SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Zależy co kto nazywa problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
mi dość często nie chce się jeść, po mocniejszych (z geranium) pre workoutach, więc to raczej nie przypadek, ale np. na riddicku tego nie zauważyłem, bombshell dużo mocniej; wtedy zamiast wrócić do domu i pierwsze co zjeść ze smakiem posiłek, czesto robie to 2-3h pozniej; oczywiście moge w siebie wmusić albo zjeść szybko na siłowni wtedy jakos lepiej idzie, ale jak już jestem na chacie to czasami zjem za późno, u mnie to jedyny minus takich , bo tak poza tym reaguje bardzo dobrze na tą substancję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
To trzeba sięgnąć na redukcji choć kiedyś miałem do czynienia z 1.3 i nieciekawie wspominam. Zjazd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
u mnie nie ma problemu z mocniejszymi zabawkami i apetytem
tak samo nie ma problemow ze zjazdami, chyba ze faktycznie "na sile" bym przesadzil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zjazdów nigdy nie miałem, ale po niektórych specyfikach się dziwnie na treningu czułem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
kolejne dni minęły, jakieś treningi wpadły już nawet nie pamiętam co robiłem w niedzielę nogi dość szybko, a wcześniej chyba były barki
mam nadzieję, że lada chwila będzie to wszystko trochę bardziej usystematyzowane :)
póki co micha na jutro zrobiona i czas na regenerację

ostatnio głównie pieczone mięsiwo, ale niedługo zacznę jeść mniej tego typu rzeczy, spróbuję więcej gotowanych/ może na parze oraz ryb, przynajmniej taki mam plan - może uda się go zrealizować






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
chyba cały czas trzymasz się "trybu" jedzenia niskiego low carb w DNT i high carb w DT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
te Twoje mięsa pieczone to zjadam oczami zawsze ja w weekend zrobiłem sobie wołowinkę duszoną, pyrkała się ze 4-5h.... w ustach się rozpływała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
DJ_DoDo
te Twoje mięsa pieczone to zjadam oczami zawsze ja w weekend zrobiłem sobie wołowinkę duszoną, pyrkała się ze 4-5h.... w ustach się rozpływała
Ja mam to samo - z jednej strony lubie wpadać do Kuby na dziennik i popatrzeć a z drugiej strony krew mnie zalewa jak widzę jego podboję kulinarne :D- szczególnie teraz jak 2400kcal :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium