SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż ostatnim razem, bo nie ma zawijania ogona. Może nie za głęboko - ale od czegoś trzeba zacząć. Podkładki nierówne, więc też i komfortowo do końca na pewno nie było.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak... tylko mam wrażenie, że nie było zawijania z dwóch powodów, pierwszym był krótszy ruch a drugim chyba to właśnie "składanie"... no moim zdaniem było troszeczkę gorzej... ale nie będę mieszał już trzeba poczekać na wykonanie w butach tak aby było stabilnie, myślę, ze z czasem- co już wyraziłem- będzie coraz to lepiej aż do ... bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
A ja to widze tak:
za mało pracy w stawie skokowym. Boisz się puścić kolana w przód przez co nadmiernie obciążasz staw biodrowy.

Trust me
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Dzięki za kolejne rady - ale już nie mogę się powtarzać, że każdego tutaj nie zadowolę - a opinie są bardzo różnorodne

Przyjmuję na klatę braki w technice niektórych ćwiczeń, ale ani w miesiąc, ani pewnie dłużej tego nie zmienię. Zaczynam się teraz skupiać co raz bardziej na pracy i ruchu (który może i tak nie jest mi dany bo nie nadrobię w miesiąc lat takiego a nie innego wykonywania i braków 'pracy' poszczególnych stawów) zamiast po prostu siadać, dźwigać większy ciężar (przecież parę miesięcy temu szło o 40-50kg więcej w większych seriach) i rosnąć

W sumie gdyby nie to ,ze noga idzie tez do przodu na co wskazują pomiary to bym się już zastanowił czy warto się tutaj rozwodzić, ale skoro i tak rośnie to powalczę jeszcze na pewno o trochę lepszą technikę. Nie będę jednak teraz poświęcał wielu rzeczy, by nagle stać się perfekcjonistą w przysiadach, aż tak bardzo mi to do szczęścia nie potrzebne.

Eclipse - obydwa stawy skokowe miałem skręcone w różnych stopniach, grałem ponad 10 lat w siatkówkę (od 2 do 4 w tyg), na przestrzeni lat. W związku z tym możliwe iż są tam różne braki i ograniczenia. Jeden nie urodził się np. do robienia idealnych przysiadów, a drugi do tego by mieć w amatorskim graniu w siatkę zasięg w ataku przy 181 cm wzrostu blisko 320 cm , także jest jak jest :)

Lecimy dalej i zobaczymy co czas przyniesie. Na buty czekam podejrzanie długo, a jak znam swoje szczęście pewnie rozmiar będzie za mały



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-11 23:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Jasne, ale akurat ten mankament da się naprawić :)

http://www.luciano.si/images/blog015_raziskava.pdf 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nogi na poprzedniej stronie nieźle się prezentują progres jest a to się liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
faktycznie, jak Hekade mowi - giry z poprzedniej strony calkiem dobrze wygladaja
zdazysz przed trzydziestka z forma


chyba, ze jutro masz urodziny


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-11-12 05:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Jeszcze trochę czasu mam
To bardzo miło słyszeć takie słowa od młodego Zawodnika i przyszłego........ Mr Olympia
Dzięki


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-12 10:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
DZIEŃ 36

Dzień nietreningowy.
Przyszły mi w końcu buty. Przymierzyłem i chyba jest ok. Trochę na styk - jutro przetestuje po raz pierwszy i zobaczymy jak to wyjdzie w praniu



Micha:

Pierwszy dzień NT na nowej misce , wszystko wg założeń - z małymi zmianami w jakichś warzywach lub owocach ale tutaj mogę prawie dowolnie sobie kombinować no i musiałem wyjeść zrobiony w sporej ilości wcześniej ryż biały; trochę za dużo go zrobiłem ostatnio (w planie była kasza zapewne ze względu na niższy ig jak na dnt)

Całość na dzisiaj prezentuje się tak:



Śniadanie


Posiłek nr 2


Obiad jako 3 i 5 posiłek



Posilek nr 4


Suple:

Dokupiłem tą k2 - na razie małe opakowanie, dorzucę 50mcg dziennie
Masło migdałowe, które będzie używane głównie z rana do omletów - szczerze zdziwiłem się , ze to taką rzadką konsystencję ma , do tej pory nie jadłem takich wynalazków ;) oby było smaczne lub chociaż nie przeszkadzało w smaku
No i tyrozynka zgodnie z zaleceniem faftaq poleci 2g do porcji 20-25 g wypijanego w czasie treningu


Jutro dwugłowe i barki - coś czuję , że będzie to świetny trening


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-12 22:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bucik elegancko się prezentuje, będzie szykownie na siłce.

Masło przemieszaj dobrze, z wierzchu ma ono więcej tłuszczy a zbliżając się do dna będzie suche, tzw zjawisko sedymentacji czyli osiadania na dnie.

U mnie też jutro ten sam trening, tylko na razie kombinuję co na siłce można dać zamiast uginań na maszynie bo jest jakaś lipa nie można do końca ud spiąć bo się blokuje maszyna na 90 stopniach, a na żurawia nie ma gdzie nóg zaczepić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium