SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja ogólnie kilka batonów jadłem i nie podchodzą mi :( albo twarde, albo jakieś gumowe gębe zaklejają albo dziwne w smaku.. i przestałem to jadać wogóle..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Zjadłem sporo batonów pracując przez blisko 10 lat w sklepie z suplami, ale większość to tylko na spróbowanie.
Rzadko które mnie smakiem uwiodły na pewno wspomniane oh yeahy to górna półka jeżeli chodzi o walory smakowe , ale dla mnie tylko wybrane 2 smaki bodajże czekolada-karmel i wanilia-toffee w białej czekoladzie, dość smaczny był też ten w wersji z m&m'sami
Jedne z moich ulubionych do dziś to boostery treca, no ale proporcje B/T/W i sam skład jakościowo na pewno nie są tutaj tak dobre jak ISS, za to smakowo mi bardziej podchodzą i solidny 100g baton potrafi czasem podratować w sytuacji krytycznej.
Z bardzo dobrych mogę polecić jeszcze mr.biga nut to nut - rewelacja smakowo (szczególnie wersja w białej czekoladzie , co potwierdziły setki opinii jak pracowałem jeszcze w Atlecie) .
Scitec słynący z świetnych smaków odżywek, również miał niezłe batony ale na tych nowych co wkleiłem na poprzedniej stronie link - zawiodłem się, takie pospolite mordoklejki za jakimi nie przepadam ,zdecydowanie smaczniejsze są Scitec - Chocopro

Obecnie nie jadam prawie wcale , zamówię raz na jakiś czas 2-3 sztuki by mieć pod ręką

Za to dzisiaj apetyciki już chyba powrócił, na śniadanie poszedł standard owsianka + owoc (105g owsianych, 45g białka + grapefruit)

Teraz wleciało 100g ryżu, 200g indyka, kapusta kwaszona a to wszystko polane odrobiną sosu pieczeniowego by nie było za sucho





Było tydzień temu zdjęcie tyłów, to dla odmiany trochę patyków.
Po 3 solidniejszych treningach w tym roku, wcześniej przerwa od połowy grudnia ze względu na leczone kolano skoczka...








Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-04-21 12:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I tak masz ciągle większe nogi niż ja mimo, że nie trenujesz.

Co za życie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
a Ty masz większe bicki, plecy, głowę i policzki równowaga w przyrodzie musi być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
ps. no i do nóg to nie zawsze trzeba podchodzić na ostro, ze zwierzęcą siłą i agresją , wystarczy trochę spokoju, miłości i oddania, a zobaczysz , że w końcu urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie ma co ukrywać czwórki prezentuja sie bdb.. Mozna pozazdroscic..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Dzięki, mam nadzieję, że je jeszcze poprawię w najbliższym czasie bo trenuje je już co raz mocniej. Fajnie jakby jeszcze coś udało się tam mięśnia dorzucić...

Dzisiaj mega trening barków, odkąd zacząłem je robić znacznie bardziej objętościowo i nie w 2-3 ćwiczeniach jak przez długi czas ,a minimum 4 do 5 to wydaje mi się ,że sporo je poprawiłem.
Oczywiście dalej bardzo uważam, robię sporo taśmy, mobilizacji , nie podnoszę dużych ciężarów bo miałem spore problemy z barkami - jednak było to 2-3 lata temu,gdy równocześnie grałem mocno i sporo w siatkówkę, teraz nie gram już jakiś czas , nic (odpukać) nie boli ,więc mogę je przyatakować trochę mocniej.




Micha dzisiaj już solidna, ostatni posiłek trochę na spontanie ale mocno syty więc już odpuszczę łososia na noc ;)
Odnośnie tego posiłku , wpisałem do dziennika tortille z biedronki, ale to nie do końca to tylko jakiś przepis z ich ostatniej gazetki, z plackami z oferty włoskiej, mięsko miało być też z przepisu (zapomniałem nazwy cos tam na B ,z wołowiny) ale nie było oczywiście tego w sklepie, więc wleciały zamiennie steki minutowe z udźca, całość wyszła bardzo smaczna





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Kierune ==> KIELCE, zaraz wyjeżdzamy

Dzisiaj micha trzymana w 100% , na wyjazd także wszytko odpowiednio naszykowane.
Mocy i energii na pewno nie zabraknie; będzie prócz relacji foto i video w temacie o zawodach w dziale AKiF i na facebooku , relacja live (prawdopodobnie wybrane, najlepsze konkurencje, finał + dekoracje) na naszym fanpage SFD.pl https://www.facebook.com/sfdpl










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ładne kotleciki

Do zobaczenia!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Dzisiaj poszedł zestawik dla wielu ulubiony w tygodniu bo 'dyskotekowy' klatka+bic , do tego brzuch

Kiedyś lubiłem trenować klatkę, do czasu problemów z barkami
bicepsy też lubiłem dobrze przetyrać, do czasu problemów z łokciem
Dlatego teraz łączę te 2 partie razem by jakoś o tych problemach zapomnieć i na ile mogę to je dobrze przetrenować




Trochę video obiecuję powrzucać w najbliższym czasie aby dziennik nie umarł, dziś krótko- specjalna dedykacja dla placka







Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-04 17:28:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium