SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
monkey22
nightingal
Gratulacje. Same dobre wiadomości. Z dwójką dzieci jest weselej niż z jednym - nie ma czasu się nudzić.
tu się nie zgodzę , nie tylko nie ma czasu na nudę ale nie ma czasu na nic przy dwójce małych dzieci , Tak więc Kuba wytrwałości ;)


A ja się wcale nie zgodzę z tym że nie ma czasu na nic jest go mało i ciągle na coś brakuje ale aż tak źle, żeby nie było na nic to nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Dobra organizacja to klucz do sukcesu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
kwachor - dzięki za namiary, póki co muszę czekać na zakończenie leczenia, ale wiem, że może być problem z uzyskaniem odszkodowania, bo już wstępnie mi to uniqa 'pokazała' , stąd wolę wcześniej mieć rozeznanie komu mogę taką sprawę zlecić, na pewno nie odpuszczę. Póki co zbieram skrupulatnie każdy najmniejszy dokument i to co mi się przyda na przyszłość.

Wszystkim BARDZO Dziękuję


Póki co jestem zakochany po uszy, nie ukrywam, że narodziny dały mi też dodatkowego powera.
Ostatnie miesiące mnie nie oszczędzały, ale z drugiej strony, nie mam co narzekać i biadolić. Setki tysięcy osób mają znacznie gorzej , ciągle pod górkę, a u mnie to po prostu chwilowe podłamanie się, brak motywacji do pracy, gorsze samopoczucie, codziennie jakieś inne bóle - to nie pomagało. Postanowiłem zakończyć negatywne nastawienie, od paru dni jest znacznie lepiej.

Dlatego też, mimo iż nie będę póki co wrzucał żadnych wypisek treningowych, to zamierzam wrócić tutaj do pisania i relacjonować jak to u mnie wygląda obecnie. Jak wspominałem minęło 8 tyg od operacji, więc na ten moment tak to wygląda. Filmik oczywiście na spontanie, nie zamierzałem go tutaj wrzucać, ale skoro już mam na telefonie to lepiej takie video zobrazuje obecny stan rzeczy, niż opisywanie tego słowami:





Wyprost jest już praktycznie jaki był, mięsień reaguje co raz lepiej, wykonuje w ciagu dnia sporo uginań na biceps , obecnie jak wspominałem jest to około 5 kg hantelek, zaczynałem od butelki z wodą 0,5 l. Co tydzień w założeniach mam dokładać 1kg, w sobotę upragniona wizyta u lekarza, który mnie operował - mam nadzieje,ze podzieli moje zdanie i powie, ze idzie to w dobrym kierunku. Nawet może trochę za szybko, ale swoje też zrobiłem by było jak najlepiej. Na pewno bardzo wysoko oceniam tlenoterapię, na którą jeszcze będę w przyszłości chodził.

Zacząłem troszkę cardio kręcić w domu, wczoraj nawet na siłowni. Jest to póki co około 20 min dziennie, dzis tez pierwszy raz od dawna odkurzyłem rower i pojechałem na zakupy z rana (2x15 min) póki co każda, nawet taka niewielka, aktywnośc - daje mi mega frajdę, do tego oczywiście prawie codziennie spacerek z Hanią w wózku



Jedzeniowo zamierzam się poprawić, na razie niczego oczywiście nie liczę, póki co udka z kurczaka królują ;)




Pomidorowa z wołowinką


Nowy shakerX - fajna sprawa, bardzo solidny, z uchwytem, do tego brak siatki w środku - więc jedna rzecz mniej do zgubienia, a miesza wszystko perfect


Oczywiście jak zawsze zapraszam do współpracy, jak chcecie kupić suple trochę lepiej niż online - to się na pewno dogadamy, pisać na PW i działamy, tutaj ostatnie zamówienie mojego stałego ziomeczka z Irl Płn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jedzonko mega zawsze u Ciebie wygląda!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mam ten shaker i rzeczywiście jest spoko
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ty masz sport we krwi, więc tak naprawdę nic nie straciłeś, a jak tak to i tak odrobisz. Też po prostu miałeś pecha... i nic się nie zrobi na to.
Nie zawsze trzeba mieć formę na 100 % cały rok, co widać nawet po startujących w mr.Olimpia. Pamięć mięśniowa jest + dobra rehabilitacja i będzie stopniowy powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
brakowało mi tych wypisek ze zdjęciami jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Tutaj nikt nie przychodzi oglądać rozpisek treningowych tylko każdy głównie dla zdjęć jedzenia ;);) . Forumowa Magda Gessler już staje na wysokości zadania a to dopiero początek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
monkey22
Tutaj nikt nie przychodzi oglądać rozpisek treningowych tylko każdy głównie dla zdjęć jedzenia ;);) . Forumowa Magda Gessler już staje na wysokości zadania a to dopiero początek ;)


E tam, Kuba ogólnie ma dar do pisania i fajnie też poczytać. Może nie same wypiski, ale rzeczy okołotreningowe
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jak zobaczylem rozpisane liczby, to 8 obstawiałem , ze to fallus Kuby w centymetrach

zdr
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium