SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
pffff,oldsql...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
-blinG-
pffff,oldsql...





Siłownia faktycznie "old-school'owa", ale najlepsze w tego typach filmikach są "mistrzowie drugiego planu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Czas wrócić do rzeczywistości

Na początek pomiary, dzisiaj rano waga 86.0 kg i 89 cm pas
Czyli po kolejnym wyjeździe urlopowym troszkę w górę, ale nie ma tragedii.
Między innym dlatego, że poza sporą ilością jedzenia i (znowu ) %%%, także codziennie, coś robiliśmy.
Jestem pozytywnie zaskoczony, jak dużo udało się zwiedzić z Frankiem na 'pokładzie'
On naprawdę dużo spacerował lub był spokojny w wózeczku lub nosidle. Dzięki temu było aktywnie.

Łącznie w ciągu tygodnia zrobiliśmy z buta blisko 150 kilometrów , tutaj przykładowy jeden dzień i wycieczka:



Mimo wszystko, nigdy więcej w sezonie w te rejony Jako fan gór, jeżdżę tam z reguły we wrześniu, teraz nie było wyboru. Istna tragedia ile tam jest ludu (w tym od groma muzłumanów - czego nie było wcześniej, podobno od około 3 sezonów jest ich co raz więcej, czułem się jakbym był w Arabii czasami, a nie Zakopanem )
Termy Chochołów - tak polecane przez wiele osób, niestety dla mnie słabiutkie. Wydaje mi się, że lepsze mam 1h drogi od siebie w Uniejowie ale na moją opinię może mieć wpływ fakt, że było tam tyle ludzi, iż przechodzenie pomiędzy czymkolwiek, było nie lada wyczynem miałem jechać na sprawdzoną Tatralandię, ale odpuściliśmy ten pomysł , również z powodu - bankowo - natłoku ludzi.


Dużo lepiej było po stronie Słowackiej: cisza ,spokoj, blisko od granicy - wybraliśmy się na 2 traski do Doliny Jaworowej oraz Szczyrbskie Jezioro. Już w głowie mam(y) kolejny wyjazd i tym razem, tylko i wyłącznie zwiedzanie słowackiej strony. Bo jest o niebo lepsza pod wieloma względami, poza tym na polskiej już większość widziałem, a tam można jechać nawet w środku lata i ludzi 100x mniej niż u nas.

Troszeczkę fotek z wędrowania:










No i oczywiście nie może zabraknąć jedzenia, ale to tylko mały % całości, w knajpach często było bardzo ciemno i fotek nie robiłem






Ze zdwojoną mocą wracam do pracy, obowiązków dnia codziennego i mam nadzieję -> małego reżimu treningowego.
CEL to zrzucić 9 cm w pasie w ciągu 7 tygodni, bo potem lecimy na plażę wygrzewać dupki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Urlop chyba książkowy . Mega widoki, smaczne jedzenie i inna aktywność, niż na co dzień. Dla mnie idealnie!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Piekne widoczki !!! Jeśli chodzi o cel, to działam z Tobą, zawsze to jakaś dodatkowa motywacja będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Miałem podobną opinię co do Muzułmanów. Od zatrzęsienia.
Mi się termy w chochołowie podobały przyznam, ale byłem w godzinach otwarcia, może dlatego
Fajnie że jako tako pogoda dopisała, no i 150km to już bardzo fajnie w 7 dni.

Plany zacne, to nic tylko brać się do roboty
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Najważniejsze że pogoda dopisała ;) A fotek jedzenia to pewno nie zdazyłeś zrobić bo za szybko znikało :D

Wiesz Kuba ja wziałem Twoje słowa do serca i szlifuje formę na tego 24 jak wpadniesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A co tego 24 się dzieje, bo ja 40 kończę akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ustawka treningowa sfd w Oświęcimiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
MARIAN 17
ustawka treningowa sfd w Oświęcimiu ;)


Oooo, jak zwykle ustawki ostatnio kolidują z moimi prv planami :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium