SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
hehe golenie mnie naprawdę mocno denerwuje cieszą mnie Wasze słowa

Za mną trening nóg i również już 4 posiłki



Wszędzie lekko dorzucone, ale jakoś specjalnej ochoty na trening dziś nie było. Mimo 2 dni off, tak więc nie do końca wszystko jakbym chciał ,ale jutro ciekawszy trening klatka+plecy więc będzie dużo lepiej

Micha m.in

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
kable na barkach to już wyższy level, szama bez zmian kozacka - Pan Młody jak się patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kurde Banan caly czas do przodu;) szkoda ze na te wawe sie nie udalo wpasc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Forma jak najbardziej ok i caly czas sie poprawia, a odpoczynek sie przydaje kazdemu :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Jak zacząłem czytac to miała być zyeba, ale po fotach widzę że na złe Ci to nie wychodzi Do przodu, a to najważniejsze


ale teraz pomysleć jakby mogło być gdyby tak czesto nie zaliczal wpadek :) no ale chociaż sie chłop przyznaję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
MARIAN 17
Kurde Banan caly czas do przodu;) szkoda ze na te wawe sie nie udalo wpasc;)


Niestety każdy najbliższy weekend zapowiada się mocno obciążony, więc miałem jedną z niewielu okazji na spędzenie czasu z najbliższymi Dlatego też w odstawkę poszła siłownia i inne drugorzędne sprawy. Nawet nie wiecie jak takie duperele jak wspólne układanie klocków lego może ucieszyć nawet starego 30 letniego pryka jak ja



Niedługo u mnie gorący przed weselny okres, zaraz potem październik zapełniony na maxa pracą i co tygodniowymi wyjazdami na 2-4 dni ,a potem obrabianiem przez kolejne dni materiałów z zawodów. Dopiero listopad zapowiada się luźniejszy. Tak więc trzeba korzystać z każdej wolnej chwili.
Mam nadzieję, że któregoś dnia w tygodniu za jakiś czas i tak uda mi się wyskoczyć do Przemka , bo nastawiłem się już na jakiś wspólny trening i ogólną ocenę jak to wygląda na żywo i będę starał się kiedyś podlecieć, jednak to raczej jakoś w tygodniu niż weekend, więc wiadomo obojgu musi pasować.


Dzisiaj rano zrobiłem pomiary, waga taka sama jak tydzień temu , ale jest to już minimum poniżej którego raczej nie chcę schodzić, lekko ponad 85kg, pas znowu w dół -1cm , obecnie 84 cm. Łapa chuda od zawsze ale jeszcze lekko ponad 41 cm siedzi, noga minimalnie w dół bo od początku redukcji czyli początek czerwca tylko -1cm , a obwód w klatce nawet większy niż był
Wszystkie pomiary oczywiście rano na czczo. Jak zrobię jakieś ogólne podsumowanie to wstawię również tabelę z pomiarami.

Na wstępie redukcji założyłem sobie , że jak zejdę w okolice 82-83 cm w pasie , a waga utrzyma się na poziomie około 85-86 kg to będę mega zachwycony , niewiele mi do tego brakuje Oczywiście jak pas spadnie jeszcze niżej to będzie super, najwyżej dorobi się dziurki w pasku do spodni na ślub

Na przyszłość oczywiście fajnie byłoby ważyć jeszcze parę kilogramów więcej, ale i tak 2 lata temu po redukcji było trochę 82 cm w pasie ale waga spadła do 79 kg. Teraz jest ponad 6 kg więcej a forma według mnie nie gorsza. Jeszcze trochę na pewno podszlifuje w najbliższych tygodniach. Jednak z wagi już lecieć nie mogę


Na pewno gdyby nie różne wojaże weekendowe i nie tylko byłoby jeszcze lepiej - nie da się ukryć...
Dlatego też kolejna redukcja czy to za rok , czy za dwa będzie przeprowadzona 2-3 miesiące wcześniej ,a w lato najwyżej szybko uzyskaną formę zepsuje



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-17 09:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
uwazaj,

Zauwazylem, ze po slubie czesciej jest powod do redukcji, niz robienia masy

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
to prawda, wśród znajomych nie tyle po ślubie , co przede wszystkim młodych tatusiów to praktycznie standard ale są wyjątki od reguły

mi to jednak chyba nie grozi , praca wymaga utrzymania jako takiej reprezentacyjnej sylwetki


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-17 10:33:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium