SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Ty wróciłeś ja właśnie jade, w zasadzie to jutro. może następnym razem do Twoich znajomych

widzę, że forma jakoś mocno nie ucierpiała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
miłego wypoczynku z tymi znajomymi idzie się bez problemu dogadać, apartamenty są nowiutki (niecały rok dopiero działają) więc im też zależy na klientach, pozytywnych opiniach i pocztą pantoflową na pewno zyskają najwięcej stałych klientów , dlatego szefu zrezygnował praktycznie z jakiejkolwiek płatnej reklamy na portalach turystycznych / noclegowych , bo faktycznie jak jest coś na mega poziomie to bez tego da sobie radę, za rok już pewnie tak łatwo o wolny termin u nich nie będzie , my się wpasowaliśmy idealnie w wolne 10dniowe okienko w jakby nie było szczycie sezonu

Niezbyt mi się dzisiaj chciało, ale musiałem udać się na siłkę (bo jutro zapowiada się bardzo pracowity dzień i zapewne brak czasu..) i zrobić dodatkowo nogi.
W górach trochę problemów miałem z lewym kolanem , które dość dziwnie mnie pobolewało przy dłuższym chodzeniu, dzisiaj więc zluzowałem z przysiadami. Zwiększyłem ilość powtórzeń , trochę zszedłem z ciężaru. Od 2 serii wszystko było ok, w pierwszej coś tam jakby lekko dokuczało. Gorzej czułem łokieć , od samego trzymania gryfu w pozycji do siadów :/ już to kiedyś przerabiałem i nie jest to fajne skoro staw łokciowy daje sie we znaki przy robieniu nóg ehh oby mi sie to udało wyleczyć bo czasami już odechciewa sie wszystkiego...

Przed i po siłowni - rower, którym dojechałem na siłownie , a po zrobiłem trochę dłuższą trasę aby wpadła sensowna łącza długość aero.

PRZED:


PO:



Trening:


Ostatnia seria na suwnicy, mimo przerwy blisko 3 tyg od mocniejszego treningu samych nóg, siłowo bez problemu te 200kg , był spory zapas ale już nie zamierzam się teraz katować przed weselem na trening nóg , prawdopodobnie był to ich ostatni trening, albo jeszcze jeden zrobię ale lżejszy



Micha - bez szału , jakos sie nie moge ogarnac po powrocie z urlopu, ale dzisiaj przynajmniej bez świństw, za to na pewno dużo za mało poki co


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-09-11 18:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Oszczędzaj nogi bo od tanca złapie Cię mocna pompa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
Wczoraj DNT - tylko aeroby z rana 40min

Dzisiaj szalony dzien, multum spraw, myslalem ze juz silki nie bedzie ale udalo sie podjechac na 20:30 planowo miala pojsc klata+plecy, ale nie bylem nastawiony do tego treningu , wolalem krotszy barki+łapy, na dodatek lekko skrocilem o serie w kazdym cw , bo zero sił, energii , a poza tym zjadlem dzis moze z 1300 kcal

wypiska



i jakis tam check-formy ,dzisiaj to pewnie z 84 kg juz waze jutro musze podładowac i podjesc, bo cos mnie chyba bierze i apetyt zerowy a do tego caly dzien dokuczał bol glowy (albo to juz goraczka weselna - 11 dni zostalo )
barki super nabiło, oczywiście na takich zdjęciach nie widać szczegółów, ale siatka żył od ramion przez głównie barki do klatki włącznie mega widoczna, prz potwierdzi widział w Wawce %) a dzis na pewno jeszcze lepiej :D




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-09-13 22:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
Ostatnio mniej czasu by tutaj wypiski robić....wczoraj dnt , brak aerobów niestety za dużo na głowie.
Dzisiaj udało się zrobić trening z ziomkiem z forum Remikiem, z którym ostatni raz trenowałem z 2 lub 3 lata temu ;) trening dość lajtowy klata + plecy, ciężary nie jakieś oszałamiające ale szybko i sprawnie, wypiski nie wrzucam bo nie zapisywałem
Aerobów nie było ale mam w planach jeszcze jakiś rowerek w domu lub w terenie, bo otrzymałem zwężone spodnie do garniaka na ślub i już teraz nie mogę przybierać %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
jak po ślubie Panie ?

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Rozpoczęte przygotowania do rozwodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
Tak było na ślubie piękne chwile, wszystko udało się idealnie!






a po ślubie na razie przerwa od treningów - póki co minął tydzień, ważniejsze sprawy na głowie

jutro z rana wyjazd do Pragi na zawody EVLS i mam nadzieję , że zostanie trochę czasu by coś pozwiedzać ,

Po powrocie w poniedziałek powinno udać się zrobić jakiś trening w końcu, mam nadzieje , forma już powoli w lesie ale nadrobię to za jakiś czas



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-09-28 19:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Raz jeszcze gratki i do zobaczenia pewnie jutro

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
super, gratulacje !
czekamy na relacje z Pragi .
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej