SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W Biedronie można kupić passatę z bazylią od razu. Zawsze to jakaś zmiana

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Patrz banan jak ja trafiłem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Te steki dla Ciebie czy kogoś kto trenuje?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Anubis - WOW , długo szukałeś takich samych gotowych, zapakowanych paczek?

Karpiu - pewnie kupił dla siostry




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-03-15 13:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wiedziałem że tak napiszesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Wtorek - dzień treningowy, zrobilem trening ramion. Łokieć dalej nie daje spokoju, przy praktycznie każdym ruchu uginania czuję jakby w nim coś przeskakiwało, nie sprawia to bólu ale spory dyskomfort , dlatego obciążenia niewielkie, sporo zabawy tempem wykonywania ćwiczeń + izometria, dużo mobilizacji, rozciągania . Po treningu 3 seria pijawek na łokieć od końca stycznia, teraz polecimy z nimi co tydzień...

Środa - dzień wolny od siłowni, ręka świetnie i bardzo szybko się goi po pijawkach, nigdy na drugi dzień nie wyglądała tak dobrze Wieczorem zrobiłem aeroby w domu na rowerku.

Dzisiaj w planach trening mobility u Darka Domagały http://fitnesslider.pl/  jestem umówiony na 12:30 - coś więcej napiszę wieczorem lub jutro

Micha na 80-90 % już trzymana, czasem coś jeszcze sobie podjem - ale mam nadzieje to zlikwidować lada dzień
Gdyby nie te problemy z łokciem to leciałbym już według splitu i dawał normalne treningowe wypiski, na razie jednak póki nie mogę trenować na 100% cały czas ustalam inne ćwiczenia, zmieniam tempo wykonywania ćwiczeń, dodaję różne techniki które pozwalają mi podnieść intensywność na stosunkowo niewielkich obciążeniach.

Jutro drugi trening nóg po przerwie od grudnia, tutaj już będę zwiększał z tygodnia na tydzień na pewno obciążenia








Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-03-17 17:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Byłem wczoraj na pierwszym w życiu mobility training , niezła sprawa
Darek pokazał mi sporo ćwiczeń z użyciem trx czy kettli , na pewno część z nich będę chciał na stałe włączyć jako element rozgrzewki lub na koniec treningu danej partii mięśniowej.
Liczę na poprawę ogólnej mobilności , ruchomości w stawach , treningu mięśni głębokich itp.
Ogólnie znam swoje braki w tym zakresie, ale wczorajsze zajęcia pokazały mi , że jakbym trochę potrenował to nie będzie ze mną tak źle. Praktycznie wszystko wykonywałem po raz pierwszy, ale w niektórych ćwiczeniach czułem się dość pewnie, inne za to pokazały mi jak np. małe 8 kg kettle potrafią dać w kość przy odpowiedniej pozycji, ruchu , męczyłem się bardziej po kilku powtórzeniach niż przy ciężkich seriach na klamotach

Jakby ktoś chciał kiedyś spróbować czegoś podobnego to polecam stronkę , naszego moderatora z forum (B-Real) - https://www.facebook.com/FitnessLider/?fref=ts , ja skorzystam pewnie jeszcze nie raz

Dzisiaj jadę na trening nóg , dopiero drugi całościowy trening nóg od grudnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Świetna sprawa chyba sam się zgłoszę do Niego, przydała by się poprawa mobilności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Piątek

Trening:
Nogi , gdyby ktoś jeszcze nie wiedział i się dziwił co to za ciężary.
W grudniu zdiagnozowano u mnie kolano skoczka czyli trochę dokładniej zmiany degeneracyjne więzadła rzepki, leczę , regeneruję i liczę na to , że jest już na tyle dobrze , że mogę wznawiać trening. Ten był drugim w tym roku , gdzie na jednej sesji poszły tylko nogi.
Zeszło mi blisko 2h, z czego prawie połowa to ćwiczonka przed i po zasadniczym treningu. Tak to pewnie będzie teraz wyglądało, ale może być tylko lepiej !




Micha:



Owsianka na śniadanie


Tilapia obtoczona w białku jaja (+sól/pieprz), ogórki kwaszone


Mała rozpusta %) indyk w drobnej panierce, na to starty parmezan - który muszę wykończyć bo zalega w lodówce i ketchup (-60% ! ) , fasolka


Ryba w soli pieprzu na pamie podsmażona z passatą , fasolka


Na koniec dnia wpadło też piwko i parę drinków Testowałem to jak będę się czuł po takim zestawie, gdzie wcześniej o 19.30 skończyłem trening, a o 20 poleciałem na kroplówkę


Wrażenia takie, że nie czułem rano żadnych objaw kaca, itp. Nadal świetna regeneracja i super sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ten to się opije z tego worka :D z jedzeniem szalejesz

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium