SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958370
tak , to była jakas stara rozpiska i poleciałem jeden trening według niego (modyfikuje tą rozpiskę pod obecny cel i niebawem zakończę cały plan - 9 różnych rozpisek i wrzucę ją tutaj po małych modyfikacjach)

Pamiętam, że kilka miesięcy wstecz tez zrezygnowałem po 1 treningu z tego wyciskania zza karku na suwnicy, to od zawsze do mnie nie przemawiało Teaz z rozpedu zrobiłem i wiem ,że to był błąd - od razu dziwny ból w barku (mimo,ze obciazenie było żadne)

Za to sciaganie do karku jest w 4 czesciowej składance - ciężary tam będą śmieszne, robię nachwytem i nie ściągam bardzo głęboko tylko tak do linii uszu max , wczoraj nie było żadnego dyskomfortu

Cieszy mnie fakt, że w łokciu nic zbytnio nie boli, jednak przeskakiwanie czegoś wewnątrz jest cały czas i zauważyłem, ze obecnie to już prawie przy kazdym ćwiczeniu , więc pewnie się nie obędzie i tak bez kolejnej konsultacji z ortopedą lub chirurgiem, zobaczymy co ustalimy z fizjo na nastepnej wizycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Banan, jak zwykle dzięki za świetną robotę przy relacji
Zapewne zobaczymy się niedługo na Fit Festival

Mi się teraz bark obudził, jakiś ból w przednim aktonie przy spięciu i rozciągnięciu klatki. Da się żyć, ale muszę zwolnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958370
Fit Festival już raczej nie będzie istniał ale pewnie miałeś na myśli Fit Weekend w Kielcach podczas MP , wiem że będzie też stoisko jak we Wrocławiu itp
Mam nadzieje,ze uda sie spotkac i pogadać chociaż chwilę - bo podczas tak duzych imprez z reguły koczujemy pod sceną przez 10-11h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958370
Wczoraj (15.02) dzień bez treningu. 5h w trasie autem , kolejne blisko 7h spędzone na spotkaniu w siedzibie SFD

Od rana wleciał omlet:


Następnie miałem na cały dzień około 550g kury z warzywami, bez dodatkowych węgli.

Po powrocie zrobiłem , planowane na rano (ale oczywiście nie chciało mi się przed trasą ) 25 min aero na rowerku


Wjechała na noc jeszcze jajecznica z kabanosem oraz pół opakowania lodów


Dzisiaj sporo pracy, bo trzeba nadrobić wczorajszy dzień + dzisiaj, a także zaplanować trochę rzeczy na najbiższe 3 dni, bo jutro mam wolne , takze zapowiada się trochę dłuższy weekend.

Dzisiaj w planach trening barków + ramion, w sobotę kolejna wizyta u fizjo , gdzie przemyślimy co dalej z tym łokciem. W niedzielę po wizycie u fizjo będę w stanie zrobić tylko i wyłącznie nogi i akurat dobrze się składa, bo tak sobie to wszystko porozkładałem, ze wlasnie nogi na ten dzien wypadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kurde byłem wczoraj koło Opola. Mogłeś dać znać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958370
heh ,spoko następnym razem jestem 1 marca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Okeeeeey! Ale Cię ganiają hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja w połowie marca na targi . Więc ogólnie wszędzie mnie pełno, dziś jestem do jutra koło Katowic

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958370
BzykuDG
Okeeeeey! Ale Cię ganiają hehe.


nie ma lekko
- do Opola średnio 2x w miesiącu jeżdżę
- w marcu dodatkowo na pewno wyprawy do Żelistrzewa i Bytowa (nie wiem jak Grodzisk Wlkp poki co)
- dochodza też wizyty w Grodzisku Maz (wiec blisko Wawy Przemo ) i nagrywanie materiałów z Krzyśkiem Piekarzem , tutaj pewnie też minimum 2x w m-cu %)

więc marzec na grubo
kwiecień wcale nie mniej, luźniej zrobi się od maja dopiero
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium