SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958376
erwinoos
taka zupa to poezja, szczególnie jak masz dużo żarcia już, u mnie 2 torby ryżu z piersią w takiej formie wchodziły lekko


obym nigdy w życiu nie musiał próbować jeść 2 toreb ryżu na posiłek ale spokojnie tak zjem >100g ryzu niż w normalnej formie, ale wszystko jest do czasu

MARIAN 17
Białka jaj jak otworzysz to w lodowce tydzien spokojnie daja rade;)


dobrze wiedzieć , to się nie zmarnuje


Zakończylem dzisiaj tydzień treningowy. Treningi siłowe były w pon+wt+sr+pt+sobotę, środa całkowity off, a jutro w planach tylko aeroby

Dzisiaj barki + ramiona, bardzo fajny zestaw.



Wyciskanie w 1 ćw robione - i to jest prawda - chyba pierwszy raz w życiu. Kto mnie tam dłuższy czas zna / obserwuje na forum ten zna historię moich przejść z barkami , były długie lata kiedy robiłem na nie tylko jakieś składanki hantlami i to wszystko. Wyciskania sztangą porzuciłem bardzo dawno temu , hantlami pojawiają się od czasu do czasu, ale smith i to zza karku chyba użyty po raz pierwszy.
W sumie w każdej serii lekko zmieniałem ustawienie ławki by jak najlepiej wyczuć ten ruch i sam nie wiem czy mi się to udało, barki się fajnie podpompowały po tych 5 seriach więc coś tam weszło ;) ale czułem ,ze wyciskania zza karku nie miałem od bardzoooo dawna, stawy i miesnie na pewno nie przyzwyczajone do tego ćwiczenia, więc ciezary jak widać niewielkie ale z lekką progresją, te 60kg już w ostatniej serii poszło dość ciężko. Zobaczymy co będzie dalej , najwazniejsze ze nic nie bolało

2 składanka to świetny mix który nie raz stosowałem, w 2b miało być odwodzenie na maszynie (odwrotny butterfly) - niestety nie mam takiej opcji na obecnej siłowni, zrobiłem więc hantlami. Pozostała mi opcja wykonania tego w bramie, bo mam regulowane w pionie uchwyty, a na jednym z vlogów u Emila widziałem jak robił takie pojedyncze odwodzenie z linkami do tyłu , ale jednorącz to trwałoby znacznie dłużej i nie chciałem tak wydłużać treningu. Zrobiłem w opadzie i bareczki fajnie napuchły po 5-ciu takich składankach.

Ramiona bez żadnego problemu, ciężary badawcze. Wąsko też dawno nie wykonywane, jest zapas. Modlitewnik będzie już za tydzień dobrany od początku na stałym ciężarze lub innej progresji bo było też ok.

SKładanka złożona z 4 ćwiczeń na koniec to już niewielkie obciążenia, b.dużo powtórzeń i dobicie łap. OD zaawsz ramiona były u mnie słabą stroną, ale jak widze je napompowane na treningu to nie powiedziałbym że są one obecnie najsłabsze, szkoda tylko ,ze to tak wygląda na treningu


Odnośnie michy dzisiaj -to jak wczoraj dzień MC

Na sniadanie poleciał dzisiaj omlet 'Kreta style' a to dlatego, że takie omlety (prócz jednego składnika o czym za chwilę) robił kucharz na urlopie kiedy byliśmy w Grecji. Jajka + sól i pieprz więc standard, ale wcześniej podsmażał : cebulę, paprykę zieloną i oliwki, do tego wlewał jajka , na wierzch sypał trochę startego sera , chyba parmezan.



Poezja smakowa!
U nas wyjątkowo na wierzchu trochę startego....oscypka rodzice byli 2 tyg w górach na wakacjach i nam przywieźli


To wspomniane wczoraj pulpety z mielonego fileta z indyka. Standardowo w sosie pomidorowym, dość podobnym do tego co miałem we wczorajszej zupce. 1kg fileta starczył dla mnie na 3 solidne porcje (i 3 mniejsze dla Reni ) , dzisiaj dwie - po okóło 200g mięsa ,wleciały ....oczywiście na spodzie jest około 60g ryżu ,bo mniej więcej tyle wypada mi obecnie na posiłek w dzień MC






Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-30 19:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
a dzisiaj chyba spróbuje przyrządzić taką zupkę... przejadł mi się już kurczak z ryżem ...
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Robie sobie taki omlet od paru tygodni, tylko u mnie leci pomidor, papryka, kurczak mistrzostwo świata to jest i można jeść to w opór!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Banan
obym nigdy w życiu nie musiał próbować jeść 2 toreb ryżu na posiłek ale spokojnie tak zjem >100g ryzu niż w normalnej formie, ale wszystko jest do czasu


Jak zrobisz konkretną redukcje i wymęczysz się to będziesz zdziwiony jak łatwo 2 torby ryżu mogą wejść

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A co do ryżu jeszcze, to w Sopocie przećwiczyłem smażony ryż z jajkiem.
Podsmażamy cebule i czosnek (lub dodatkowe jakieś warzywa), do tego wrzucamy ryż i dalej smażymy. Na koniec dodajemy jajka i mieszamy aż się zetną. Też polecam!


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-07-31 07:33:10

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja jeszcze do ryżu polecam zrobić sos sweet chilli- passata pomidorowa, 2-3 tabsy słodzika, chilli, sól pieprz.

Albo zrobić risotto na rosole- czyli ryż gotujemy na patelni na małej ilości bulionu, aż wchłonie wszystko i będzie miękki, dolewając między czasie

Albo ryż na słodko - słodziki, cynamon, kakao, bakalie, nabiał, owoce i jazda

Ja tam po redukcji mogę jeść nawet na sucho haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958376
smażony ryż to wiadomo bajka - wrzucałem już kiedyś opcję jak ten co robią chińczyki w swoich knajpach, bardzo podobne do tego co napisałeś Bzyku ale jeszcze dochodzi dodatek odrobiny sosu sojowego i kurkuma do charakterystycznego zabarwienia = poezja smakowa
ale to wszystko dodatkowa robota, czas , ja nie narzekam na brak bo mam home office ,a mimo to po prostu się nie chce

gienius - jak kiedyś do takiego momentu dojdzie to na pewno nie będę wtedy myślał o zjedzeniu 2 toreb ryżu na posiłek tylko pewnie czymś bardziej smakowitym

wczoraj Renia przygotowała siostrze z okazji urodzin takie cudo, nie ma co ukrywać dałem się skusić na 2 kawałki , więc teraz pokuta i kręcę aero na czczo




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Banan, wtedy własnie docenisz jak dobry może być ryż, zmieszany z owocami + masło orzechowe + ew jeszcze jakaś czekolada lana,albo syrop zero czekoladowy. :D. Renia ma fach w ręku, wygląda kozacko

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958376
BzykuDG
Robie sobie taki omlet od paru tygodni, tylko u mnie leci pomidor, papryka, kurczak mistrzostwo świata to jest i można jeść to w opór!


Łukasz , a kuraka dajesz juz wczesniej zrobione i tylko podsmazasz czy jednak surowego drobno pokrojonego i czekasz az sie zrobi? Bo widzialem ta opcje u Ciebie i tak rozkminialem jak to zrobic. Jak ma byc juz gotowy to sobie zrobie dzis lub jutro wiecej ,pokroje w kostke i na kolejny dzien dorzuce do omleta. Z pomidorow zrezygnuje od zawsze nie trawie ich w potrawach na cieplo jak pizza czy jajecznica ,dla mnie za bardzo wodniste i nie pasuja mi do reszty %) sprobuj sobie takiej opcji z oliwkami jw kosa super, oscypka miec nie musisz to tak przy okazji wlecialo chociaz nie ukrywam ze fajny posmak byl dzieki niemu :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium