SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
erwinoos - dzięki wątróbkę najzwyczajnie na świecie, po prostu wrzucam na patelnię i smażę (staram się obecnie nie szaleć z dodatkiem tłuszczy, ale tutaj musiałem trochę dodać, bo na pamie wychodzi lipa), solę dopiero po przygotowaniu nie przed, dla lepszego smaku multum cebuli %)

Czawaj - dzięki po raz kolejny, no lustro jest moim najlepszym wyznacznikiem , bo nawet fotki na słynnej ścianie u Przemka ogólnie średnio mi się podobają i mimo , że na treningu było sporo wyłażących żył, w lustrze wyglądało to naprawdę według mojej skromnej oceny na dziś dzień na moją życiówkę, to jakoś na fotkach tego nie widzę , no ale co zrobić nie fotkami i wagami człowiek żyje, a realnym światem. Robiłem to tylko dla siebie , miałem mały cel by wyglądać po prostu zdrowo i dobrze na swoim ślubie i to mi się już na pewno udało. Progress zanotowałem według cyferek też bardzo fajny, o czym trochę niżej, jak już napisał Przemek wyszedł z tego naprawdę mega recomp ponieważ , od kwietnia praktycznie przytyłem +1,5kg, a jak już pisałem spadło m.in ponad 6cm w pasie i na pewno sporo tłuszczu. Brzuch może nie jest typową odsłoniętą kratą, ale bym to osiągnął gdyby nie moje wojaże weekendowe, a poza tym pilnowanie wagi, nie mogę teraz już za bardzo obcinać, a nadal mam sporo węgli w diecie. Mam już jednak wiedzę jak to zrobić dobrze np. za rok lub dwa i wtedy wytnę jeszcze lepiej



Dziękie wielki przede wszystkim dla Ciebie Przemek za pomoc w ostatnich miesiącach odnośnie diety, treningu i ogólnie odpowiadanie na różne głupie pytania %) oraz za dzisiejszy trening , bardzo miło spędzony czas. Nie trenowałem dawno system push i pull i po klacie już pary trochę brakowało na barkach i tricku ale najważniejsze , że była okazja się spotkać i pogadać

Bardzo cieszą mnie Wasze i Przemka słowa - mimo różnych przeciwnośi losu i moich wpadek udało się wykonać fajną robotę.



Trochę materiałów z dzisiaj, przede wszystkim skrót treningu Przemka (siebie nie chciałem na nim widzieć, może nnastępnym razem jak się jeszcze trochę dopakuje )




Odnośnie zdjęć. Zrobiłem parę samoj**ek w szatnia korzystając z tego , ze miałem ze sobą aparat, którego na swoją siłownię nie noszę ;)

Przed treningiem ,kawałek nogi


No i potem już takie różne




Z Przemkiem(+20kg )


I jeszcze po treningu, interwałach i prysznicu . Tutaj widać trochę lepiej brzuch, który na powyższych fotkach wyszedł średnio :P





I na koniec już takie mini podsumowanie - chociaż jeszcze raz to wszystko zbiorę do kupy po powrocie z urlopu i opiszę konkretnie z etapami itp ale tak wygląda na luzie sylwetka z 11.2015 oraz z dzisiaj.
Różnica na fotkach



po lewej 11.2015 : 86.0 kg , 91 cm pas , 41 cm łapa , 64 cm udo , 113.5 cm klatka
po prawej 08.2016 : 86.5 kg , 83.5 cm pas , 41.5 cm łapa , 63 cm udo , 116 cm klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dobra robota, progres widoczny. Fajna sylwetka, akurat do ślubu wyrobiłeś się :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
myślałem, że do tej wątróbki prócz cebuli coś jeszcze dorzuciłeś

a sylwetka bardzo dobrze się prezentuje i najważniejsze, że wszystko z głową, nie zaniedbałeś ważniejszych dla Ciebie spraw, a jednak mocno poprawiłeś formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak jak pisałem u Przema super przemiana. Na twarzy -3kg . A noge masz prawie jak Przemo!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, zmiana na spory plus Czwórki naprawdę konkretne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Elegancka przemiana

pas fajnie polecial a klata i ramiona poszly do przodu, kazdy by tak chcial


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-08-25 17:15:19

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
świetnia poprawa, wymiary i waga tego nie oddają. Zdjecie robi swoje.
Naprawdę kawał, dobrze wykonanej roboty.

Widoczna zmiana w kompozycji ciała.

Brawo

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
elegancko, 'boczki' spalone - progess bardzo przyjemny, gdyby faktycznie było mniej cheatów to mogłoby być jeszcze lepiej, ale na scenę (na razie ) nie wychodzisz, więc nie ma się co spinać na sztywnej misce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Banan kawał dobrej roboty

a jakby jeszcze micha była bardziej pilnowa i mniej skoków w bok dopiero by poszło, ale najwaznejsze ze to co chciałem to osiągnięte

no i zyciówka po 30-stce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Tłumaczyłem dzisiaj już właśnie Bananowi, czym najbardziej sobie szkodził - a no tym, że wszystkie największe grzechy popełniał w dni LC Psując tym idee rotacji. Jak już cheatować, to w dni HC, LC są właśnie po to, żeby szokować organizm, poprawiać wrażliwość na węgle. A u Banana z LC przeważnie robiło się High nawet nie Carb, a High wszystko + High Alko No ale zamysł był taki, żeby redukcja nie była sprawą pierwszorzędną, i w żaden sposób nie kolidowała ze sprawami dużo ważniejszymi. W żadnym wypadku tak nie było, więc w sumie najważeniejsze założenie spełnione
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium