SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ostro się dzieje ,asortyment ładny , Gira dowalona , co to będzie na ustawce :o
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to do lata pośladami będziesz zamieniać węgiel w diament?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Kurde już nie pamiętam kiedy brałem jakoś gotowa przed treningowe. Weź tam Banan coś dobrego na ustawke xD mi zazwyczaj 30mg Tussi 400mg kofeiny i styka więcej nigdy nie próbowałem a zawsze wchodzi ten fokus po tym i nie ma żadnego zjazdu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
MARIAN 17
Kurde już nie pamiętam kiedy brałem jakoś gotowa przed treningowe. Weź tam Banan coś dobrego na ustawke xD mi zazwyczaj 30mg Tussi 400mg kofeiny i styka więcej nigdy nie próbowałem a zawsze wchodzi ten fokus po tym i nie ma żadnego zjazdu ;)


Mam otwartego, swojego starego bombshella to nie bierz nic innego przed , zobaczysz sobie jak działa
Ja teraz to lecę 8mg sally, od wczoraj 1 kaps tego slim fx i mogłem góry przenosić, zobaczymy jak będzie dalej.

Chociaż dziś przed cardio rano, ten sam zestaw i była poezja. Wypociłem przy okazji z 2l ale jeszcze pozniej wrzucę krótkie podsumowanie dnia , to napiszę coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
50 min cardio - z rana ,odhaczone

Na szybko wczoraj szykowałem sobie posiłki na dzisiejszy dzień LC, z ciekawości później wbiłem w fitatu 3 z nich i ....
Zakładałem ,ze mam około 100g T w dni wolne, a tu tylko z trzech posiłków wyszło mi ponad 130g T
Owszem trochę w drugim z nich, mnie lekko poniosło bo dałem 200g smietany 18% ale i tak muszę się w końcu wziąć za siebie z tym makro , bo tracę pewnie przez to sporo ;)

Tak więc wleciało po aero:
1. 50 g izolatu

2. Omlet z salami do pracy (tutaj tez fatu nie było mało )


3. 'pudding' wlasnej roboty z 200g smietany 18%, wpi, twarożku 200g bez laktozy, orzechów laskowych, migdałów i czekolad gorzkiej 95%


4. twaróg - zrobione ponad 0,5kg , zjedzone minimum pół


Coś wieczorem miało wleciec B+WW ale z racji tej spore ilosci fatu, raczej wypije tylko znowu szejka ;)

a to wrzucam tak w ramach ślinienia się




Rozważam aby pogadać z gościem od tego pastrami, zebrać chętnych na zamówienie i z racji iż ustawkę zaczniemy później niz zwykle (14 , a nie 12) to można byłoby przed treningowo wszamać sobie po pastrami
Mysle,ze przy 'hurtowych' zakupie mozna byloby liczyć na jakiś rabat i mam nadzieje również dowóz do mnie, do sklepu ;)

Jeszcze to musze przemyslec i pogadac z wlascicielem Zestawu Obowiązkowego




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Sztosik te pastrami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Miałem właśnie pisać że chyba zacząłeś testować restauracje pod ustawke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Jajkowe posiłki z reguły nie mają mała tłuszczu, a jeszcze jak dodasz salami i inne dodatki to tłuszcz tylko wzrasta, prawie wykładnizo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Domino - nie, nie mam czasu na testowanie restauracji Za to ZESTAW OBOWIĄZKOWY jak nazwa wskazuje, to pozycja obowiązkowa. Na co dzień food truck (od paru dni również lokal) , żadna tam restauracja , a żarcie lepsze niż zapewne w większości z nich

Jaki dzisiaj wszedł trening - to nie mam pytań
Właśnie kończę potreningowy i jeszcze mnie nosi ;) Nie wiem czy to zasługa Slim-FX, czy reszty nowych rzeczy, albo po prostu zbieg okoliczności ale jest od 3 dni petarda.
Waga dzisiaj rano 81.7 kg (od wczoraj 1.3kg w dół) jak tak dalej pójdzie to faktycznie zjadę poniżej 80 , chociaż na treningu jak zaczęło nabijać, to wydawało mi się, ze bliżej do 90 kg Pas również w dół i rano było to już 82,5 cm



Mega focus, szybkie tempo, świetna pompa, całość treningu - 50 min ,do tego na koniec interwały i cardio. Jednym słowem - idealnie.

Micha:
Wbiłem znowu do fitatu - trochę poszalałem na śniadanie, ale jakoś chodziły za mną ....parówki
Poza tym wyszło już prawie , tak jak chciałbym by było 250g B / 70g T (tutaj będzie mniej) / lekko ponad 300 g WW

1. śniadanie mistrzów


2. przed treningowy makaron, polędwiczka wieprzowa, sok z buraków


3. po treningu 250 g banana, 120g ryżu , 60g izolatu sfd o smaku snickersa (świetny )


4 i 5. jak 3 ,bez soku ;)


Również zamarynowałem 1,5 kg karkówki , która wleci w najbliższy dzien wolny - jutro lub w niedzielę






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Czemu i ja tu wchodzę na redukcji? Fajnie że wychodzisz na prostą po kontuzjach i zrobisz ta formę ;) Niby nie masz czasu na testowanie ale dwa dni wcześniej ten byłeś na śniadaniu z młodym WC restauracji ;-p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium