SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72643 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958121
mistrz to jest ta karkówka, wlasnie obaliłem kolejne 150 g i dobrze, ze już więcej nie mam
129g mięsa na 100g, ale dla wielu z Was to zapotrzebowanie na fat dzienne, w takiej porcji co zjadłem przed chwilą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja myślę, że nawet na kilka dni, więc nie gadam z Tobą i idę spać!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72643 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958121
widzę, że znowu po 5-6 szacunów wchodzi wraz z wysłaniem posta
ps. bądź naturalem Bzyku to zaczniesz w końcu jeść takie pyszności

ja też spac, bo pobudka jutro w planach po 5tej , jak cos mnie obudz bo pewnie tez tak wstajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Szkoda, że tylko Tobie wchodzą te szacuny, a mi nie... . Tak jest, pobudka punkt 5!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72643 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958121
Tobie też wchodzą, widziałem w kuchni ! Nie kłam, chciałbyś szefa dogonić ale się nie dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72643 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958121
Dzisiaj będzie na pewno SMACZNY dzień, dlatego nie czekam z wypiską do wieczora, bo będzie sporo fot Wieczorem dorzucę pewnie resztę.

Najwazniejsze, to że się udało wstać około 5:30 , w nocy kilka razy się budzilem co mi się od dłuższego czasu nie zdarzało (no chyba,ze synek się przebudzał), mam nadzieję, że to jednorazowa gorsza nocka pod tym względem, bo ostatnio śpi mi się naprawdę dobrze

Na czczo pochłonięte: 10g bcaa + 3/4 porcji pre workoutu AN oraz pół miarki cytrulinki. Dojechałem punkt 6:00 na otwarcie siłki:



Pustki jak to rano i na dodatek w sierpniu, były może 3 osoby z czasem troche doszło, zrobiłem planowany trening barków z ramionami. Na tym trening na pewno muszę uważać najmocniej na nadgarstek stąd było jak było ale pompka całkiem fajna szczególnie na składankach nr 2 i 3 superserii


Na koniec standardowo 8 interwałów + 12min biezni, od tego poziomu zaczynam ale już za chwilę dodam interwał lub dwa - na pewno, do tego dzisiaj w planach po południu jest bieganie w terenie z Renią, pierwsze od 2 tyg. Troche się zapuścilem ale mam nadzieje,ze poki jest pogoda to te 3-4 x miesiacu wyskoczę pobiegać , docelowo okolo 30min


Z rana także trochę zakupków i w końcu lodówka jest naprawdę pełna, na dodatek czeka jeszce ponad 1kg zrobionego wczoraj gulaszu i chyba trochę przesadziłem , mam nadzieje,ze nic mi sie nie zmarnuje
Niektóre owoce i warzywa, jak już pisałem - mam pod ręką, trzeba je tylko pozrywać w ogródku


Skoro są bardziej normalne treningi to i szama po nich musi być solidniejsza ;) Może niebawem też zamiennie ryż z odżywką / owocami / żelkami co jakiś czas zawita bezpośrednio po treningu.


Porcja dość skromna w porównaniu do tego co jedzą niektórzy, ale nie mogę póki co przesadzać. Na etapie masowym, to sobie poszalaję na pewno grubiej
Tutaj wyszło około 41g B / 89g WW / 7g T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72643 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958121
Posiłek nr 2 - 250g gulaszu z gryczaną


Nieplanowana przekąska ale musiałem przetestować


Paczucha z zaopatrzeniem maso przybywaj !!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Patrzę i WPC ostrovit się zaplątał w paczce. Mi jakoś nie podchodzi w ogóle. No chyba że coś się ostatnio zmieniło w kwestii rozpuszczalności tego białka i smaku. Daj znać jak wypróbujesz jak się ma to białko do białek SFD i AN.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak te kokoski? Ja odpuściłem ze względu na kosmiczną ilość fatu dla mnie. Skład też nie porywa...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej