SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Trening:

Ostatni taki sam 29.11.2017 - tutaj



Ogólnie jechałem na siłownię z bólem głowy, który złapał mnie około południa i nie chciał puścić, ale jak to często bywa na treningu wszystko minęło i było bardzo dobrze, a teraz głowa nie boli

1 - w wiośle dodane delikatnie w 3 i 4 serii, zakończenie dropem bo trochę mi brakowało, ogólnie siłowo jest całkiem ok ale czuję, że lewa ręka (czyli ta od nadgarstka) ma słabszy chwyt
2 - bardzo dobra składanka ale to wiosłowanie na tyle powtórzeń po ściąganiach to jest konkretnie pompująca sprawa głównie dla przedramion zwiekszyłem w wiosle w kazdej ciezar 3-4 seria ciężko, sciaganie łatwiej i bedzie mozna cos na pewno dorzucić na następnym
3 - znowu progres w MCNPN , każda seria dorzucone, w uginaniach też próbowałem gdzie się dało
4 - w tej składance spróbowałem 'narciarza' zrobić stojąc , co pisał Marian ostatnio , że ktoś u niego tak robi - i muszę przyznać , ze o wiele lepiej mi się to robiło i jeszcze fajniej czułem pracę tylnego aktonu , dzięki Mariano , ogólnie cała ta składanka jest świetna , po boku i tyle barków , jak wejdę na te jedyne 3 serie na biceps to siatka żył na całej górze ostro motywuje i też staram się coś dorzucać w tych młotkach ale przy bicku mocno uważam na nadgarstek i chyba na razie pozostanę przy obecnym ciężarze, bo lekko nie było

Micha

1. Omlet


2. Mięsko + kapusta


3. po treningu


4. Mięsko i trochę kaszy gryczanej



Na tym nie koniec, coś jeszcze wleci ale na wieczór.

Jutro off od siłowni , muszą wpaść aeroby,oby udało się rano wstać i je ogarnąć. W piątek za to dowiem się , czy coś idzie do przodu i ewentualnie czy wprowadzamy jakieś zmiany bo jadę do Przemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Mięso z kapustą, zawsze zayebiste
No lepiej uważać i nie szaleć z bicepsami- można powtórzenia dodawać, do 15 powiedzmy, a potem zwiększyć i próbować lecieć 10 z zapasem, by na tym samym ciężarze uderzać na nast treningach w 12 i 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Ja z moimi kontuzjowanymi ciągle ramionami i tak nigdy nie szalałem, no może kiedyś za czasów WOdyna treningów latały ciężary większe w ćwiczeniach typu uginania, pompki na poręczach z ciężarem, po skreceniu łokcia wszytko poszło w zapomnienie. Trzeba teraz po prostu kombinować i robić na przyklad jak napisałeś.

Ramiona zawsze były moją słabą stroną i to raczej się nie zmieni, ale przynajmniej dzięki temu , że przyczep bicepsa jest długi to nie wyglądają jeszcze tak najgorzej przodem, bo bokiem to było, jest i będzie słabo

Trzeba się cieszyć, że trening jakoś leci , nadgarstek ostatnio boli jakby mniej i mam nadzieję, że tak zostanie na długo. Bardzo możliwe, ze ostatnia wizyta u fizjo (niecałe 3 tyg temu) , po której myślałem, że mi ręka odpadnie sporo dała, dlatego mam też dylemat czy teraz iść do niego ponownie - tak sobie zakładałem obecnie wizyte raz na okolo 3 tyg, czy skoro jest naprawdę znośnie poczekać. Muszę to przemyśleć.

Panowie i Panie - wstępne info, Ustawka Treningowa -> kolejny weekend 16 lub 17 , na 90% u 'mnie' czyli nie Łódź, a okolice bliskie. Dla przyjeżdżających to jeszcze lepszy punkt, bo naprawdę blisko od zjazdu z autostrady. Czekam tylko na info z siłowni , mam nadzieje,ze sie zgodzą i ruszam z tematem do zapisów. Spontan nie spontan, na pewno będzie ciekawie i osób nie zabraknie, a tym razem zrobimy też inną formę treningów . Małe (4-5 osobowe) grupy trenujące z jakimś zawodnikiem wspólnie, tak bym to widział ,aby uniknąć biegania po naprawdę dużej siłowni z jednego punktu do drugiego by nagrać 1-2 osoby, bo potem zawsze kogoś jest mniej sporo na filmach.

O zawodników się nie marwię, bo już wstępnie mam potwierdzenie od Mariusza Przybyły , że się pojawi. Prawdopodobnie ze swoją Kobietą , zawodniczką bikini fitness, więc i dla Pań bedzie fajna opcja, do tego mam tutaj kilku innych znajomych , a i licze na przyjazd z forum / może grupy ;))

Tymczasem z rana 55 min aero na rowerku - zaliczone, zwiększyłem sobie trochę za wczorajszą rozpustę i odrobinę mikołajkowej czekolady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co gdzie jak?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
edytowałem bo mi wysłało za szybko

https://www.google.pl/maps/place/FitFabric/@51.7267127,19.6401946,15z/

Klub jest naprawdę mega wyposażony i nic w nim nie brakuje, a i na jedzenie jest kilka fajnych miejscówek, gdzie można będzie wpaść po treningu i pogadać - zresztą w FF też są stoliki, kanapy itd więc to już detal, pomyślimy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bomba, to kiedy?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
napisałem powyżej :P czekam na , mam nadzieje pozytywne info , ze działamy od klubu
i zakladam temat w dziale, ja jestem bardziej za sobotą niż niedzielą i będę starał się do tego wszystkich przekonac %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aaa sorry, zarobiony jestem, to nie ogarnąłem . To do przemyślenia.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przeczytałem ,zrobiony jestem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
pewnie siedzi jak zwykle naj**any w robocie i słabo widzi

jakbyś Bzyku wpadał to wiedz, że będziesz jeden trening prowadził Ty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium