SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
będę musiał pewnie kombinować w ten sposób bo sam się ten nadgarstek nie poprawi na pewno, dzisiaj znowu mocniejszy ból po wczorajszym zestawie treningowy; 8 miesięcy prób wyciągnięcia tego przez fizjo i innych historii nie pomogły, więc jestem zdecydowany już na 95% na artroskopię ale wolę poczekawć na ten termin z NFZ niż płacić jeszcze grubą kasę, mam nadzieję, że po prostu go doczekam,a przy okazji jakoś tam sobie będę trenował

możesz podać linka czy jakieś przykładowe zdjęcie tego co opisałeś w 1 zdaniu? bo dalszą część rozumiem, musiałbym się w takie coś zaopatrzyć bo na siłowniach raczej tego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Poszukam i podeślę jak znajdę. Ja widziałem takie akcesoria u osób niepełnosprawnych trenujących na siłowni (nie mających np palców po wypadku w pracy. tacy ludzie używają pasków, haków, pasów, pętli itp. na wiele niestandardowych sposobów. Można i dla zdrowej osoby kilka patentów podkraść.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-11-06 10:05:46

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Opaska to coś w ten deseń: http://fitbay.pl/16294-opaska-na-kostke-do-wyciagu.html Patent niepełnosprawnych to dodatkowo używanie np magnezji na ramię pod tą opaskę żeby się mniej suwała jak się ramię poci. Widziałem też gościa który pod taką opaskę zakładał frotkę - taką do wycierania potu, żeby móc ściślej zapinać ją na nadgarstku. Można tez pomyśleć nad hakami i nawet je podrasować mocniej zaginając i/lub wiercąc dziurę na karabińczyk. Wtedy do niektórych ćwiczeń zakłada się je odwrotnie - czyli są na górze dłoni i za nie zaczepia się np. linkę. No trzeba być kreatywnym. Widziałem np. też takie samoróby opaski uszyte u szewca ze skóry - podobno świetnie się trzymają - lepiej niż syntetyki.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-11-06 10:23:51

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To wszystko z boku wygląda dziwnie - ale na serio można dość solidnie tak ćwiczyć całe ciało. na bank będziesz miał przy tym obserwatorów z dziwnymi pytaniami dlaczego tak to robisz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
będę kombinował - dzięki , póki co muszę myśleć pozytywnie , nie jest lekko skoro znowu mocno boli mimo zmian w planie wczorajszym, tak więc będzie to pewnie po wiosłowaniu hantlami gdzie jednak łapa jest ciągle mocno ściśnięta , sprawdzę następnym razem bez tego ćwiczenia jak będzie , lekko mówiąc strasznie mnie to wkur...ale chyba pozostaje zwiekszyc tylko ilosc treningów, bo na samej siłowni i podczas treningu rzadko kiedy coś czuje, najgorzej jest jak dzisiaj czyli nastepnego dnia, po nocy

tak czy siak dzisiaj ide zrobic kolejny trening, bo jutro wyjazd calodniowy do Opola i raczej na pewno nie zrobie treningu, ewentualnie podjade do F1 fitness w Opolu jak znajde chwile by zobaczyć od środka miejsce naszej ustawki ,ktora juz za 20dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dzień po dniu zrobiłem FBW, bo zapewne jutro mi się to nie uda (max aeroby w tym Opolu jak dam radę czasowo), a nie wiem też jak to będzie w środę.

Znowu pokombinowałem trochę i pozmieniałem coś w treningu, daję szansę podciąganiom bo jakby z brzuchem troszkę lepiej a myślę, że nadgarstek przy podciaganiu chwytem neutralnym będzie mniej obciążony (trochę ) niż przy ściąganiu drążka górnego do klatki, zobaczymy na razie nak***....bez zmian od wczoraj

Rozważę zakup uchwytów, sprawdzę jeszcze haki, co ma byc to będzie, najwyżej będe trenował z ograniczeniami, ale się nie poddam.

Ogólnie bardzo fajny trening! Skrócone interwały o 3x bo jednak obolałości na nogach po wczorajszych pierwszych siadach lekko mówiąc ..odczuwalne




Micha dzisiaj póki co (jeszcze jeden posiłek w planach)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan

tak czy siak dzisiaj ide zrobic kolejny trening, bo jutro wyjazd calodniowy do Opola i raczej na pewno nie zrobie treningu, ewentualnie podjade do F1 fitness w Opolu jak znajde chwile by zobaczyć od środka miejsce naszej ustawki ,ktora juz za 20dni


idź sprawdzić do "Manekina" naleśniki, to niedaleko od F1 - siłka się nada, chociaż takie dziki to i w piwniczaku daliby radę trening zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mam info, że Manekin w Opolu ssie i bez porównania lepsza jest Grabówka
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG
Mam info, że Manekin w Opolu ssie i bez porównania lepsza jest Grabówka


nie wiem bo w grabówce nie jadłem ale w Manekinie nalesniory oceniam pozytywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Panowie - ja jestem na redukcji i trzymam michę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium