SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
domino1664
To już tylko 54 dni? trzeba przycisnąć trochę jeszcze. Banan zapowiada się u ciebie poniżej 80 kg i poniżej 80 cm. Trzymam kciuki !!!


Wolałbym nie widzieć już na wadze '7' z przodu ale w pasie jak najbardziej tak

prz1993
Odliczanie jak do MR. O Ale sam się jaram, czekam jak kiedyś na zawody A u Ciebie Kuba wstydu już nie ma, a będzie tylko lepiej.


no a jak, mały łódzki , dwudniowy , zjazd dzików i sarenek zrobimy, więc trzeba odliczać
co do formy, musi być lepiej, muszę tylko jeszcze się trzymać jakichś założeń - liczę na to , że się na dniach uda do Ciebie podjechać, cos tam razem machnąć

FighterX
Nie pamiętam kiedy miałem mniej niż 80cm w pasie ale też nie wiem kiedy ostatni raz stosowałem "spalacze".


ja pamietam kiedy miałem poniżej 80 cm, na koniec zeszłrocznej redukcji - i to tylko przez parę dni

co do spalaczy - ja je traktuje jako produkt przede wszystkim energetyczny na trening, nie stosuję od dłuższego czasu żadnych przedtreningówek, tylko monopreparaty i jakiś termogenik do tego (i też tylko naturalny, a nie żadne mózgotrzepy z dmaa, yohą i innymi dodatkami - mam nadzieje,ze na stałe się z tego wyleczyłem).
Poza tym z ciekawości zamówiłem taki ziołowy produkt na m.in zbicie kortyzolu, a takze 11-oxo , które mam sprawdzone na sobie już 2 x , bo na bank kortyzol jak zawsze u mnie ponad norme sporo - chociaż to jeszcze na dniach zbadam dla pewności, jak jest niżej ,to zaraz dolne rejony brzucha poprawiają się wizualnie

MARIAN 17
talia jak modelka :D

54dni....yebnie szybko ;)


zapieprza jak nie wiem co, niedawno był ponad 70 , teraz już niecałe 2 miesiące, ani się objerzymy będzie miesiąc, a potem wiadomo bps i te inne cuda


Dzisiaj super dzień od rana, cały poświęcony dla Synka - nie mam za dużo takich okazji , ostatnimi czasy.
Niebawem lecę z nim na 1 zajęcia z piłki nożnej - zobaczymy czy mu się spodoba,, a w sobotę do akademii małego wojownika, którą w Kuźni prowadzą wybitni trenerzy sztuk walk. Niby od 3 lat, ale Franek jest taki energiczny, że chcę aby spróbował wyszaleć się gdzieś dodatkowo, a nie tylko w domu

Wieczorem za to musi wlecieć konkretny trening barków z ramionami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Wlecial naprawdę dobry trening, chociaż pod koniec czułem się nieźle wypruty, miałem odpuścić interwały ale mega się cieszę,że tego nie zrobiłem. Chociaż na treningach nie zamierzam się obijać.
Trochę mało zjadłem dzisiaj do wieczornego treningu i to pewnie dlatego. Dopiero PO nim władowałem ok. 150 g węgli i 50-60 g białka , wtedy poczułem się lepiej



Śniadanie dzisiaj na mieście, dla mnie bagietka z rostbefem i jajecznica z bekonem i szczypiorkiem. Towarzyszył mi Franek, który wszamał też prawie całą jajecznicę





Później wleciało 200g fileta z indyka w formie pulpetów i bigos , bez węgli


Sok z buraka , przedtreningowy mix supli i pojechałem na siłkę około 19


Niedawno wpadł potreningowy


Powinien jeszcze wlecieć jeden posiłek ale raczej padnę zaraz w kime ;)

Grało dzisiaj dobrze na treningu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Franek wie co dobre to się nie szczypie na porcje 4Kids
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Jajki najlepsze!


Zmieniony przez - FighterX w dniu 10/16/2019 9:27:20 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Franek je wszystko, od małego Renia karmiła go wszystkim po kolei, oczywiście - tym, co odpowiednie dla danego wieku i obecnie nie wybrzydza. Najbardziej lubi jajka ale nie pogardzi np. pastą z awokado, czy zwykłą kanapeczką z serem żółtym, czy różnymi warzywami, zupkami, obiadkami. Oczywiście coś słodkiego też wpadnie od czasu do czasu, tym bardziej, że na co dzień ma kontakt z dziadkami , a u drugich jak bywa z reguły w weekend, to też zawsze coś wpadnie ;)

Do mnie zajechały nowe zabawki

- w miarę delikatny termogenik, bez bardzo mocnych stymulantów
- fajny wynalazek z tej samej firmy; na zbicie kortyzolu i ogólnie wspomagający odchudzanie
- 11-oxo na zbicie kortyzolu
- kolega dorzucil mi też trochę sampli no i czuję, że już dzisiaj wrzucę coś na test, po takiej przerwie od mocniejszych pre , to ładnie powinno poklepać










Spalacz będzie leciał od rana 1-2 kaps , oraz przed treningiem / cardio 1-2 kaps

LeanFX - 1 kaps rano na czczo, 1 kaps po treningu, 1 kaps na noc przed snem

11-oxo - startuje od 300 mg czsyli 3 kaps dziennie

Dzisiaj zrobiłem badanie kortyzolu z rana, powtórzę je za około 25 dni - zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tylko mocno zawiąż buty przed testem tych pre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Widze mocna batalia wjezdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Co za trening
Nie wiem czy to sama wizja, że coś nowego pojawiło się w suplementacji, czy ten SLIM FX (1 kaps) w połączeniu z 8mg sally - tak zadziałało, ale nie wnikam. Chcę tak codziennie Mega trening, pozmieniałem go w trakcie lekko i dodałem w końcu coś na tyłek. Tym samym rozbiłem składankę złożoną z 3 ćwiczeń na koniec, na dwie po 2 ćwiczenia - strzał w dziesiątkę, to wchodzenie na podwyższenie masakruje moje uda. Serio nie potrzebuję w tej chwili żadnych siadów

Wstyd to może pisać ale hip thrust robiłem po raz pierwszy i to na maszynie , bo ze sztangą to muszę jeszcze z kimś skonsultować i zacząć robić od początku dobrze. Jednak ta maszynka i zaledwie 5kg na stronę zrobilo robotę Oczywiście będę starał się dokładać tempo wydawało mi się , że niezłe , a zeszło i tak sporo, na koniec jeszcze 35 min cardio i tym samym byłem ponad 2 h na Kuźni (dawno się to nie zdarzyło). Jednak czułem się tak dobrze, że mógłbym tam siedzieć jeszcze kolejne kilka godzin

Wspomniana maszynka na pośladki ;)




Jeżeli noga po treningu i cardio jest poprążkowana, to chyba dobrze?


Trening:


Micha:
1. Śniadanie


2 i 4. Kotlety z piersi indyka + ryż



3. Po treningu ryż 100g , banan , ananas i 60g izolatu SFD





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Noga jak zawsze mega wyglada , to tylko mi odrazu sie zalewa i kloc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium