SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
ja wziąłem NAC tak w sumie bez większego celu dorzucam kolejną rzecz do kilku innych pierd.ółek, które wspólnie może poprawią trochę samopoczucie, koncetrację, stan niektórych parametrów zdrowotnych, etc. nic specjalnego się po tym nie spodziewam, ale drogie to nie jest ,a próby watrobowe jak widac u mnie idealne, bo nie miały prawa być inne

drugi dzień na wyjeździe za mną, na hali zawodów od 13 do około 19:30 bez przerwy, jutro od 9:30 do pewnie 18-19 znowu, gdyby nie robili żadnej przerwy poszłoby szybciej, a tak to się zapowiada niezly maraton :/ no ale trzeba przetrwać i robić swoje

Micha wyjazdowa , to śniadanie w hotelu


zrobione wcześniej tortille , niestety już na jutro ich nie mam..


po zawodach, prosta metoda na głoda



mUszę przyznać, że była to chyba najlepsza kanapka z mc's jaką jadłem, rewelacja!

Mam w hotelu basen za free i miałem sie na niego wybrać, ale się nie udało. Może jutro przed wyjazdem na zawody bym się zebrał chociaż na 30min ,bo basen czynny od 6 rano Co raz bardziej mam ochotę potrenować :/ siłkę tez mam zaraz przy hotelu, no ale to odpada jeszcze póki co , ale ciężko będzie mi w tym zbliżającym tygodniu siedzieć w domu na dupie ... chociaż tak by było rozsądniej, w pt znowu wyjazd , kawał drogi do Białegostoku na Puchar Polski - podobno mają badać całe pierwsze 6tki na zawodach (jakoś w to nie wierzę, ale ploty takie krążą) - w takim razie jestem ciekaw kto na ten PP pojedzie
Dobrze, że to ostatnie zawody w tym roku i będzie do połowy lutego trochę luzu i brak wyjazdów służbowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Wyjazdy maja jednak swoje plusy i minusy W roku zaliczasz tyle imprez, nie kusilo Cie Kuba nigdy tez stanac na scenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Ten maestro burger rzeczywiscie im sie udal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Gugcio
Wyjazdy maja jednak swoje plusy i minusy W roku zaliczasz tyle imprez, nie kusilo Cie Kuba nigdy tez stanac na scenie?


Same wyjazdy i czynnu udzial przy zawodach a wystapienie na nich to dwa inne bieguny. Przy takim nawale obowiazkow, tylu wyjazdach sluzbowych przygotowac sie do startu to jest wyczyn. I tutaj moglby tkwic problem u Banana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Panowie - ale z czym ja do ludzi?

Wczoraj stuknęło 2 lata od prowadzenia tego bloga a pierwsze blogi na forum prowadziłem za czasów powstania nieistniejącego już działu 'suple - testy' pewnie grubo ponad 10 lat temu, takie virtualne dzienniki na pewno fajnie będzie po latach sobie do nich wrócić i pokazać wnukom

Kiedyś go sobie przeczytam od początku będzie to fajna pamiątka, myślałem by rozpocząć nowego za jakiś czas, ale w sumie po co mi to, chyba będę robił swoje ....dalej tutaj.

W weekend mega dużo pracy, wiadomo jak to na zawodach ale sezon się powoli kończy, za tydzień jeszcze wizyta na Pucharze Polski, kawał drogi i fatalny dojazd, nie lubię Białegostoku

Z wczoraj tylko jedno foto , śniadania w hotelu


Droga powrotna i taka ładna pogoda za oknem ,ze sobie strzeliłem foto



Dzisiaj z rana, pierwsze co wstałem i wskoczyłem na całe 20 min na rowerek.
Nie będę zapeszał, ale brzuch nie ciągnie , więc chyba lek + maść zaczęły działać, jest co raz większa ochota wrócić na siłownię, ale z drugiej strony wiem , że nie powinienem się jeszcze z tym śpieszyć...przemyślę sprawę. Na razie czas popracować, bo jak to po weekendzie - jest co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
E tam Białystok nie jest taki zły. Tyle że od Ciebie to kawał drogi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
no głównie mi chodzi o trasę z okolic stolicy do Białego od 3 lat jak tam jeżdżę - jest słabo :) samo miasto wspominam dobrze, jak byłem ostatnio na MŚ w Fitness to trochę połaziłem, Night wpadasz na Puchar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Siema siema Wchodze do dziennika i jak zwykle sie nie zdziwiłem, sama kozacko wyglada Sa gdzies jakies aktualne foto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
nie ma
u Ciebie przerwa 5m-cy a u mnie już blisko 1 miesiąc zupełnie bez wizyty na siłowni, a ogólnie padaka od marca tego roku, wiec przebiłem Ciebie i łącznie to już ~7 mcy kiedy nie trenuje nazwijmy to normalnie, ale powoli wszystko jest na dobrej drodze i dam na pewno jakies fotki obecnego plackowatego stanu, na start - by miec się do czego porównać za jakiś czas, miejmy nadzieję, że na lato 2018 wstydu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Banan
no głównie mi chodzi o trasę z okolic stolicy do Białego od 3 lat jak tam jeżdżę - jest słabo :) samo miasto wspominam dobrze, jak byłem ostatnio na MŚ w Fitness to trochę połaziłem, Night wpadasz na Puchar?


w sobotę pracuję, ale nie cały dzień. Muszę zobaczyć program imprezy i sprawdzić jak to się zgra. W sumie od dawna miałem chęć się wybrać. Zawsze tylko problem pogodzenia tego z obowiązkami innymi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej