SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
przy pewnym oblozeniu kalorycznym, nawet apetizer nie pomoze%) bo psychika jest juz przejedzona hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
No ciekaw jestem czy to faktycznie działa, ale sam widzę po sobie, że na pewnym etapie jest blok i już jest później na siłę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
ja tak mialem juz powyzej 700g wegli na dzien%) na sama mysl jest juz problem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
TomQ-MAG
ja tak mialem juz powyzej 700g wegli na dzien%) na sama mysl jest juz problem


Panie to i tak chodzisz w innej lidze, ja jak mam 500g to już mam biedę przejeść

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
jak ja wam zazdroszcze tego braku apetytu ;) :D u mnie było 900g i wchodziło teraz kurde 620g i ssanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
To panie kolego zazdroszczę tego ssania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
ja nie, bo ja niejadkiem jestem i mnie meczy sam proces jedzenia%) nawet jak jestem glodny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
strasznie zazdrośni tu jesteśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
prz1993
Mi te Mk nic a nic apetytu nie poprawiło. A z 2 firm brałem, na pewno nie lipa. Chociaż jak patrzę na Twoją miche, to nie wiem jak możesz nie mieć apetytu


Wrzuciłem jednak, bo mój pracownik bierze od jakiegos czasu i mowi ,ze nie moze się powstrzymać od jedzenia, takie ssanie ;)
Biore 4 dzień chyba, 1 kaps po śniadaniu i faktycznie (albo sobie wkręcam) ale żreć się chce znacznie mocniej, niestety ciągnie na wszystko łącznie z kanapkami z czymkolwiek, słodyczami itd więc nie wiem czy to mi wyjdzie na dobre ale czegoś chciałem spróbować, mam z pro nutrition i na razie jestem mega zadowolony (jakby ktoś szukał takich rzeczy, taniej niż na necie - piszcie mam swoje źródła heh)

Ciężko mi oceniać inne efekty, ale moze po 30 dniach bede mogl napisać coś więcej, bo na razie też tylko 1 trening za mną odkąd to wrzuciłem, w sobotę bardzo dobrze weszły barki z łapami.
Dziś cały dzień w pracy więc odpada mi trening, ale jutro wlecą nogi.

Mariusz Przybyła zdobył ZŁOTY medal i w końcu został MP



Odwiedził mnie dzisiaj z pucharem co widać na załączonych obrazkach.
W środę podeślę mu pomiary i będziemy myśleć co dalej, ogólnie na treningach ciągle do przodu (siłowo), brzuch coś wyyety bardziej ale w weekened zarlem jak poj**any i wlatywało wiele śmieci i rzeczy, których na co dzień nie jem w ogóle (stad moja wstepna opinia o tym mk-677 ,ze cos jest na rzeczy)

Tak czy siak powoli robię swoje, stan nóg na chwilę obecną, rano na czczo z wczoraj:


Prążki dalej się przebijają, a jakby wewn część uda troche się poprawiła - ale mogę sobie tylko wkręcać, w sumie na razie wpadło tylko kilka treningów od Mariusza na nogi, a prawie tyle samo fizjoterapii z kolanem ;)
Jednak dzięki niej mogłem isc na siatkówkę po 5 mc-ach przerwy i mam za sobą 2 gry. Póki co nie bede grał cześciej niz co 2-3 tyg i czekam na lepszą pogodę, by w końcu sprawdzić stan kolan na siatkówce plażowej - oby było lepiej.

Odnośnie michy dam tylko to co się nadaje do publikacji z ostatnich dni
- pasta jajeczna


- jem ostatnio mniej mięsa, nawet postanowiłem sobie ,ze 1dzien w tygodniu bedzie bezmięsny, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) jak juz leci mieso to robie jakis gulasz by miec na 2-3 dni z glowy, ostatnio wieprzowa szynka + łopatka, a dzisiaj mam z ud indyka



śniadanie w knajpce 'Spółdzielnia' na offpiotrkowska, polecam rewelacyjne




ps. co do wcześniejszych wpisów - to ja Wam zazdroszczę apetytu, bo ja jedynie na tłusto to mogę jeść dużo ,ale już węgli na poziomie dzien w dzień 300-400g to nie dla mnie i jak tu dowalić mięsa? zobaczymy , moze jakis minicut wpadnie i nakręci się jeszcze mocniej apetyt na kolejny etap masy, musze pogadac z Mariuszem jak on to widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Nogi w eleganckiej formie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium