SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
mam nadzieję, żę nie zapiliście wczorajszej przegranej z ruskimi ...

trudny okres na trenowanie w 2016 ... najpierw miesiąc Euro , teraz 2 tygodnie olimpiady

Na szczęście za rok jest czysto w kalendarzu większych imprez

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mnie tam jakoś nie porywa olimpiada by przezywać to.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
euro, rio, przygotowania (zapraszanie gosci) do slubu - no lekki okres to na pewno nie jest
ale nie mogę też siedzieć tylko w domu przy kompie i trenować, wczoraj skończyło się umiarkowanie dobrze, w koncu obejrzałem też *******-SWE w ręczną i po nim poszedłem spac :P

Dzisiaj wszystko na razie planowo , drugi posiłek za mną. Trening nóg w planach ale też muszę skorzystać z odrobiny wolnego i ogarnąć pare spraw na które ciagle brakuje czasu, wiec jak nie dzis to nogi zrobię jutro , w koncu przedłużony weekend

RIO jakos specjalnie mnie tez nie jara, oglądam głownie siatkówkę bo wiele lat grałem i jakies tam dodatkowe emocje dochodzą, no i oni mogą naprawdę powalczyc, najważniejszy bedzie 1/4 finał , potem wszystko możliwe, tak naprawde te mecze grupowe mozna o kant dupy rozbic, od cwiercfinalu wszystko zaczyna sie na nowo , bo z kim by nie grali z drugiej grupy to przeciwnik z najwyzszej polki i tam sie dopiero zacznie prawdziwa gra.
Ręczna to zawsze emocje do samego konca, ale cudów tutaj nie bedzie. Z innych dyscyplin to wiadomo ,zawsze milo obejrze wygraną Polki / Polaka na tak dużej imprezie i mimo ze nie ogladam cały rok np. zawodó w lekkiejatletyce to serce sie raduje i morale idą do góry jak zdobywamy złoto , dla tych paru chwil wlasnie oglada sie niektore finały i dyscypliny - chocby raz na 4 lata


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-14 13:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Ja RIO kątem oka, zwykle jak posiłki robię/jem Małachowski wczoraj fajnie, szkoda, że nie 1
A propos jedzenia, narobiłeś mi smaka na to spaghetti, chyba jutro siądzie
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Długi weekend przeznaczyłem dla najbliższych i było bardzo fajnie, dawno nie spędziłem tak miło czasu
Może nie było do końca zdrowo wpadło znowu trochę %% w niedzielę, wczoraj już zero ale odpuściłem jednak trening.

Była za to dodatkowa aktywność w postaci gry w kosza i siatkę, aż się łezka w oku zakręciła , że nie tak dawno grało się po 3-4 x w tygodniu po kilka godzin i człowiek czuł sie jak młody Bóg,a do tego trochę siłki i jakoś to współgrało.

Fakt trudno byłoby mi utrzymać przy tej intensywności masę mięśniową, ale w przyszłym roku jednak choćby w formie dodatkowych 'aerobów' zamierzam dołączyć granie w plażówkę, byle tylko czuć się w pełni zdrowia, co mam nadzieje uda mi się podreperować w najbliższych miesiącach. Co innego targanie na siłce, co innego aktywność bardziej dynamiczna, myslę ze 1x na tydzień-dwa nie zaszkodzi, bo mi tego mocno brakuje.

W ramach, że wczoraj nie było siłowni zrobiłem chociaż delikatną sesję aerobów w domu wieczorem



Dzisiaj jestem po 2 posiłkach i czeka mnie trening nóg.
Mimo iż weekend nie był sportowy, ani pilnowany z michą (ale bez szaleństw), to dzisiaj z rana forma wydaje mi się , że do przodu.

Fotki to tylko samoj**ki z rączki ale coś tam co raz lepiej prześwituje










Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-16 13:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
No po sylwetce nie widać, żadnych nieczystych aktywności
Bardzo dobrze, że tak spędziłeś długi weekend!
Relaks się przydał, forma świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
dobrze sie robi:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie, ani śladu weekendu . A juz sie zaczynałem martwić, ze tu taka cisza!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
forma dobra,
tylko nieogolonys po tych weekendach :D

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium