SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Oglądasz na ESPN czy na jakimś innym kanale??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Korzystam z reddita = zawsze najciekawsze info https://www.reddit.com/r/nba/ , a tutaj streamy przed meczami w roznych opcjach ale zawsze jest coś w HD
Odpalam na kompie i po nocach z reguły na nim oglądam by nie świecić na dużym TV gdy wszyscy w domu śpią
Zastanawiałem się nad league passem w tym roku na nba.com bo fajna sprawa ma dużo bajerów jak np. ogladanie kilku meczy na raz ,cofanie akcji , powtórki , mnóstwo różnych ujęć itp ale jednak mecze są tam puszczane z dłuższym opóźnieniem niż na streamach prywatnych, a z racji że trochę też obstawiam, to czasami sekundy są istotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
bombshell dobra zabawka. Ostatnio znajomy dał mi na sprobowanie vpx redline white heat, które również fajnie działa.
Zamówiłem na sklepie sfd, tylko przyszedł mi inny smak, który nie ma w składzie AMP i cały czar prysł


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-14 09:40:03

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
poranny, niedzielny trening za mną


Wysoka intensywność , przerwy max 60 sek a z reguły krótsze. Trochę zabawy w łączenie , świetna pompa


Po treningu m.in wjechał takie deserek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
podjadlem wczoraj troche, wiec ze spokojem patrze na foty hehe
teraz gdzie trenujesz bo mi umknelo? a w Kuzni na szaro szatnie byly z tego co pamietam:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No i co Ty gadasz głupoty, że siara byłoby przyjechać. Łapa się pasie!

Co tam masz za deser?
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
BzykuDG
No i co Ty gadasz głupoty, że siara byłoby przyjechać. Łapa się pasie!

Co tam masz za deser?


nie chcę przekręcić bo to Reni pomysł , granola chyba patrząc na google samemu przygotowana , do tego mix owoców z jogurtem greckim

prz1993
Łapka niezła, gira dobra jak zawsze. Żadnego wstydu nie będzie, zaklepuj wolny weekend i wpadaj na ustawkę


taaa, jak się stanie koło takich bydlaków to wszelki czar pryska, już ja to dobrze wiem oczywiście sobie lekko żartuje, dla mnie takie wspólne treningi to super sprawa, zawsze wyciągam z nich coś nowego i z chęcią wpadniemy z Renią

dzięki chłopaki, coś tam jeszcze może do takiej ustawki dopakuje , a od czerwca chyba dorzucam jakiś spalacz , podkręcam aeroby bo patrząc na formy powycinanych ludzi wszędzie dookoła aż się chce taką formę mieć ,nawet kosztem jakichś tam kilogramów, na które ciężko w moim przypadku się pracuje



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-14 09:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
TomQ-MAG
podjadlem wczoraj troche, wiec ze spokojem patrze na foty hehe
teraz gdzie trenujesz bo mi umknelo? a w Kuzni na szaro szatnie byly z tego co pamietam:)



Fotek jedzenia ostatnio trochę mniej , muszę to poprawić. Dlatego wczoraj wieczorem przyszykowałem/pokoriłem sobie blisko 2kg wołowinki , która całą noc w przyprawach trzymałem w lodówce , przed chwilą obsmażyłem, dorzuciłem dodatki i przyprawy i za jakieś 2,5-3h będzie z tego znowu kozacki gulasz. Tak więc uwaga na fotki wieczorem

Zmieniliśmy siłkę, teraz chodzimy na bardzo przyjemną SNS, bliżej domu
Druga sprawa że lada chwila pod samym nosem otwierają mi FitFabric w Andrespolu więc i tak przeprowadzka była raczej nieunikniona , chociaż o Kuźni nie zapomnę i na pewno będę od czasu do czasu zaglądał, chociażby z racji wielu znajomych którzy trenują , no i w końcu musze się ustawić z Mariuszem Przybyłą też na trening,aby podpatrzeć coś nowego



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-14 09:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej