SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Kuba, co tam słychać?
Jak ręka, forma?

No i jak tam Pociechy rosną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Kuba szykuje nam petardę na check formy po tych paru dniach milczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Witam

Na wstępie przepraszam za brak info tutaj od dłuższego czasu, no ale skoro brak info, to wiadomo jest coś na rzeczy, a żalić się tutaj codziennie nie chcę.
Ręka - leczenie oficjalnie zakończone, wraz z końcem postanowiłem jednak z tym samym lekarzem zbadać moje, bolące już dłuższy czas, achillesy.
O ile lewy jest w miarę ok, to w prawym lekarz zauważył kilka patologii, od strony pięty, jak i wyżej. Zresztą nie dziwi mnie to, jak wspominałem dziwne uczucie w nich mam już dłuższy czas, wychodzą zapewne lata skakania w siatkę i nie tylko. Tak więc zrobiliśmy badania, a także jestem już po pierwszej dawce osocza bogatopłytkowego, musiałem po nim odpocząć tydzień od jakiejkolwiek aktywności, a ocenimy efekty za około 3-4 tyg. Potem będzie podjęta decyzja co dalej, oczywiście w międzyczasie fizjoterapia.



Skoro już i tak za mną tyle przymusowego wolnego, to się nie zamierzam nigdzie śpieszyć. Mam nadzieję, że po kolejnym wyjeździe urlopowym, za około miesiąc będę mógł już regularnie trenować Póki co zmieniam powoli nawyki żywieniowe, ostatnio było jeszcze sporo luzu, bo wyjechaliśmy do zaj**istego hotelu niedaleko Łodzi (o czym poniżej), potem już powoli co raz lepiej, a teraz też dodatkowo staram się nie jeść w kółko tego samego, nie bazować tylko na mięsie, dorzucić warzyw, poprawić jakość posiłków i ograniczyć fast foody. Trzymajcie kciuki ;) bo bez trenowania, te zmiany w żywieniu nie idą tak samo prosto, jak gdy się było w sztosie treningowym..

4 dniowy wyjazd do https://hotelpodklasztorze.pl/ był bardzo udany, mimo kiepskiej pogody na zewnątrz, przez większośc pobytu. W środku było od groma atrakcji, które pozwoliły się zrelaksować, korzystaliśmy z Frankiem z basenów, do tego SPA, świetne jedzenie w hotelowej restauracji i odpowiednie nawodnienie organizmu Czyli jak zwykle standard, w niestandardowym bardzo klimatycznym miejscu, świetna miejscówka około 1h od naszego domu, nie szukaliśmy nic mega daleko, bo Hania malutka i nie chcieliśmy jej ciągać w długie podróże. Za 3 tyg trochę dłuższy - tygodniowy - odpoczynek na Kujawach prawdopodobnie, bo mój brat będzie miał tam ślub i wesele. W planach po cichu jest też pomysł, wylecieć gdzieś w październiku, ale pożyjemy zobaczymy, co tam nam nowy ład i 124121 fala przyniesie za zmiany na jesień ;)

Hotel i strefa basenowa





Szamka na miejscu






No i trochę poza tym jedzeniowych historii z ostatnich dni/ tygodni








Test kuchni Libańskiej w Łodzi - świetne, bardzo aromatycznie doprawione dania, na pewno kiedyś jeszcze skorzystamy



Codzienna poranna dawka zerwanych z ogrodu witaminek:



Tak więc znowu dużo jedzenia, mało sportowych kwestii - ale jeszcze kiedyś do tego wrócimy, pozdrawiam i miłego weekendu wszystkim przeglądającym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Szybkiego powrotu do pełni sił !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Ale jedzenie chyba przestanę zaglądać tutaj, bo zaraz jestem głodna a nie mam czasu na takie fajne posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To jedzenie zniszczyło mi głowę, a dobijam do 27h postu czekamy na powrót na 100%
W której części Kujaw będziecie się bawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wierze w to co widze Remik się pojawił
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
DJ_DoDo
To jedzenie zniszczyło mi głowę, a dobijam do 27h postu czekamy na powrót na 100%
W której części Kujaw będziecie się bawić?


Nie znam Kujaw, impreza gdzieś w pobliżu Izbicy Kujawskiej bo tam mamy pierwsze noclegi, potem pewnie gdzieś odjedziemy ale jeszcze nic konkretnego nie rezerwowałem, najlepiej w jakieś miejsce gdzie nie będzie internetu ale to pewnie niemożliwe %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
Nie wierze w to co widze Remik się pojawił


Dla Banana to i Ginomen może wrócić

Franek jak wrzucałeś chyba zdjęcie w szlafroku na FB klasa Widać who is the boss
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Żarełko mega, właśnie jestem przed śniadaniem i narobiłeś mi smaka na bekon, na szczęście jest w lodowce

Trzymam kciuki za szybki i sprawny powrót do treningów !

BTW, tez nie wierzę, że Remik się pojawił


Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 8/22/2021 8:23:34 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium