SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
tam cenowo jest bardzo spoko, nie wiem jak loty z pl, ja place z irl, przelot za 1 osobe w 2 strony 120-160euro max a tydzien w srednim hotelu, z walsna kuchnia, basenami w maspalomas, niedaleko plazy(5-10minut piechota) to koszt 400-600eu za calosc. zarcie w sklepach tam zawsze po taniosci, alko w pubie za podwojna wude tanio a leja jak potrojna oczywiscie da sie znalezc zakwaterowanie taniej nawet sporo ponizej 300euro, jakies bungalowy, bus prywaciarz z lotniska to koszt 20eu w jedna strone pod sam hotel. autokar wychodzi taniej jak sie jest we 2, tylko trzeba czekac az porozrzuca wszystkich, bo autokar z tego co pamietam to koszt 4-6eu, parki wodne sa i dojechac mozna do nich autobusami tez jakos za 3euro za leb... 2 lata temu bylem pod koniec pazdziernika, to chmur bylo sporo wiekszosc czas ale slonce tak nap*****la, ze sie przebija, no i goraco tez jest ze makabra czasem, 2 bronxy na plazy w taka pogode i juz bomba sie wlacza
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
hahaa no Marian bez kitu , wczoraj na takie opinie wpadłem kilka razy "śniadania monotonne, nie każdy jest rudym anglikiem by jeść codziennie jajko z bekonem" i ciągle coś podobnego , jakoś w życiu byłem w wielu hotelach i nigdy , nigdzie nie było tylko samego jaja, ale na pewno uwierzę w taką opinię jakiej 'grażyny' czy innego 'janusza' ,ze wlasnie tam , byly tylko jaja cały tydzien )))


Dawid dzięki za info, ogólnie Kanary super opcja, ale lot jednak trochę dłuższy i godziny w tym terminie głównie nocne, a to nam nie pasuje, musze czekac jeszcze troche az Mały urośnie, będzie wtedy łatwiej, z 2 latkiem to nie wszystko wygląda tak prosto , jak się wydaje

Te hotele co wrzuciłeś to nie dla biednego admina SFD
Szczególnie teraz, jak to będzie kupno wycieczki w biurze. Już za rok może chcę polecieć na własną rękę, bo wiadomo będzie sporo taniej.
Trochę poszperać w lotach, miejsca znaleźć w necie, itd. Jednak to muszę na spokojnie ogarnąć, a nie na hura :)

Chyba wybiorę https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g666312-d289546-Reviews-Hotel_Atlantis-Kos_Town_Kos_Dodecanese_South_Aegean.html ten bo już nie mam do tego głowy, Kos jako wyspa od dawna mi chodziła po głowie, ostatnio byli znajomi i mówili , że jest świetnie bo nie za mocno skomercjalizowana , jak chociazby Kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
z opiniami, to wiadomo, ze kazdemu nie dogodzisz, ktos cie wk***i i obsmarujesz wszystko o byle gowno... ze posciel krzywo, ze mrowki, ze cos tam, dlatego ja zawsze patrze na srednia ocen i poczytam troche pozytywnych i troche negatywnych i czy sie pokrywaja, co do sniadan, to jak marian pisze, ludzie widza wszedzie problem, mysla ze pojechali i zabulili to beda ich nosic ba rekach, czerowy dywan jak wysadzi grube dupsko z busa i jeszcze kawior beda serwowac za 5eu oplaty za dzien
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pierdziel Grecję, poszukaj Turcje ale nie te Antalye, Alanye ale np okolice Bodrum, spokojniejsze opcje niż w/w wymienione . A te opinie Polaków co to na co dzień martadele z ziemniakami je, a tam Pana zgrywa to żal.pl.


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2019-08-08 13:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
a co z Grecją jest nie tak? Byłem i wspominam rewelacyjnie

Lord - lepiej tego bym w słowa nie ubrał, ale cebulactwo jest wszędzie, czy to na co dzień ,czy na wyjazdach - gdzie uwydatnia się podwójnie u niektórych %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Sam byłem Grecji dość dawno ale spotkał się z opiniami kilku znajomych i zgodnie twierdzą, że jeśli chodzi o hotele, wyżywienie i animacje to Turcja wypada dużo lepiej niż Grecja w ostatnich sezonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Wróciłem z treningu, który poszedł bardzo fajnie (poza ...znowu, lekko bolącym nadgarstkiem), zjadłem przed chwilą 170g ww i 60g b w postaci ryzu+owoców+pro whey'a i w dobrym humorze idę spać

Kolejny solidny dzień za mną, jestem zadowolony, bo widzę po sobie jak zaczyna to fajnie się zmieniać na plus.
Moje żyły znowu mają żyły Uwielbiam ten stan, gdy jest ich wszędzie co raz więcej, to przed treningiem (na treningu była petarda nabicie, pompa, okablowanie - wierzcie na słowo ) Wylot zaklepany -> KOS Atlantis , zostały 2 tygodnie, czy coś się jeszcze poprawi - myslę , że tak


sorry za bałagan w tle, spontanicznie cyknięte foto

Trening dzisiaj klatka+plecy , z naciskiem na plecy (docelowo) ale póki co to bardzo asekuracyjnie do nich podchodzę, więc na razie bez mocniejszych ćwiczeń typu wiosłowania sztangą, hantlem czy MC:

1. Wiosłowanie w oparciu (dzis hammer low row)
12x40 c / 10x50 / 10x60 / 8x70

2a. Jakieś podciaganie 10/8/6/6/6 (dzis chwyt neutralny)
2b. Wyciskanie sztanga skos 20/15/12/12/12 + drop w ost. serii
10 powt + 20x30 kg
8 powt + 15x40 kg
6 powt + 12x50 kg
6p.+5kg + 12x50 kg c
6p.+7.5kg + 12x50 -> max x40kg

3a. Jakieś ściąganie 5x8 (dzis szeroki nachwyt do klatki)
3b. Jakiś wycisk (hantle / hammer / maszyna) 4x10 (dzis wide chest hammer)
3c. Jakieś rozpiętki 4x12 (dziś power-fly skos 15st)
8x35 + 10x40 + 12x10
8x40 + 10x40 + 12x10
8x45 + 10x40 + 12x10
8x50 + 10x50 + 12x10
8x55


Trening w bardzo szybkim tempie od 2 superserii, bo bym się nie wyrobił z interwałami i wyciszeniem, na szczęście się udało:
+ 8x15/45 orbitrek (interwał)
+ 12 min cardio
wzmacnianie core na początku treningu

Micha dzisiaj mocniej podładowana:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
widac na foto, ze dziecko w domu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
TomQ-MAG
widac na foto, ze dziecko w domu


Haha to samo chciałem napisać, pewnie 5min wcześniej było sprzątane

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
no wlasnie niesprzątane już z kwartał bo to przy tym małym Szogunie nie ma absolutnie sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium