brak.

Większość w świetnych formach, więc wstyd było się rozbierać ale po przyjeździe do hotelu byłem zadowolony




Sobota - niedziela - 2 pracujące dni, Debiuty jak to debiuty. Szału na mnie nie zrobił praktycznie nikt, poza dziewczyną, którą wygrała Wellness - wyróżniała się mocno w tłumie, konkretna sylwetka, nie wiem czy nie za mocna na tą kategorię ale ją wygrała, więc chyba jest ok. Wróżę jej sporo sukcesów. Reszta bez polotu, klasyk jeszcze fajny poziom, a jak wychodzili plażowicze to modliłem się o koniec zawodów niestety wszystko się mocno przeciągało, po targach nie połaziłem za dużo, zresztą jak zawsze. Na zawodach w sobotę wleciał raz catering, do tego dostałem batoniki od kolegi Michała, a także miałem nielimitowany zapas nowego bcaa z AllNutrition https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_Power_Drink-opis38070.html - dużo lepszes w smaku niż odpowiednik z Activlaba ;)


Po powrocie do hotelu wpadło sushi:


Śniadanie w niedzielę:


Niedziela była dniem wołowiny


i jeszcze w nocy, w drodze powrotnej


Wczoraj udało się w końcu wybrać na normalny trening

Plecy lekko + biceps



Pompa po tych ostatnich dnia - niesamowita
Siłowo obawiałem się , że będzie lipa bo niestety znowu gardło i zatoki rozwalone ale poszło bardzo przyjemnie. większość dorzucona. Poza podciąganiami , które zrobiłem bez obciążenia.


Dzisiaj w planach barki z tricepsem, a jutro już kolejny wyjazd - tym razem służbowo do SFD.
Jak więc pisałem , czas luźniejszego okresu już za mną, za dużo wolnego w najbliższych miesiącach nie będzie, niestety wylot na urlop też jestem zmuszony odpuścić, z racji przeciągających się chorób w domu. Nie będę ryzykował zdrowia synka i problemów ze znalezieniem opieki lekarskiej gdzieś za granicą, wakacje muszą więc na razie poczekać.

Do później!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Ile tu jedzenia
Banan, standardowo oddaję hołd za świetną robotę i pogodzenie ze sobą wielu rzeczy, by wszystko Ci grało
Czekam na film, na pewno będzie zayebisty, ale ciekaw jestem jak wyszedłem
Zdj- no kozak, coraz lepiej, klatki zazdroszczę w chuy i trochę, a Ty jeszcze jej nie ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
UWielbiam te hotelowe śniadanka, mozna sobie popróbować trochę różnych smaków.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Czawaj
Ile tu jedzenia
Banan, standardowo oddaję hołd za świetną robotę i pogodzenie ze sobą wielu rzeczy, by wszystko Ci grało
Czekam na film, na pewno będzie zayebisty, ale ciekaw jestem jak wyszedłem
Zdj- no kozak, coraz lepiej, klatki zazdroszczę w chuy i trochę, a Ty jeszcze jej nie ćwiczysz


no pewnie się dzisiaj jednak z filmem nie wyrobię, ale jeszcze nad nim zamierzam posiedzieć, jutro wyjazd do Opola, w piątek urlop, a za pasem weekend...jak nie dzisiaj, to dopiero pewnie po weekendzie


Barki + triceps
Ostatni taki sam trening Tutaj



Kolejny bardzo udany trening barków i tricepsów.
Co raz ciężej jest progresować bo to 6 tydzień , kiedy dokładam ale znowu jakoś poszło. W rampie trochę zabrakło, ale do ogarnięcia za tydzień, teraz za mną kilka dni luźniejszych z michą m.in z racji wyjazdu, nie liczę tego co jem i pewnie jest z tym różnie ale ja nie zamierzam się katować i męczyć jedzeniem, z wagą jest spoko po dzisiejszym pomiarze więc nie panikuję

Dlatego np. wczoraj wleciały grzanki, dzisiaj na śniadanie biała buła z słodkim twarożkiem i dżemem , później m.in łazanki z dodatkiem sporej ilości mięsa, jednym z posiłków było też takie cudo:


Także zupa krem z białych warzyw , przyrządzona na sporej ilości wołowiny i indyka (więc wiadomo, że do porcji leci sporo mięcha), a na kolację zrobię sobie solidną porcję twarogu białego, ze śmietaną , szczypiorem , cebulą i rzodkiewką, do tego świeży , pieczony dzisiaj chlebek w domu, Renia też zrobiła domowy paprykarz - nie omieszkam go dzisiaj lub jutro spróbować;

Pewnie po weekendzie powrócę na te 'bardziej zbilansowane tory' , trzeba coś jeszcze dorzucić do pieca i złapać może z 2-3 kg i w sumie czekam na redukcję jakąś , bo ta idzie mi dużo łatwiej niż jakieś budowanie. Nie mam ambicji być wielkim knurem , na bank nie przejadłbym sporo większych ilości żarcia, a tym bardziej jak zacznie mi się lada chwila sporo więcej pracy Póki co ciśniemy jeszcze 2 tyg obecnym planem i mam nadzieję, że w marcu będę mógł włączyć już klatkę do treningu , bo nawet jak teraz jakoś wygląda - to wiem, że może wyglądać jeszcze lepiej jak ją w końcu potrenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Przyczytalem wszystko jednym tchem Na fotach z zarciem sie zawieszalem na chwile ale sie ogarnalem wkoncu Plecy naprawde pokazne i ogolnie sylwetkowo poszles ostro do przodu Ja na swoje Burgery, pizze i lody jeszcze poczekam troche W najlepszym wypadku tylko 50 dni Ale jak debiut pojdzie jakos znosnie to kolejny start 2tyg pozniej wiec lipa z zarciem a tydzien po debiutach jestem na 1 Komuni Czekam niecierpliwie na filmik z ustawki bo niezla ekipa byla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium