SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Kuba wszystko idzie w dobrą stronę i widać, że sylwetka się poprawia. Tak trzymaj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
tomaszS
"Mini powrót, niby dieta, mini cut" a ja taką firmę robiłbym pół roku
I jeszcze wszędzie zamiast mini pisalbym "maxi powrót, full powaga, dieta 100%".

Jakoś mi to nie idzie ostatnio. Któryś sezon bez dobrej wycinki - słaba wola. Owoce smakują, lody, grille i potem efektów nie ma.

Kuba powodzenia.
Trzymam kciuki bo wiem jak możesz wyglądać i jak widać szybko Ci to idzie.


Jakoś rok temu grille, %%% i nie tylko nie zepsuły mi redukcji. Tylko ja zap*****lałem , dosłownie zap*****lałem max wtedy i nawet jak podjadłem, jak pofolgowałem, jak dostałem op****** od Przemka :* - to po prostu dzień później robiłem jeszcze mocniejszy, intensywniejszy trening , był ogień

Praktycznie bez dni wolnych - bez aktywności fizycznej, teraz mi tego mega brakuje; Jak rok temu 5x w tyg siłowy + 1-2x cardio w dnt nie były żadnym problemem, tak teraz od ponad 5tyg nie było sensownego treningu siłowego. Nogi to już nie pamiętam kiedy zrobiłem , tak mocniej, tak by trochę bolało, bym przez kolejne 2 dni przy siadaniu na klopie - przypominał sobie te kilka serii wykroków czy siadów ,przez które mam takie domsy tego mi najbardziej brakuje

więc muszę się cieszyć z faktu, ze od samego delikatnego cardio i powrotu do jakiegoś wysiłku w ogóle trochę się zmienia, cudów nie będzie
już za 4 dni wyjazd na tydzień urlopu , na Mazury - ale zamierzamy się tam ciągle ruszać, mam nadzieje,ze chociaż jakieś burpees czy coś w tym stylu będę mógł tam już robić, to chociaż tyle dobrego

też wiem , jak mógłbym wyglądać - nawet za te 2 miesiące, solidnie przepracowane
ale nie przepracuje ,bo przede mną ponad 2 tyg urlopu i zapewne dwa wyjazdy , bez siłowni
może to jednak wyjdzie na dobre, jeszcze się mocniej podleczę i chociaż od sierpnia przez około 6 tyg powalczę o jakąś tam formę ,bo po 16 września trzeba lecieć ,gdzieś za granicę


dzisiaj - świetny dzień za nami, dużo atrakcji, dobrego jedzenia, odpoczynku i relaxu - tego mi było trzeba, akumulatory podładowane świetnie, teraz tylko 3 dni pracy i chiiillllout na Mazurach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Spokojna glowa, Kuba! Nie zawsze musi sie byc w best formie- najwazniejsze jest byc po prostu szczesliwym, w czymkolwiek i gdziekolwiek sie robi A jestem przekonany, ze tak wlasnie bedzie z rodzina na urlopie, nie wazne czy z 6pakiem, czy bez Tak jak tez piszesz, zdrowie sie bardziej naprostuje, to i na jesien/zime wrocisz do sylwetki, a potem do kolejnego lata na spokojnie bedziesz dokladal czysta mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Nie no fajnie się poprawia sylwetka :)
Ale tak jak Czwaj mówi, najważniejsze to być szczęśliwym :) Bo przecież o to chodzi w życiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Panowie - ja szczęśliwy jestem od dnia narodzin a już tym bardziej odkąd mam swojego małego 2 letniego Skarba i kochającą Żonę obok Oni są dla mnie najważniejsi i dzięki nim praktycznie nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne. Wszystko co nadprogramowe to po prostu fajny bonus , mam na myśli jakieś sprawy służbowe, materialne, czy pierdoły typu 'forma'

Poza tym patrzcie.
Kto nie byłby szczęśliwy? Skrót z 3 dni , chociaż to nie wszystko bo było więcej atrakcji







Zdjęć rodzinki wstawiać tutaj nie będę, a przyćmiłoby to wszystko powyżej

Dzisiaj roboczo, ale w planach jest wizyta na siłowni późnym wieczorem - pewnie około 22
Jutro zapowiada się wycieczka służbowa do Opola , o czym dowiedziałem się niedawno ;) ale potem tylko środa i Mazury welcome to powrót na 2 dni i chyba drugi kierunek , jaki obierzemy w PL to będą ukochane polskie Tatry
Może już Franek da radę wejść z nami na jakąś Gubałówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
I tego się trzymaj rodzina to siła ale i gust growy masz dobry
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dobrze czytać, że wszystko się układa i jesteście szczęśliwi, podczas gdy jak się obserwuje to wszyscy tylko narzekają i nie doceniają tego co mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
oby na Mazurach nie było tyle komarów co u nas bo maskra :D

a gdzis druga połowa sierpnia jakaś sobota wpadnie Ci wolna ?;) jakiś trip na Ośw :D albo sobie weekedn na molo zrobicie, eneryglania itp ;)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-07-08 15:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
I tak ma byc :) - jak jest dobra energia dookoła to wszystko zawsze lepiej się układa . Gra kozacka ale Xbox lepszy ehhehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
MARIAN 17
oby na Mazurach nie było tyle komarów co u nas bo maskra :D

a gdzis druga połowa sierpnia jakaś sobota wpadnie Ci wolna ?;) jakiś trip na Ośw :D albo sobie weekedn na molo zrobicie, eneryglania itp ;)



Komarów pewnie wszędzie jest sporo, a już tym bardziej na Mazurach Chociaż odkąd zainwestowałem w solidne moskitiery w domu - problem zniknął

Co do sierpnia, raczej na pewno cały w pracy.
Pracownik na sierpień wybiera praktycznie cały swój urlop, bo kupił mieszkanie i czeka go remont itd.
Któryś weekend powinienem mieć wolny, ale nie wiem na ten moment nic więcej i raczej na 100% nie ruszę się nigdzie dalej po wycieczkach w lipcu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium