SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ja mam swoje ulubione kawałki z różnych gatunków muzycznych i na 100% nie ma takiej opcji by na YT tu sie sprawdziło, ze najpierw poleci Ci Disturbed, a za chwile Rob bailey & the hustle standard ft. busta rhymes kxng crooked & tech n9ne, by potem poszło coś jeszcze innego typu np. dnb/dubstep, bo taki wlasnie mam szeroki wachlarz jezeli chodzi o gust muzyczny

z YT przerabiałem to ;) wiadomo ,ze na silce jest wifi i mozna tak działać jak napisałeś, ale co kto lubi %) mi tylko szybko padała bateria i nie pasowały te autoodtwarzania a tworzenie playlist itp to nie dla mnie , pomijam wgrywanie kolejnych apek do blokowania reklam n ochyba ,ze ktos lubi jak mu co chwila wskakuja w ucho %)

sety czasem ujdą jakos sobie poradze ;) inaczej nie zmieniałbym telefonu n a taki, z ktorym mialbym miec wiecej problemów niz poprzednim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
ze swoją muzą na siłce to najbezpieczniejsza zwykła, stara mp3 podpinana do USB jak pendrive - jak yebniesz hantlem i zbijesz to nie boli tak jak telefon no, ale znowu nie ma opcji bezprzewodowych słuchawek.. ehh

swoją drogą, ja iphone'a znam tylko z fotek ludzi w sieci, ale skoro piszecie, że tyle problemów ze zgraniem głupich mp3 to po cholerę robią wersje po kilkaset GB?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
wiesz , teraz multum aplikacji , szmerów - bajerów , ja akurat uzywam minimum z nich
ale 32gb znowu , gdy 1/3 na start zajmuje sam system postanowilem dorzucic pare zlotych i wziac wieksza, chociazby po to jakby sie chcialo nagrac troche filmików w dobrej jakosci

Kupowalem z zamysłem telefonu na kilka lat wiec tez biore pod uwage,ze sporo sie na rynku i w swiecie technologii na pewno bedzie co roku zmieniac wiec lepiej miec tej pamieci troche wiecej, tym bardziej ze to tego telefonu nie ma opcji dokupienia osobnej karty pamieci jak to ma miejsce w innych

Tymczasem dzisiaj dzien w ktorym w koncu moglem dłużej pospać - nie ukrywam brakowało tego bo jak nie wstawanie do pracy , to sezon NBA + teraz dodatkowo Australian Open troche mi mieszają w trybie spania ;) wczoraj i dzisiaj jednak po ok 9h snu i czuje sie od razu lepiej

rano wypad do Karpacza i mam nadzieje kilka bardzo fajnych dni , wypoczynek sie przyda , bateria trzeba podładować i mam nadzieje,ze wrocimy zdrowi

Po powrocie kolejna - 4 wizyta u fizjo (już się cykam ) we wtorek, a pod koniec tygodnia ostatni zastrzyk , no i będzie można mam nadzieje zaczac troche mocniej trenować))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78283
Banan a co porabiasz u fizjo? Co masz za problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Banan
Mi muzyka przydaje się na siłownię ale znam ten problemy w apple, jak się nie da tego w zaden sposób obejść aby mieć swoje kawałki na telefonie to dwa popękane ale sprawne galaxy leżą w domu i nawet lepiej dla bezpieczeństwa jak z takim wbije na trening , a nie nówką bo o kuku nie trudno %)
Srednio lubie trenowac bez muzyki, a na siłce w kolko przez chyba cały dzień od 6 do 23 leci ciagle ten sam set ktory co okolo 1h sie powtarza ,wiec idzie zwariowac


u mnie idzie cały czas RMF fitnes więc ciesz sie ze chociaz Tobie seta puszczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
u mnie leci Open FM Trening czy Fitness - też często powtarzają się kawałki...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
tomaszS
Banan a co porabiasz u fizjo? Co masz za problem?


Problem ten sam od kilku lat ,czyli lewy łokieć . Więcej ostatnio pisałem o tym tutaj i praktycznie cały ostatni rok do dziś dnia sporo o tym urazie w blogu było pisane,pewnie za dużo. Wyjdzie na to ,że tylko biadolę i psioczę ale mam nadzieje,ze sie to w koncu zmieni. Trzeba sie cieszyć z tego, ze moge w miare normalnie trenowac i funkcjonowac, ale gdybym nie zaczął się tym zajmować to na pewno stan by sie nie poprawił ,a po opisie samego rezonansu (który wrzucałem -> TU) Nawet mało oblatana osoba by zrozumiała , że trzeba wziąć się do roboty i nie ryzykować poważniejszych urazów.

Teraz trafiłem w naprawdę dobre ręce, do człowieka, który dostał propozycję objęcia jako główny fizjoterapeuta m.in kadry Polski i kadry olimpijskiej podnoszenia ciężarów. Tak więc fachowca wysokiej klasy, wspólnymi siłami będziemy walczyć o poprawę tego obecnego stanu.
Ewentualnie - to w przyszłości wykonam jeszcze do kompletu badań tomografię ,aby mieć ukazane dużo lepiej struktury kostne i pojadę do jakiegoś specjalisty najlepszej klasy, który jasno określi mi ,że zrobi zabieg i oczyści z tych wolnych fragmentów kostnych i nie będzie mi mówił po drodze, że 'może lepiej nie' albo 'ze on sie boi' %) Tylko są w Polsce osoby, które łokcie ogarniają dzień w dzień i to znacznie poważniejsze urazy (m.in Mariusz Bonczar z Krakowa) i nie będzie to dla nich problem.


Odnośnie muzyki
- mnie tak samo wk***ia open fm czy inne radio jak w kółko ten same 1-2h set do zarzygania
W tych radiach też powtarzają się kawałki i to czasami w ciągu jednej czy dwóch godzin tez niektore lece po 2 razy

Naprawdę współczuję osobom jak Marian czy inni trenerzy / instruktorzy , którzy muszą cały dzień spędzać w takich warunkach %) chociaz domyslam sie,ze wtedy tez juz jest sie tak przyzwyczajonym , ze sie praktycznie tej muzyki nie słyszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
a ja mam 6-7 utworow na caly trening i leca w kolko po kilka razy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bo najlepsze sąsprawdzone utwory a nie zastanawiasz się co tu by posluchać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
bo najlepsze sąsprawdzone utwory a nie zastanawiasz się co tu by posluchać


Jak masz powgrywane tylko to co lubisz, to nad czym tu się zastanawiać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium